شماره تلفن 02177247145 - 02177186056
02177132831 - 02177132832
راهبند

براساس تردد

تردد بالا

تردد نامحدود

نوع راهبند 

بوم ساده

بوم تلسکوپی

بوم زنجیری

ستونی

اندازه بوم

3 متر

5 متر

6 متر

بالای 6 متر

راهبند

دستگاه های کنترل تردد هیچ محصولی در این دسته وجود ندارد

دستگاه کارت خوان و حضور و غیاب

این دستگاه ها با ثبت دقیق ساعت ورود و خروج افراد، کار را برای برنامه ریزی و نظارت دقیق بر تردد پرسنل و دانش آموزان در محل کار و مدرسه بسیار آسان می نماید. دستگاه های حضور و غیاب در ادارات برای محاسبه مدت زمان حضور نیروهای ساعتی و نیمه وقت، بسیار مناسب و کارا هستند و قابلیت تطبیق با سیستم های حقوق و دستمزد (تاخیر، غیبت، اضافه کار، مرخصی و ماموریت) را نیز دارا می باشند. این دستگاه ها می توانند حافظه نامحدود داشته تعداد بی شماری داده را ذخیره کند. همچنین می توان برای دستگاه انواع تقویم های کاری (تعطیلات رسمی و...) را نیز تعریف نمود. به علاوه امکان تغییر وضعیت شیفت های کاری نیز وجود دارد.

 

انواع دستگاه کارت خوان و حضور و غیاب

این دستگاه ها به دو دسته کلی «کارتی» و «اثر انگشتی» تقسیم می گردند:

 

  • دستگاه های کارتی

دستگاه حضور و غیاب کارتی بارکدی

در این نوع دستگاه برای هر یک از افراد یک کارت صادر می شود که این کارت توسط بارکدخوان شناسایی شده و ساعات ورود و خروج ثبت می گردد. دستگاه های حضور و غیاب بارکدی برای مراکزی با تعداد پرسنل کم مناسب می باشد.

دستگاه حضور و غیاب کارتی مغناطیسی

این دستگاه نیز مانند دستگاه بارکدی عمل می کند و هر فرد می بایستی کارت پرسنلی خود را در برابر دستگاه قرار دهد، با این تفاوت که کارت توسط دستگاه کارت خوان مغناطیسی خوانده می شود.

دستگاه حضور و غیاب کارتی بدون تماس

تفاوت این دستگاه با دستگاه های دیگر در این است که کارت با فاصله چند سانتی متری از بدنه عمل می کند و نیازی به کشیدن کارت در دستگاه کارت خوان نیست که در این حالت به زمان کمتری برای شناسایی و ثبت ساعات ورود و خروج نیاز است.

دستگاه حضور و غیاب کارتی بدون تماس مایفر

تنها تفاوت این دستگاه با مورد قبلی در این است که در دستگاه مایفر از کارت هوشمند حافظه دار استفاده می شود.

دستگاه حضور و غیاب کارتی دوربین دار

عملکرد این دستگاه بسیار شبیه به دستگاه های بارکدی است، اما در اینجا یک دوربین کوچک وجود دارد که قادر به ثبت چهره افراد نیز هست. این قابلیت باعث می شود کارت زدنِ کارمندان برای یکدیگر امکان پذیر نباشد.

 

  • دستگاه های اثر انگشتی

در این نوع سیستم ها نیازی به صدور کارت نیست و به جای آن اثر انگشت افراد به عنوان یه الگو و کد منحصر به فرد، در دستگاه تعریف شده و با هر بار قرار دادن انگشت به روی حسگر نوری ضد خش بدنه دستگاه، ورود یا خروج افراد ثبت می گردد. با استفاده از این سیستم تمامی هزینه های مربوط و صدور و چاپ کارت های شناسایی حذف می گردد. در حال حاضر بیشتر ادارات و سازمان ها از این سیستم بهره می گیرند.

می توان دستگاه های حضور و غیاب اثر انگشتی را با دستگاه های کارتی یا دوربین دار تلفیق نمود که این موارد برای شرایطی که حضور پرسنل بسیار مهم باشد استفاده می گردد.

سیستم های حفاظتی

تولیدکنندگان