شماره تلفن 02177247145 - 02177186056
02177132831 - 02177132832
راهبند

براساس تردد

تردد بالا

تردد نامحدود

نوع راهبند 

بوم ساده

بوم تلسکوپی

بوم زنجیری

ستونی

اندازه بوم

3 متر

5 متر

6 متر

بالای 6 متر

راهبند

موتور ساید لیفت توربو

موتور ساید Lift Turbo با قدرت 300 و 500 کیلوگرم مجهز به یو پی اس و با قدرت 300 و 500 کیلوگرم بدون یو پی اس

امتیاز کارشناسان دی سی ای کالا به این محصول  >>    

موتور ساید لیفت توربو Lift Turbo

موتور ساید لیفت توربو موتوری با داشتن قابلیت جا به جایی کرکره هایی با وزن زیاد و میزان تردد بالا، در رده موتور های قدرتمند کرکره برقی جای می گیرد. موتور ساید لیفت توربو بر خلاف موتور توبلار (که درون شفت قرار دارد) در کنار شفت و تیغه ها قرار می گیرد و توسط زنجیر و چرخ دنده باعث به حرکت در آمدن تیغه ها می گردد. موتور های ساید در دو نوع 24 و 220 ولت عرضه می گردند، این امکان وجود دارد که نوع 24 ولت آن دارای ups نیز باشد (یو پی اس یا منبع قدرت بی وقفه در هنگام اختلال شدید ولتاژ و یا قطعی برق، به عنوان منبع تغذیه جایگزین استفاده می گردند).

موتور ساید لیفت توربو بر حسب میزان قدرت و توان بالا و پایین بردن کرکره ها به انواع زیر تقسیم می گردند:

موتور ساید لیفت توربو با قدرت 300 کیلوگرم مجهز به ups، موتور ساید لیفت توربو با قدرت 500 کیلوگرم مجهز به ups، موتور ساید لیفت توربو با قدرت 300 کیلوگرم بدون ups و موتور ساید لیفت توربو با قدرت 500 کیلوگرم بدون ups.

 

کرکره برقی یا درب کرکره ای اتوماتیک

کرکره های برقی ابزار هایی هستند که بسیار هوشمندانه و دقیق طراحی و تولید شده اند. می توان گفت جز اصلی این کرکره ها موتور آن هاست. موتور کرکره برقی با به حرکت در آوردن و چرخش شفت یا مغزی، باعث جمع شدن یا باز شدن مجموعه تیغه های کرکره برقی می گردد. موتور های کرکره برقی در سه دسته کلی جای می گیرند: موتور های توبولار (با ظاهری شبیه به استوانه که برای ورودی هایی با میزان تردد نسبتا پایین استفاده می شوند)، موتور های سانترال یا سنترال (برای استفاده در ورودی های با وزن و تردد متوسط) و موتور های ساید.

از تفاوت های موتور کرکره برقی ساید و توبولار می توان به محل قرار گیری آن ها اشاره نمود، موتور های توبولار درون شفت قرار دارند اما موتور های ساید، همانطور که از نامشان پیداست، در کنار شفت و تیغه ها قرار می گیرند. این موتور ها نیروی خود را با استفاده از زنجیر و چرخ دنده به شفت انتقال می دهند.

 

    

مبنع: گروه پژوهش و توسعه دی سی ای کالا

( کرکره برقی موتور کرکره برقی کرکره اتوماتیک درب کرکره ای اتوماتیک موتور ساید لیفت توربو )

info@dcakala.com

 

1 محصول مرتبط دیگر

نوشتن دیدگاه

موتور ساید لیفت توربو

موتور ساید لیفت توربو

موتور ساید Lift Turbo با قدرت 300 و 500 کیلوگرم مجهز به یو پی اس و با قدرت 300 و 500 کیلوگرم بدون یو پی اس

نوشتن دیدگاه

0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*