شماره تلفن 02177247145 - 02177186056
02177132831 - 02177132832
راهبند

براساس تردد

تردد بالا

تردد نامحدود

نوع راهبند 

بوم ساده

بوم تلسکوپی

بوم زنجیری

ستونی

اندازه بوم

3 متر

5 متر

6 متر

بالای 6 متر

راهبند

آیفون تصویری Panasonic VL-SW102BX

آیفون تصویری - وایرلس - حافظه داخلی

امتیاز کارشناسان دی سی ای کالا به این محصول  >>    

آیفون تصویری پاناسونیک VL-SW102BX

معرفی

شرکت پاناسونیک که از تولید کنندگان بسیار با سابقه در زمینه ی صنایع الکترونیکی می باشد، هم اکنون در ردیف شرکت های ژاپنی همچون سونی و توشیبا قرار گرفته است.

مشخصات ظاهری

آیفون تصویری VL-SW102BX پاناسونیک که یک آیفون تصویری با گوشی وایرلس است از 5 جزء تشکیل شده است که عبارت است از:

دستگاه مانیتور اصلی، مانیتور قابل حمل، رپیتر، پنل دم دری و دوربین وایرلس که مانیتور قابل حمل این آیفون تصویری با استفاده از یک شارژر که با یک آداپتور به برق وصل میشود، قابل شارژ شدن است.

آیفون تصویری VL-SW102BX علاوه بر نمایشگر اصلی، دارای چهار کلید غیر لمسی زیر مانیتور و سه کلید غیر لمسی و یک کلید جهتی و مرکزی در سمت راست مانیتور است. همچنین LED های مربوط به وضعیت "درحال تماس" پنل، دوربین و دستگاه آیفون تصویری نیز در قسمت پایینی دستگاه قرار دارد و از آنجاییکه گوشی آیفون تصویری VL-SW102BX وایرلس است و روی مانیتور قرار نمیگیرد، یک اسپیکر در گوشه ی سمت راست آیفون تصویری قرار دارد که صدای مراجعه کننده را پخش می نماید.

در کناره ی سمت راست آیفون تصویری دو عدد کانکتور دیده می شود که یکی برای اتصال آیفون تصویری به صفحه نمایش تلویزیون و تماشای تصاویر بر روی آن است و دیگری بلا استفاده می باشد.

مانیتور قابل حمل آیفون تصویری VL-SW102BX دارای یک صفحه نمایش کوچک و دکمه های کنترلی غیر لمسی روی این گوشی است.

مشخصات فنی

صفحه نمایش

همانطور که گفته شد آیفون تصویری VL-SW102BX یک آیفون تصویری وایرلس است که دارای یک صفحه اصلی مانیتور و یک مانیتور دستی است. بنابراین با استفاده از این آیفون تصویری می توان در هر گوشه از منزل و یا محل کار، دوربین و پنل دم دری و دوربین دوم را مشاهده کرد. صفحه نمایش این دستگاه از نوع IPS LCD جهت مشاهده ی آسان در زوایای باز می باشد که صفحه نمایش اصلی آن 3 اینچی می باشد.

رابط کاربری و کلیدها

چهار کلید اصلی بر روی دستگاه دیده می شود که وظیفه ی باز کردن درب، تماشای تصاویر و صداهای ضبط شده بوسیله ی دوربین و پنل دم دری و همچنین دکمه ی قطع تماس و بیرون آوردن از حالت StandBy است.

بوسیله ی دیگر کلیدهای تعبیه شده بر روی آیفون تصویری VL-SW102BX می توان با صدایی متفاوت با مراجعه کننده صحبت کرد، روشنایی صفحه نمایش را تغییر داد و مانیتور قابل حمل را فراخوانی نمود. همچنین یک کلید جهتی برروی این آیفون تصویری قرار دارد که جهت تنظیمات صدا، زنگ و تصاویر بکار می رود.

قابلیت ارتباط

آیفون تصویری VL-SW102BX قابلیت اتصال به یک دوربین و یک پنل را داراست که همانطور که می دانیم قابلیت اتصال به دوربین دوم، امنیت ساختمان را بالاتر می برد.

حافظه آیفون تصویری

آیفون تصویری VL-SW102BX از حافظه ی داخلی برای ذخیره و نمایش 400 تصویر و صداها برخوردار است.

گارانتی آیفون تصویری

تمامی محصولات آیفون تصویری پاناسونیک شامل یک سال خدمات پس از فروش شرکت ایران پاناسونیک می شود.

نتیجه گیری

از آنجاییکه یک یاز ویژگی های منحصر به فرد آیفون تصویری VL-SW102BX بی سیم بودن آن است، این آیفون تصویری جهت مکان های بزرگ و یا استفاده افراد ناتوان بسیار مناسب است.

1 محصول مرتبط دیگر

نوشتن دیدگاه

آیفون تصویری Panasonic VL-SW102BX

آیفون تصویری Panasonic VL-SW102BX

آیفون تصویری - وایرلس - حافظه داخلی

نوشتن دیدگاه

0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*