شماره تلفن 02177247145 - 02177186056
02177132831 - 02177132832
راهبند

براساس تردد

تردد بالا

تردد نامحدود

نوع راهبند 

بوم ساده

بوم تلسکوپی

بوم زنجیری

ستونی

اندازه بوم

3 متر

5 متر

6 متر

بالای 6 متر

راهبند

آیفون تصویری سیماران HS-43

مانیتور 4.3 سیماران - بدون حافظه

امتیاز کارشناسان دی سی ای کالا به این محصول  >>    7.9/10
2.5 سال گارانتی

اضافه کردن کم کردن

179,000 تومان

173,630 تومان

-3%

اولین آیفون 4/3 اینچ سیماران 

سیماران سالها بود که الگو برداری از آیفون های تصویری کوماکس را انجام میداد و به نوعی کپی برابر اصل کوماکس را با برند و گارانتی سیماران می کرد. حال با معرفی آیفون تصویری HS-43 و نمونه حافظه دارش با نام HS-43/M برگی جدید را از الگو برداری معرفی نمود. این شرکت ظاهرا محو طراحی زیبای محصولات آیفون تصویری سامسونگ نیز شده و حالا با الگو برداری از آیفون تصویری سامسونگ 3305 دربازکن تصویری جدیدش که HS-43 نام دارد را معرفی نموده است.

همانطور که از نام این آیفون تصویری پیداست سیماران این محصول را در اندازه صفحه نمایش 4/3 اینچ عرضه نموده است.

  

آیفون تصویری سیماران hs43

طراحی ظاهری

آیفون تصویری HS-43 سیماران ارتفاع کوتاه و عرض بلندی دارد. این روزها این نوع آیفون تصویری با استقبال بیشتری روبرو شده است. اندازه این محصول به طول 225 در ارتفاع 130 و ضخامت 38 میلیمتر است. ضخامت این دستگاه هم باریک، تخت و کاملا بروز می باشد.

دربازکن تصویری HS-43 در دو رنگ سفید و مشکی تولید می شود. صفحه نمایش در سمت راست آیفون تصویری واقع شده است و در هر دو نمونه طلقی که در دو رنگ سفید یا مشکی است دور این صفحه نمایش را احاطه نموده و جنس شیشه و پلاستیک را در این آیفون تصویری تداعی می کند.

آیفون تصویری hs43 سیماران
زیر این صفحه نمایش پنج دکمه وجود دارد که در هر دو نمونه رنگ، برنگ سفید می باشد. سمت چپ دستگاه گوشی(دهنی) آیفون تصویری قرار دارد که کمی از سطح مانیتور تصویری جلوتر قرار گرفته تا برداشتن آن راحتتر باشد. در قسمت بالای دهنی شیاری وجود دارد که برای برداشتن گوشی یک انگشت دقیقا داخل آن قرار گرفته و احتمال سرخوردن و سقوط گوشی را پایین می آورد، این شیار در سمت چپ و راست دهنی وجود دارد.

  

آیفون تصویری سیماران مدل HS43

  

خوشبختانه سیماران در آیفون تصویری HS-43 نیز از سیستم گوشی مغناطیسی استفاده نموده است. در این آیفون تصویری برای نگه داشتن گوشی بر روی مانیتور هیچ خاری وجود ندارد و با نزدیک کردن گوشی به محل قرارگیریش، سیستم مغناطیسی عمل کرده و گوشی سر جایش می چسبد و همچنین هیچ قطعه ی فیزیکی برای قطع کردن تصویر بر روی آیفون تصویری وجود ندارد و قطع تصویر نیز به وسیله همان سیستم مغناطیسی انجام می پذیرد.

  

آیفون تصویری سیماران مدل HS43

  

کناره ی سمت راست آیفون تصویری HS-43 سیماران دارای چندین دکمه کوچک است که برای تنظیم رنگ، روشنایی و کنتراست می باشد و همچنین در مدل با حافظه ی این مدل، محل قرارگیری کارت حافظه در همین نقطه می باشد. البته باید توجه داشت که در هنگام خرید آیفون تصویری HS-43 اگر مدل بدون حافظه خریداری شود این مدل را نمی توان حافظه دار نمود و اگر حافظه بعدها مورد نیاز باشد می بایست در همان ابتدا آیفون تصویری HS-43/M سیماران خریداری شود.

  

آیفون تصویری سیماران مدل HS43

  

مشخصات فنی

صفحه نمایش آیفون HS-43 سیماران

این دربازکن تصویری همانطور که از نامش پیداست به یک صفحه نمایش 4/3 اینچ TFT LCD با رزولوشن بالا نسل جدید مجهز شده است. در ابتدای عرضه این محصول سیماران در مدلهای بدون حافظه و با حافظه این محصول از صفحه نمایش های متفاوتی استفاده می کرد که پس از انتقادهای فراوان، هر دو مدل به صفحه نمایش نسل جدید مجهز شدند.

این صفحه نمایش بجای مربع شکل بودن، به صورت واید و یا مستطیل طراحی شده اند که ظاهر امروزی و شکیل تری را ایجاد کند.

کلید های مانیتور تصویری HS-43

سیماران hs-43

 1. صفحه نمایش 4.3 اینچ رنگی
 2. LED وضعیت مانیتور
 3. نمایش تصویر دم درب
 4. کلید دربازکن
 5. REC ضبط عکس به صورت دستی/حرکت روبه جلو در حالت مرور عکس های ضبط شده/افزایش مقادیر زمان و تاریخ در حالت تنظیم آنها
 6. جهت تنظیم زمان و تاریخ و رفتن به پنجره ای عکس های ذخیره شده در مدل با حافظه
 7. PLEY نمایش عکسهای ضبط شده / حرکت رو به عقب در حالت مرور عکس های ضبط شده/کاهش مقادیر زمان و تاریخ در حالت تنظیم آنها
 8. سیم رابط گوشی
 9. گوشی(دهنی)
 10. جمپر استفاده از سوئیچر داخلی
 11. کانکتور 4تایی جهت ارتباط داخلی صوتی
 12. کانکتور5 تایی اتصال به پنل
 13. براکت اتصال به دیوار
 14. سیم برق(ورودی 220 ولت)
 15. کلید روشن و خاموش کردن مانیتور
 16. جهت ارتباط صوتی داخلی استفاده می شود.
 17. کاهش مقادیر
 18. MENU(تنظیم روشنایی،وضوح و رنگ تصویر)
 19. افزایش مقادیر
 20. محل قرارگیری SD کارت
 21. کلید افزایش و کاهش صدای زنگ

حافظه آیفون تصویری HS-43/M

دربازکن تصویری 4/3 اینچ سیماران به صورت کلی در سه مدل بدون حافظه، با حافظه داخلی و با حافظه میکرو اس دی ساخته شده است که اکنون فقط دو مدل بدون حافظه و با حافظه Micro SD عرضه می شود.
در مدل با حافظه آیفون تصویری HS-43/M به یک Micro SD با ظرفیت 2 گیگابایت تجهیز شده که قادر است بیش از 2000 عکس را در خود ذخیره کند. با هر بار به صدا در آمدن زنگ این آیفون تصویری به صورت خودکار یک عکس از دم درب تهیه کرده و آن را ذخیره می کند، این کار به صورت دستی و با فشردن دکمه ی انحصاری عکس گرفتن روی مانیتور تصویری انجام می پذیرد.

عکس های ذخیره شده در هر زمان به وسیله خود آیفون تصویری قابل بازبینی می باشد و همچنین می توان با خارج کردن میکرو اس دی از مانیتور تصویری و اتصال آن به کامپیوتر، عکس ها را در کامپیوتر نیز مشاهده نمود.
با پر شدن کارت حافظه این آیفون تصویری به صورت خودکار اولین عکس های ذخیره شده را پاک کرده و عکس جدید را جایگزین می نماید.

قابلیت اتصال آیفون تصویری HS-43

اگر همه ی امکانات این آیفون تصویری کامل باشد اما باز هم سیماران نیازی به ورودی اضافه جهت اتصال این آیفون تصویری به پنل دوم، دوربین مداربسته و درب پارکینگ ندانسته و این دربازکن تصویری را با دو ورودی که یکی جهت اتصال به پنل اصلی دم دری و ورودی دوم برای اتصال به گوشی صوتی داخل واحد است عرضه نموده.
آیفون HS-43 سیماران در هر دو مدل با حافظه و بدون حافظه قادر نیست جک درب اتوماتیک پارکینگ را باز نماید. پس اگر به دنبال این قابلیت هستید، سیماران در مدل HS-43TK و HS-72 این قابلیت را فراهم آورده است.

برای اتصال این آیفون تصویری به پنل دوم یا دوربین مداربسته به سوئیچر 727 سیماران نیاز می باشد. این سوئیچر در جعبه تقسیم ساختمان میبایست نصب گردد. در صورتی که از سوئیچر 726 استفاده گردد آیفون تصویری HS-43 می تواند به دو پنل تصویری سیماران اتصال برقرار کند، اما قادر به پشتیبانی از دوربین مداربسته را ندارد.

گارانتی آیفون تصویری سیماران

این محصول سیماران نیز به مانند تمامی محصولات آیفون تصویری سیماران دارای 30 ماه گارانتی می باشد. این گارانتی از تاریخ صدور فاکتور خرید و نصب از طرف نمایندگی های مجاز می باشد و در صورتی که فاکتور نباشد از تاریخ تولید دستگاه که پشت آیفون تصویری درج گردیده محاسبه خواهد شد.

در صورت بروز هر گونه مشکل بعد از نصب می توان با تماس به مرکز خدمات پس از فروش سیماران با شماره 88838400 نسبت به رفع مشکل اقدام نمود. این مرکز به صورت کشوری در تمام نقاط ایران در سریعترین زمان، سرویس های لازم جهت رفع عیب محصولات آیفون تصویری سیماران را انجام خواهد داد.

نتیجه گیری

آیفون تصویری HS-43 سیماران یک میان رده خوش قیمت است که فشار را به رقیبان سیماران بیشتر کرده و نظر مشتریان آیفون تصویری را به سمت سیماران بیشتر جلب نموده است.

این دربازکن تصویری طراحی تخت و زیبایی دارد و با تمام سادگی که در آن دیده می شود حس بروز بودن را به خوبی انتقال داده و این آیفون تصویری را در صدر پرفروشترینهای آیفون تصویری میان رده و حتی ارزان قیمت قرار می دهد.
در عین حال رابط کاربری ساده و همچنین عدم پشتیبانی از پل دوم، دوربین مداربسته و همچنین باز نمودن درب اتوماتیک پارکینگ، سیماران را بدان داشت که مدل جدیدتری عرضه نماید.

نقاط قوت:
 • طراحی بروز و زیبا
 • عرضه شده در دو مدل با حافظه و بدون حافظه
 • قیمت مناسب نسبت به ظاهر و کارایی
نقاط ضعف:
 • نداشتن خروجی پنل دوم و دوربین مداربسته
 • عدم خروجی جهت ارتباط با واحد نگهبانی

ویژگی ها

مشخصات دوربین

دیگر امکانات : طرح 2012 سامسونگ

مشخصات عمومی

مقدار گارانتی : 2/5 ساله

آیفون تصویری

اندازه صفحه نمایش : 4.3 اینچ
حافظه : حافظه دار و بی حافظه
ارتباط داخلی :
نوع آیفون تصویری : آیفون تصویری
قابلیت اتصال : به سه گوشی به صورت موازی
زمان قطع اتوماتيك تصوير : دو دقیقه
قابلیت تنظیم صدای زنگ :
صفحه نمایش رنگی :
نوع صفحه نمایش : LCD-TFT
صفحه نمایش لمسی :

چشمی دیجیتال

نوع نصب : روکار

سایر مشخصات محصول

گوشی :

3 محصول مرتبط دیگر

امتیاز 
جوزف از ایروان
1395-09-24

جوزف

ببخشید میخواستم بدونم شما به ارمنستان هم امکان ارسال دارید یا خیر ؟

امتیاز 
مهراب
1395-09-23

کپیش از اصلش بهتره

این مانیتور دقیقا کپی شده از مدل سامسونگ هستش ... ما این خونه رو که خریدیم مانیتور سامسونگ بود اما خونه یکی از دوستام دقیقا مثل همینو با مارک سیماران دیدم خدایی خوب کپی زدن کیفیتش از آیفون ما خیلی بهتره :)))

 • ٪ 1 $ D از٪ 2 $ d نفر این مفید.
امتیاز 
حميد
1393-10-05

مانيتور به همراه پانل

سلام
ميخواستم بدونم اين قيمت 143000 هزار تومان فقط براي مانيتور هست يا به همراه پانل جلوی درب است
ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد

نوشتن دیدگاه !

نوشتن دیدگاه

آیفون تصویری سیماران HS-43

آیفون تصویری سیماران HS-43

مانیتور 4.3 سیماران - بدون حافظه

نوشتن دیدگاه

0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*