کانال تلگرام
اینستاگرام
آپارات
پک قفل برقی ریموتی درب چوبی نمایش عکس در اندازه بزرگتر

پک قفل برقی ریموت دار درب چوبی

امتیاز کارشناسان دی سی ای کالا به این محصول  >>    8.4/10

محصول جدید

پک کامل یک عدد قفل مقابل برقی به همراه رسیور قفل برقی و ترانس همراه با دو عدد ریموت

جزییات بیشتر

145,000 تومان

آیا از قیمت کالا راضی هستید؟
خیر

ویژگی ها

مشخصات عمومی

نوع محصول : پک قفل برقی ریموت دار
مقدار گارانتی : 1 ساله

اطلاعات بیشتر

قفل برقی ریموتی مناسب شرکت و اداره ها

در بسیاری از شرکتها و ادارات که منشی برای جوابگویی تلفن ها وجود دارد و رفت و آمد آنها بالا می باشد، برای باز نمون درب واحد آپارتمان یا درب را همواره باز میگذارند و یا استفاده از سیستمهای کنترل از راه دور می نمایند. پک قفل برقی ریموت دار، مناسب برای درب هایی که با استفاده از ریموت باز میشوند و رفت و امد در انها زیاد است.

پک کامل سیستم قفل مقابل برقی و دستگاه ریموت کنترل بتا می تواند ، درب چوبی آپارتمان یا واحد را ریموتی کند. به این نحو که یک قفل مقابل برقی بر روی درب چوبی نصب کرد و به وسیله یک رسیور قفل برقی بتا که دو عدد ریموت نیز دارد، آن را کنترل نمود. این محصول دارای گیت تردد می باشد و همچنین در صورت سفارش، برق اضطراری UPS به ان اضافه می گردد.

روش کار با پک قفل برقی ریموتی 

پس از نصب پک قفل برقی ریموتی بر روی درب چوبی، کار ساده ای را پیش رو داریم. به این گونه که دو عدد ریموت در اختیار کسانی قرار می گیرد که وظیفه باز نمودن درب چوبی را دارند. 

وقتی که زنگ درب واحد به صدا در آمد ، با فشردن دکمه A یا B ، قفل مقابل برقی باز شده و با فشار داردن درب، باز می گردد. قفل استفاده شده در این پگ از نوع O&C یا دورکس اسپانیا می باشد که علاوه بر عمر بالا و کیفیت خوب، دارای ضامن خلاص کن است که در زمان استفاده مکرر در زمان کوتاه می توان قفل را به حالت خلاص در آورد.

اماکن نیازمند به سیستم قفل برقی کنترلی

اماکن که ما پیش بینی می کنیم که نیازمند سیستم قفل برقی کنترلی درب آپارتمان هستند :

درب چوبی برای مطب ها

درب چوبی مدیریت

درب واحد شرکتها و ادارات

درب فلزی و یا چوبی طلا فروش ها

درب چوبی برخی از بانکها

گارانتی و خرید پک قفل برقی ریموت دار درب چوبی

گارانتی یک ساله ی این محصول به شما این تضمین را می دهد که تا یک سال بدون هیچ نگرانی از این پک استفاده کرده و از خدمات پس ازفروش ان استفاده کنید. اگر مایل به خرید پک قفل برقی ریموت دار هستید به سایت www.dcakala.com مراجعه کرده و یا می توانید برای اطلاع از قیمت پک قفل برقی ریموت دار و دیگر مشخصات ان ، با واحد پشتیبانی و فروش دی سی ای کالا تماس حاصل نمایید.

نقاط قوت و ضعف

دیدگاه کاربران

1
نظر خود را بنویسید
*
*

کالا های هم شاخه