کانال تلگرام
اینستاگرام
آپارات

اعلام حریق GST 

اعلام حریق GST

سامانه اعلام حریق جی اس تی GST

سیستم اعلام حریق جی اس تی GST که نام آن برگرفته از عبارات Gulf Security Technology می باشد، یکی از برترین شرکت های تولید کننده سیستم های اعلام و اطفای حریق در دنیا است. این شرکت انگلیسی که محصولات خود را در کارخانه های کشور چین تولید می کند، گستره وسیعی از محصولات ایمنی را در ارتباط با اعلام و اطفای حریق در بر می گیرد. این شرکت، تولید کننده ی روش های جامع و قابل اطمینانی در رابطه با سیستم های اعلام حریق در سرتاسر دنیا می باشد.

    

سیستم اعلام حریق جی اس تی

 

GST طیف کاملی از محصولات را در خط تولید خود جای داده است و سیستم های اعلام حریقی را تولید می کند که متناسب با تمامی نیاز ها باشد. محصولات ساخت این شرکت در بیش از 80 کشور و منطقه به فروش می رسد و شبکه ای از دفاتر و مراکز فروش در چین را نیز در بر می گیرد. GST تبدیل به بخشی مهم از تجارت جهانی UTC (United Technology Corporation) شده است.
کمپانی جی اس تی برای جلب رضایت مشتریان خود در سرتاسر دنیا گروه R & D قدرتمندی را پرورش داده است. این گروه دائما در تلاش برای گسترش تولیدات و تکنولوژی های نوآورانه و جدید خود بوده و مجموعه ای از سیستم های هوشمند اعلام حریق را فراهم آورده است.
در قلب این مجموعه، GST سازمانی کیفیت محور است که در جریان نوآوری مدام خود، ارزش و کیفیت بالا را به دست مشتریان می رساند. این مجموعه توسط سیستم فوق العاده تجارت UTC به نام ACE هدایت می گردد و هر کدام از کارمندان آن نقش مهمی در دستیابی به کیفیتی در کلاس جهانی، رشد و پیشرفت دائمی و نوآوری مشتری محور دارد.
کارخانه سازنده محصولات جی اس تی که دارای ساختمان تولیدی در بالاترین سطح کلاس جهانی است، محصولات الکترونیکی هوشمندی تولید می کند که تکنولوژی برش دقیق لبه های محصولات را ارائه می کند. برای حصول اطمینان از بالا بودن کیفیت، این شرکت دارای تجهیزات بررسی و تولید حرفه ای و ظرفیت های قدرتمندی در زمینه کنترل کیفیت و فرایند مدیریت مجموعه می باشد.
GST یکی از معدود کمپانی هایی است که موفق به دریافت گواهی نامه های متعدد داخلی و بین المللی شده است. این گواهی نامه ها به دلیل تطبیق با استاندارد هایی همانند CCCT چین، استاندارد جهانی LPCB، CE اروپا و استاندارد بین المللی UL به این شرکت اعطا شده است.
این شرکت موفق به اجرای سیستم جهانی مدیریت محیط زیست، سلامت و ایمنی شده است. در نتیجه GST توانسته در کنار کاهش هزینه های مصرف انرژی با موفقیت رکورد ایمنی خود را نیز بهبود بخشد. مقیاس این پیشرفت ها باعث دستیابی این شرکت به چند جایزه مهم دولتی در چین و UCT شده است.

نکته دیگر اینکه ویژگی های محصولات این برند (که در برخی موارد خاص خود آن می باشند) می توانند در قیمت سامانه اعلام حریق جی اس تی تاثیر گذار باشند.

    

انواع محصولات اعلام حریق جی اس تی

شرکت GST سعی دارد با در نظر گرفتن تمامی نیاز های مشتریان خود و با توجه به استاندارد های جهانی در سامانه های اعلام حریق، مجموعه محصولات کاملی تولید کند. از آنجا که سامانه های اعلام حریق ارتباط تنگاتنگی با مبحث ایمنی پیدا می کنند، باید نسبت به طراحی، تولید و ساخت آن ها توجه ویژه ای داشت؛ چرا که کوچکترین خطایی در این راستا، می تواند منجر به حادثه ای ناگوار گردد.

در همین زمینه شرکت GST دارای محصولات زیر می باشد:

 • مرکز کنترل یا کنترل پنل GST : مر کز کنترل اعلام حریق جی اس تی دارای وظیفه جمع آوری اطلاعات از سنسور های متصل به آن می باشد. سیم کشی تمامی دتکتور ها، فلاشر ها و آژیر ها، نهایتا به مرکز کنترل ختم می شود. سنسور ها یا دتکتور ها با تشخیص بروز مشکل در بخشی از محل، اطلاعات را به مرکز کنترل منتقل می کند. کنترل پنل با پردازش این اطلاعات نسبت به اجرای واکنشی مانند به صدا در آمدن آژیر خطر، اقدام می کند.
 • دتکتور دود فتو الکتریک GST : این دتکتور دودی اعلام حریق جی اس تی با تشخیص وجود دود در محیط، کنترل پنل را آگاه می سازد. عملکرد این دتکتور به این صورت است که سنسور آن با قرار گیری در معرض هوای تمیز، کالیبره می شود، در هنگام ایجاد حریق و برخاستن دود از آن و با کم شدن نور (فوتون) در محیط، حسگر وجود دود در محیط را اعلام می کند.
 • دتکتور حرارتی GST : گاهی در برخی اماکن، به طور دائمی حسگر در معرض دود (از منبع دیگری به جز آتش) قرار دارد و یا اینکه در شرایط آلودگی هوا قرار می گیرد، در این صورت ممکن است دتکتور دودی دچار اختلال در عملکرد گردد. در چنین شرایطی از دتکتور حرارتی اعلام حریق جی اس تی استفاده می شود. این دتکتور ها دارای استاندارد دمایی هستند، به افزایش دما به میزان تعریف شده برای دتکتور، دستگاه و سنسور آن واکنش نشان می دهند.
 • بیم دتکتور رفلکتوری GST : این نوع دتکتورها دارای یک فرستنده هستند که اشعه ای به سمت گیرنده می فرستد. این دو بخش در دو سمت سالن نصب می شوند و هرگاه عاملی مانند دود بین این دو عنصر واقع شده و ارتباط اشعه را قطع کند باعث اعلام خطر می گردد. بعضی از بیم دتکتورها فرستنده و گیرنده روی یک قسمت قرار می گیرند و در قسمت روبرو یک انعکاس دهنده (Reflector) نصب می گردد.
 • دتکتور گازی GST : دتکتور گازی اعلام حریق جی اس تی با تشخیص وجود گاز شهری می تواند به مرکز کنترل اعلام خطر کند (دتکتور های مونوکسید کربن صرفا قادرند این گاز را تشخیص دهند).
 • دتکتور شعله ای GST : این دتکتور اعلام حریق جی اس تی به طور ویژه دارای حسگر اشعه فرابنفش می باشد و این طول موج را در محیط تشخیص می دهد. به این ترتیب در صورت بروز حریق در محیط این دتکتور می تواند وجود آتش در محیط را اطلاع رسانی کند.
 • مرکز تکرار کننده GST : این دستگاه کلیه عملیاتی را که در سیستم اعلام حریق بوقوع می پیوندد و روی مرکز کنترل نشان داده می شوند تکرار کرده و محل دقیق آتش سوزی و یا خطوط معیوب را مشخص می نماید، مرکز تکرار کننده اعلام حریق جی اس تی به این ترتیب امکان کنترل و بازرسی کل سیستم را فراهم می آورد.
 • آژیر و آژیر فلاشر GST : این محصول با به صدا در آوردن صدای آژیر و روشن کردن چراغی چشمک زن، بروز آتش در محیط را اطلاع می دهد.
 • شاسی اعلام حریق GST : این شاسی یا شستی برای استفاده مستقیم کاربر می باشد، به این ترتیب که کاربر با مشاهده حریق، به طور دستی کلید را فشار می دهد و آژیر به صدا در می آید.

       

تمامی محصولات اعلام حریق جی اس تی در ایران دارای تاییدیه آتش نشانی تهران می باشد و می توان با اطمینان از تولیدات این برند استفاده کرد. لازم به ذکر است محصولات GST دارای زیرشاخه های GST, Firex, vista و ISST می باشد. شما می توانید با مشاهده اطلاعات محصولات، نسبت به خریدسامانه اعلام حریق جی اس تی در فروشگاه دی سی ای کالا اقدام نمایید.

 • اطلاعات بیشتر
 • آخرین اخبار
 • سوالات متداول
 • زیرشاخه ها
تماس بگیرید
(0 رای)
  کنترل پنل جی اس تی - مخصوص سیستم اعلام حریق آدرس پذیر - قابل استفاده برای 1، 2، 4، 6، 8 و 10 لوپ
اتمام موجودی
تماس بگیرید
(0 رای)
  مرکز کنترل جی اس تی - مخصوص سیستم اعلام حریق متعارف - قابل استفاده برای 1، 2، 4، 8 و 16 زون
اتمام موجودی
تماس بگیرید
(0 رای)
  آشکارساز دودی فتو الکتریک جی اس تی - برای سیستم اعلام حریق آدرس پذیر
اتمام موجودی
تماس بگیرید
(0 رای)
  آشکارساز دودی فتو الکتریک جی اس تی - برای سیستم اعلام حریق متعارف
اتمام موجودی
تماس بگیرید
(0 رای)
  آشکارساز حرارتی جی اس تی - برای سیستم اعلام حریق آدرس پذیر
اتمام موجودی
تماس بگیرید
(0 رای)
  آشکارساز حرارتی جی اس تی - برای سیستم اعلام حریق متعارف
اتمام موجودی
تماس بگیرید
(0 رای)
  آشکارساز  دودی - حرارتی (مولتی سنسور) جی اس تی با تست مغناطیسی - برای سیستم اعلام حریق آدرس پذیر
اتمام موجودی
تماس بگیرید
(0 رای)
  آشکارساز  دودی - حرارتی (مولتی سنسور) جی اس تی با تست مغناطیسی - برای سیستم اعلام حریق متعارف
اتمام موجودی
تماس بگیرید
(0 رای)
  آشکارساز گازی آدرس پذیر جی اس تی
اتمام موجودی
تماس بگیرید
(0 رای)
  آشکارساز گازی متعارف جی اس تی - برای سیستم اعلام حریق متعارف
اتمام موجودی
تماس بگیرید
(0 رای)
  آشکار ساز شعله ای آدرس پذیر - با حسگر فرابنفش - بدون حساسیت به نور خورشید - برای سیستم اعلام حریق آدرس پذیر
اتمام موجودی
تماس بگیرید
(0 رای)
  آشکار ساز شعله ای متعارف - با حسگر فرابنفش - بدون حساسیت به نور خورشید - برای سیستم اعلام حریق متعارف
اتمام موجودی
تماس بگیرید
(0 رای)
  بیم دتکتور رفلکتوری (آشکار ساز) -50 تا 100 متری - قابل استفاده برای سیستم های آدرس پذیر
اتمام موجودی
تماس بگیرید
(0 رای)
  آژیر اعلام حریق 24 ولت - با 16 تون هشدار قابل تنظیم - آدرس پذیر
اتمام موجودی
تماس بگیرید
(0 رای)
  آژیر فلاشر 24 ولتی - مناسب برای دتکتور های هوشمند سری D - آدرس پذیر
اتمام موجودی
تماس بگیرید
(0 رای)
  آژیر فلاشر اعلام حریق متعارف GST مدل C-9403 با قابلیت تنظیم و انتخاب نوع صدا و با پایه نصب
اتمام موجودی
تماس بگیرید
(0 رای)
  ریموت سر درب اعلام حریق LED - برای سیستم اعلام حریق آدرس پذیر
اتمام موجودی
تماس بگیرید
(0 رای)
  شاسی اعلام حریق - با شیشه متحرک نشکن - برای سیستم اعلام حریق آدرس پذیر
اتمام موجودی
تماس بگیرید
(0 رای)
  مرکز تکرار کننده 1 تا 16 مداری - سازگار با مدل های GST102A/4A/8A/16A
اتمام موجودی
نمایش 1 - 19 از 19 مورد