شماره تلفن 02177247145 - 02177186056
02177132831 - 02177132832
راهبند

براساس تردد

تردد بالا

تردد نامحدود

نوع راهبند 

بوم ساده

بوم تلسکوپی

بوم زنجیری

ستونی

اندازه بوم

3 متر

5 متر

6 متر

بالای 6 متر

راهبند

فهرست محصولات براساس تولیدکنندگان آی تی آر - ITR

شرکت ایمن تصویر ردکا - انواع دوربین مداربسته ITR - سیستم های حفاظتی آی تی آر

شرکت ایمن تصویر ردکا ( ITR )


شرکت ایمن تصویر ردکا با نام تجاری آی تی آر در سال 1383 تاسیس گردید که مجموعه ای تخصصی در زمینه سیستم های حفاظتی و دوربین های مداربسته می باشد و همچنین این شرکت یکی از تولید کننده های مطرح در این زمینه است که با بهره گیری از امکانات و تجهیزات پیشرفته و با استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا توانسته است گام بلندی در راستای طراحی و تولید انواع دوربین های مداربسته بردارد.


شرکت ITR در زمینه تولید انواع دوربین های مداربسته آنالوگ و تحت شبکه ، دستگاه های ضبط و انتقال تصویر ( DVR ) ، دزدگیر اماکن و درب های اتوماتیک فعالیت دارد و تلاش کرده است تا با بهره گیری از کادری مجرب و با هدف تولید محصولاتی با کیفیت بالا رضایت بخش عمده ای از مشتریان را به خود جلب نماید.


شرکت ایمن تصویر ردکا در نظر دارد تا با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا ، کیفیت و کارایی محصولاتش را بالا ببرد که در این راستا تمامی اصول 5S  که دوره آن توسط آکادمی TUV آلمان آموزش و مدرک آن نیز از همان شرکت اخذ گردیده است در شرکت ایمن تصویر ردکا رعایت می گردد.


شرکت ITR یکی از شرکت های فعال در زمینه توسعه و گسترش تکنولوژی خانه هوشمند می باشد که این تکنولوژی باعث ایجاد هماهنگی بین سیستم های مختلف در خانه شما و همینطور خلق تجربه ای متفاوت در زندگی می گردد که ایمن تصویر ردکا ((ITR با قصد ایجاد محیطی امن و آرام برای شما آمادگی این را دارد که پیشنهادهای متفاوت و مختلفی را برای هر سلیقه به شما ارائه دهد.


خانه هوشمند ITRبا بهره گیری از دانش و تکنولوژی روز دنیا و با در اختیار داشتن نیروهای مجرب آماده مشاوره،طراحی و پیاده سازی پروژه های هوشمندسازی برای هر نوع ساختمان و کاربری اعم از خانه های ویلایی،آپارتمان ها ، دفاترکار ،مراکز خرید ، هتل ها و غیره می باشد.


از محصولات شرکت آی تی آر می توان به انواع دوربین مداربسته شامل دوربین آنالوگ ، تحت شبکه ، ای اچ دی ، انواع دستگاه های ضبط شامل DVR و NVR ، انواع دزدگیر و انواع لوازم جانبی شامل آدابتور ، فیش BNC ، کابل ، لنز ، کیبورد کنترل و انواع کاور و پایه اشاره کرد.

بیشتر

هیچ محصولی برای این تولید کننده وجود ندارد

سیستم های حفاظتی

تولیدکنندگان