شماره تلفن 02177247145 - 02177186056
02177132831 - 02177132832
راهبند

براساس تردد

تردد بالا

تردد نامحدود

نوع راهبند 

بوم ساده

بوم تلسکوپی

بوم زنجیری

ستونی

اندازه بوم

3 متر

5 متر

6 متر

بالای 6 متر

راهبند

دوربین مداربسته های ویژن-آنالوگ 39 محصول وجود دارد

دوربین های مداربسته

دوربین های مداربسته معمولا در دو نوع دام و بولت می باشند که هر کدام از این نوع دوربین های مداربسته کارایی خاص مربوط به خود را دارند.

دوربین های مداربسته های ویژن

یکی از ویژگی های دوربین های مداربسته خاصیت دید در شب آن ها می باشد به این صورت که در تاریکی مطلق بتوان تصاویر را از دوربین دید یا ضبط کرد.  نام لاتین یا بعبارتی نام علمی آن IR میباشد که در بعضی از جاها از این عبارت استفاده شده است که منظور همان دید در شب می باشد.

دوربین مداربسته دام

عبارت دام یا بعبارتی Dome به معنی گنبد می باشد.  به دلیل این که این نوع دوربین ها ظاهری شبیه گنبد (Dome) دارند، نام این نوع از دوربین مدار بسته را دام یا Dome گذاشتند.

دوربین های دام معمولا در جاهای صنعتی استفاده نمیشود. بدنه این نوع دوربین مداربسته مقاومت زیادی نسبت به شرایط بد آب و هوایی ندارد، بنابراین استفاده از این دوربین ها در  محیط های مسقف از جمله خانه و محیط های اداری توصیه می شود.

دوربین های مداربسته های ویژن

دوربین مداربسته دام در کیفیت های مختلفی ساخته و عرضه می شود.

دوربین های مدار بسته از جمله دوربین مداربسته دام بصورت های ای اچ دی، آی پی و آنالوگ تولید می شوند.

در بعضی جاها دیده شده است که به دوربین های مداربسته دام دوربین سقفی نیز گفته میشود.

دوربین مداربسته بولت

دوربین مداربسته بولت یکی از پر استفاده ترین مدلها در فضا های بیرونی مثل فضای باز می باشد. با توجه به ضد آب بودن این نوع دوربین ها مانند دوربین های بولت های ویژن و شکل ظاهری آنها سبب شده است تا از این نوع دوربین مدار بسته در فضاهای غیر سرپوشیده استفاده شود. این نوع دوربین های مدار بسته در کیفیت های مختلفی از جمله ای اچ دی ، آنالوگ و آی پی ساخته و به بازار عرضه شده اند.

دوربین های مداربسته های ویژن

از نظر لنز دوربین های مدار بسته بولت مثل دوربین های مداربسته بولت های ویژن، میتوان به دو نوع ثابت و وریفوکال اشاره داشت.

برند دوربین مداربسته Hivision های ویژن

یکی ازبرندهای دوربین مداربسته Hivision های ویژن می باشد که در زیر توضیح مختصری از این برند گفته شده است:

های ویژن یک برند کره ای معتبر است که طیف وسیعی از محصولات سیستمهای نظارتی را به بازار عرضه می کند.

محصولات Hivision در ایران از محبوبیت خوبی برخوردار است، بسیاری از شرکت های معتبر و حتی اماکن کوچک از آن استفاده می کنند. های ویژن محصولات متنوعی را به بازار عرضه می کند که از جمله محصولاتش می توان از دوربین های مداربسته دام ، بولت ، اسپید دام و دستگاههای ضبط کننده با تکنولوژی آنالوگ و ای اچ دی و دوربین های تحت شبکه نام برد.

سیستم های حفاظتی

تولیدکنندگان