شماره تلفن 02177247145 - 02177186056
02177132831 - 02177132832
راهبند

براساس تردد

تردد بالا

تردد نامحدود

نوع راهبند 

بوم ساده

بوم تلسکوپی

بوم زنجیری

ستونی

اندازه بوم

3 متر

5 متر

6 متر

بالای 6 متر

راهبند

آیفون تصویری تکنما 19 محصول وجود دارد

کارخانه آیفون تصویری تکنما

شرکت آیفون تصویری تکنما که با نام ارتباط سازان پیشرو تک نما در سال 1380 شروع به کار نمود. شروع کار شرکت تکنما در ایران کار ساده ای نبود، چون در ایران شرکتهای قدرتمندی کار خود را در طراحی و تولید آیفونهای تصویری شروع کرده بودند و در این حیطه سالهای سال تجربه کسب نموده بودند.

اما شرکت تکنما سیاست خوبی را پیش گرفت و یکسری امکانات متفاوت را در آیفون تصویری تکنما به صورت پیش فرض ارائه داد. یکی از این قابلیت های آیفون تصویری تکنما ، ارتباط بین واحدها و ارتباط با نگهبانی بود که شرکت تکنما به صورت پیش فرض در گوشی هایش قرار داد. شعاری که تک نما داشت این بود که با کمترین تعداد سیم بیشترین کارایی را به ساختمان داد. این دیدگاه باعث شد که تکنما بتواند با هفت رشته سیم ، سیستم آیفون تصویری را در پروژه های بزرگ پیاده سازی کند.

این سیستم بسیار مورد استقبال مجتمع های مسکونی و تجاری بزرگ قرار گرفت ، که هم هزینه پایین تری در کابل کشی مصرف می کردند و هم ارتباط بین واحد ها و نگهبانی خوبی داشتند.

از آنجایی که معمولا آیفونهای تصویری که در بازار دارای قابلیت ارتباط داخلی بودند در تعداد واحد های بالا با مشکل ضعیف شدن صدا و یا پایین آمدن کیفیت تصویر در طبقات بالاتر رو به رو میشدند، با ورود تکنما با این ویژگی خاص که در تعداد واحد های بالا محصولات این شرکت با کمترین مشکل ممکنه نسبت به دیگر رقبا عمل میکنند و با رفع نقیصه های آیفون های قبلی عملا تکنما توانست راهکاری جدید و به روز برای ارتباط داخلی  ارائه کند و همین عامل باعث معروفیت و ثبات محصولات آیفون تصویری تکنما در بازار شده است.

آیفون تصویری تکنما

با گذشت سالها و تجربه بیشتر تکنما ، این شرکت در یک تحول سری قدیم گوشی های تصویریش را که نواقصی هم نیز داشت از رده خارج کرد و سری جدید محصولاتش را روانه بازار کرد. در ارائه آیفونهای تصویری جدید ، از چند محصول جدید نیز رونمایی شد که هدفش بازار ارزان قیمت دربازکن تصویری بود که در اندازه 4.3 اینچ و 7 اینچ به بازار ارائه شد ، که تنها ارتباط با نگهبانی را به صورت پیش فرض در خود داشت .همراه این دو محصول ، تکنما دو آیفون تصویری کامل در رده قیمتی بالا و با کاربرد زیاد برای بازار مصرف بالارده در نظر گرفت. این دو محصول آیفون تصویری تکنما که از لحاظ ظاهری مشابه هم بودند در اندازه 4.3 اینچ و هفت اینچ با قابلیت ارتباط داخلی واحد به واحد ، ارتباط با نگهبانی ، قابلیت نصب حافظه ، قابلیت دایورت تماس در رنگهای متنوع عرضه شد ، هر چند بعدها از تنوع رنگی آن کاسته شد.

آیفون تکنما

انواع آیفون تصویری تکنما

شرکت تکنما محصولات خود را در دو نوع هندزفری و دارای گوشی به بازار عرضه نموده است. این شرکت اخیرا با رونمایی از دو محصول جدید خود که به صورت هندزفری (بدون گوشی) میباشد گوشی لوکسی وارد بازار کرده است که در زیر نمونه هایی از آنها را میبینید:

آیفون تصویری تکنما مدل VDP E43 هندزفری

آیفون تصویری تکنما vdp e43

آیفون تصویری تکنما مدل VDP E70 هندزفری

آیفون تصویری تکنما هندزفری

بارزترین ویژگی های مانیتورهای جدید آیفون تصویری تکنما مدل های VDP E43 و VDP E70

  • سری جدید آیفون تصویری تکنما با دو ویژگی جدید به بازار رقابت وارد شده است ، مورد شاخص اولیه مانیتورها هندزفری بودن آنهاست که بدون گوشی طراحی شده و بیشتر در منازل لوکس کاربرد دارد و ویژگی ثانویه تغذیه ۲۴ ولت این مانیتورها است که می تواند کاربردی باشد و در هنگام نبود برق استفاده از آیفون تصویری را ممکن سازد.
  • موردی دیگری که خودنمایی میکند امکان اتصال ۳ دوربین مجزا بمنظور مشاهده سه مکان متفاوت مانند درب ورودی ساختمان، محوطه پارکینگ یا حیاط و همچنین درب ورودی واحد میباشد.
  • امکان باز نمودن انواع جکهای پارکینگی از طریق مانیتور تصویری در صورت عدم وجود ریموت کنترل
  • ویژگی دیگری هم که آنرا خاص تر میکند امکان اتصال زنگ درب ورودی واحد به مانیتور با ملودی متفاوت میباشد و در صورت وجود دوربین در بیرون درب ورودی واحد امکان شناسایی شخص بیرون درب با وضوح بسیار بالا را میسر میسازد.
  • همانند مدل قدیمی تکنما TM43 و TM70 که قابلیت ذخیره عکس را دارا بود این مدل هم از این ویژگی بهرمند میباشد و با اتصال یک حافظه مرکزی به پنل ورودی ساختمان امکان ذخیره اتوماتیک تصویر دوربین میسر میشود.

درب بازکن تصویری تکنما مدل های ارتباط با نگهبانی 

پس از تولید مدلهای TM43 و TM70 که با امکانات بسیار زیاد و ارتباط داخلی قدرتمندی همراه بود و با استقبال خوبی هم همراه شد بدلیل تحریم های اقتصادی که بر علیه ایران صورت و افزایش چند برابری قیمت دلار ناگزیر قیمت این سری از آیفون های شرکت تکنما هم با افزایش چشمگیری همراه شد و امکان رقابت در بازار برای شرکت تکنما تا حدودی سخت شد. به همین منظور این شرکت تصمیم به تولید سری جدید که با امکانات کمتری از جمله عدم ارتباط داخلی بین واحد ها و قابلیت ذخیره عکس همراه بود گرفت. این سری فقط دارای امکان ارتباط واحد با نگهبانی میباشد. در زیر عکسها و مشخصات کلی این محصولات را مشاهده خواهید نمود.

آیفون تصویری تکنما مدل D43 ارتباط با نگهبانی

مانیتور تصویری تکنما مدل TM43

مشخصات کلی:

دارای نمایشگر تخت رنگی با وضوح تصویر بالا در ابعاد ” 4.3

دارای کلیدهای لمسی (Touch)

کاهش هزینه سیم کشی تا 80 درصد

امکان ارتباط همه واحد ها با نگهبانی

قابلیت بازکردن جک برقی تک نما بدون نیاز به ریموت کنترل

دارای صدایی شفاف و بدون نویز حتی از بالاترین طبقات

نصب آسان و ارزان فقط با استفاده از 7 رشته سیم مشترک به ازای هر 256 واحد

طراحی زیبا و منحصر به فرد

قابلیت نمایش تصویر دوربین مداربسته

آیفون تصویری تکنما مدل D70 ارتباط با نگهبانی

مانیتور تصویری تکنما D70

مشخصات کلی:

دارای نمایشگر تخت رنگی با وضوح تصویر بالا در ابعاد ” 7

دارای کلیدهای لمسی (Touch)

کاهش هزینه سیم کشی تا 80 درصد

امکان ارتباط همه واحد ها با نگهبانی

قابلیت بازکردن جک برقی تک نما بدون نیاز به ریموت کنترل

دارای صدایی شفاف و بدون نویز حتی از بالاترین طبقات

نصب آسان و ارزان فقط با استفاده از 7 رشته سیم مشترک به ازای هر 256 واحد

طراحی زیبا و منحصر به فرد

قابلیت نمایش تصویر دوربین مداربسته

به هر حال تکنما با ارائه این آیفونهای تصویری ، مشتریان خاص خود را دارند و باقی برندها به سختی می توانند نظر مشتریان سرسخت تکنما را به خود جلب کنند ، چون هم ممکن است نتوانند تمام امکانات آیفون تصویری تکنما را در خود جای دهند و هم ممکن است در نهایت قیمتشان بسیار فراتر از تکنما در آید. ما می توانیم بگوییم راه تکنما راه درستی است و این کیفیت آیفون تصویری با گارانتی یکسال تعویض و دو سال تعمیر می تواند گزینه خوبی برای انتخاب باشد. از آنجاییکه خدمات پس از فروش یکی از مهمترین معیارهای انتخاب یک محصول می باشد، تکنما نیز سرویس دهی محصولات خود را در این زمینه تکمیل نموده است و خدمات پس از فروش را به صورت رایگان و در محل انجام می دهد.

محصول جدید

جدید ترین محصول شرکت تکنما پنل کارتی پسوردی کدینگ به نام E35 می باشد. شما می توانید این محصول را در همین صفحه مشاهده نمایید.

سیستم های حفاظتی

تولیدکنندگان