شماره تلفن 02177247145 - 02177186056
02177132831 - 02177132832
راهبند

براساس تردد

تردد بالا

تردد نامحدود

نوع راهبند 

بوم ساده

بوم تلسکوپی

بوم زنجیری

ستونی

اندازه بوم

3 متر

5 متر

6 متر

بالای 6 متر

راهبند

دوربین مداربسته ای اچ دی اسپرادو 17 محصول وجود دارد

دوربین مداربسته ای اچ دی اسپرادو

شرکت اسپرادو

یکی از برند های معتبر در زمینه تولید دوربین مدار بسته اسپرادو می باشد. شرکت اسپرادو یک شرکت چینی است که فعالیت آن مربوط به دوربین های مدار بسته و دی وی آر است.

شرکت دوربین مداربسته اسپرادو

دوربین مدار بسته ای اچ دی چیست ؟

دوربین مداربسته ای اچ دی در واقع همان دوربین مداربسته آنالوگ با رزولوشن بالا می باشد. وقتی به کلمه ای اچ دی یا معادل انگلیسی آن یعنی AHD دقت میکنیم متوجه  عبارت ای اچ دی خواهیم شد. عبارت AHD درواقع مخفف کلمه Analog High Definition می باشد که اگر این عبارت را ترجمه کنیم به همان معادل فارسی آن یعنی "آنالوگ با رزولوشن بالا" می رسیم.

دوربین مداربسته ای اچ دی اسپرادو

رزولوشن تصویر در دوربین مداربسته ای اچ دی

دوربین های AHD ابتدا با رزولوشن 1 مگاپیکسل (720p) تولید و وارد بازار شدند. به این ردیف از دوربین ها دوربین های مداربسته ای اچ دی نسل اول می گویند. سپس دوربین های مداربسته ای اچ دی نسل دوم با رزولوشن 2 مگاپیکسل (1080p) وارد بازار شد که نسبت به دوربین های نسل اوا از کیفیت تصویر بهتری برخوردار بود.

از لحاظ کد گذاری دوربین های نسل اول با نسل دوم  هم خوانی ندارند، به این معنا که امکان استفاده همزمان از این دو نسل دوربین وجود ندارد.

ممکن سوالی پیش آید که دوربین نسل سوم وجود دارد یا خیر؟! درواقع جواب این سوال منفی است یعنی امکان تولید دوربین ای اچ دی با رزولوشن بالاتر با توجه به تکنولوژی امروز وجود ندارد.

در زیر میتوان تفاوت رزولوشن تصاویر در کیفیت های مختلف را دید:

رزولوشن تصاویر دوربین مداربسته

یکی دیگر از تفاوت های تکنولوژی ای اچ دی با آنالوگ در دوربین های مداربسته در متراژ سیم کشی برای دوربین های مداربسته می باشد. در تکنولوژی دوربین مداربسته AHD می توان تا 500 متر با کابل RG59 سیمکشی انجام داد. البته اگر از کابل RG60 استفاده شود می توان براحتی تا 1000 متر سیم کشی را انجام داد. از دیگر مزیت های ای اچ دی نسبت به آنالوگ میتوان به حساسیت کم نسبت به کیفیت کابل مصرفی اشاره داشت.

سیستم های حفاظتی

تولیدکنندگان