شماره تلفن 02177247145 - 02177186056
02177132831 - 02177132832
راهبند

براساس تردد

تردد بالا

تردد نامحدود

نوع راهبند 

بوم ساده

بوم تلسکوپی

بوم زنجیری

ستونی

اندازه بوم

3 متر

5 متر

6 متر

بالای 6 متر

راهبند

فهرست محصولات براساس تولیدکنندگان آلدو - Aldo

آلدو - درب باز کن تصویری - آیفون تصویری

شرکت آلدو Aldo


شرکت آلدو که سازنده انواع آیفون تصویری و جک درب اتوماتیک پارکینگی است، یک شرکت ایرانی است که محصولاتی با کیفیت بسیار بالا تولید می کند. برخی از قطعات سازنده این محصولات ایرانی است و بخشی دیگر از آن ها قطعاتی وارداتی از دیگر کشور ها هستند. آلدو از سال 1389 وارد عرصه رقابت با دیگر محصولات داخلی و خارجی در این زمینه گردید و از آن زمان تا کنون موفق به کسب محبوبیت بالایی نزد مشتریان خود شده است.
از ویژگی های اصلی محصولات ساخت این شرکت می توان به بالا بودن کیفیت آن اشاره داست. همچنین همگام بودن این شرکت با تکنولوژی روز دنیا و همینطور بالا بودن تنوع محصولات، می تواند رضایتمندی کاربران را فراهم آورد که این مورد از اصلی ترین تلاش های این شرکت است. همچنین آلدو سعی دارد محصولاتی با قیمت مناسب در اختیار بازار قرار دهد. مراکز فروش و خدمات پس از فروش در سرتاسر ایران آماده خدمت رسانی به کاربران می باشد. به اضافه اینکه این نمایندگی ها و عوامل فروش در خارج از کشور نیز فعال هستند.
از محصولات ساخت شرکت آلدو می توان به انواع آیفون تصویری در ابعاد صفحه نمایش مختلف اشاره داشت که این ابعاد می توانند مناسب برای محیط ها و شرایط مختلفی باشند. این آیفون ها دارای 18 ماه ضمانت نیز هستند.
سایر محصولات شرکت آلدو شامل درب های ریموت دار کنترلی برای منازل و اماکن عمومی می باشد. درب های بازوئی (پروانه ای) دارای امکانات باطری بک آپ (در هنگام قطعی یا نوسان برق) هستند که در هنگام قطع برق شهر نیازی به خلاص کردن سیستم وجود ندارد.
فروشگاه اینترنتی دی سی ای کالا به منظور سهولت دسترسی و آشنایی هرچه بیشتر مشتریان با خدمات و محصولات شرکت آلدو اقدام به بررسی محصولات این شرکت در وب سایت رسمی خود کرده است. شما می توانید برای آشنایی با تمامی ویژگی های آن ها جزییات هر محصول و قیمت آن را در وب سایت www.dcakala.com مطالعه کرده و در صورتی که محصول مورد نظر را مناسب نیاز خود تشخیص دادید آن را خریداری نمایید.


  


  


 


منبع: گروه پژوهش و توسعه ی دی سی ای کالا
( آلدو آیفون تصویری آلدو درب باز کن تصویری آلدو )
info@dcakala.com


بیشتر

هیچ محصولی برای این تولید کننده وجود ندارد

سیستم های حفاظتی

تولیدکنندگان