شماره تلفن 02177247145 - 02177186056
02177132831 - 02177132832
راهبند

براساس تردد

تردد بالا

تردد نامحدود

نوع راهبند 

بوم ساده

بوم تلسکوپی

بوم زنجیری

ستونی

اندازه بوم

3 متر

5 متر

6 متر

بالای 6 متر

راهبند

دوربین مداربسته داهوا DAHUA 80 محصول وجود دارد

دوربین مدار بسته HDCVI داهوا

دوربین مدار بسته HDCVI داهوا (High Definition Composite Video Interface) نوع جدیدی از دوربین های مدار بسته می باشد که تنها توسط شرکت داهوا تولید می گردد. کیفیت تصویر این نوع از محصول بر حسب مگاپیکسل بوده و کابل کشی آن بر بستر کواکسیال انجام می پذیرد.

در دوربین مدار بسته HDCVI داهوا برای ضبط تصاویر از دستگاه HCVR استفاده می گردد. کابل کشی این نوع از دوربین نیز تا 550 متر بهینه شده است. در دوربین مدار بسته HDCVI اطلاعات صوتی و تصویری هر دو بر روی یک رشته کابل مشترک کواکسیال منتقل می گردند. به دلیل استفاده از فرکانس پایین در دوربین مدار بسته HDCVI داهوا و عدم فشرده سازی تصویر، میزان عدم وضوح، نویز و پرش تصویر، بسیار پایین می باشد.

تولید انحصاری دوربین مدار بسته HDCVI داهوا به خاطر رفع نقایص دوربین های HD بوده است؛ در واقع این سیستم بدون نیاز  به کابل کشی مجدد، سیستم آنالوگ را بر روی سیستم HD منتقل می کند.

دوربین مدار بسته داهوا در سال 2014 به عنوان یکی از فینالیست های جایزه بزرگ GTI آلمان که هر سال به دوربین مداربسته یا تحت شبکه دارای بالاترین فناوری اعطا می شود، برگزیده شد.

سیستم دوربین مداربسته HDCVI رقیب مستقیم سیستمهای دوربین AHD و HDTVI میباشد که هر کدام مزایا و معایبی دارند که در مقاله ای به بررسی این سه می پردازیم.

شرکت داهوا

شرکت داهوا یکی از برترین برند ها در زمینه سیستم های نظارت ویدئویی در دنیا و از پیشروان صنعت طراحی و ساخت دوربین های مدار بسته است. بر اساس گزارش IMS در سال 2015 شرکت داهوا دارای ششمین رتبه در رده بندی سهم از بازار بوده است. بیش از 3000 نفر از افراد حرفه ای در بخش R&D این شرکت فعالیت می کنند. شرکت داهوا دارای تکنولوژی بالایی می باشد و این تکنولوژی را در محصولات خود به کار می گیرد.

محصولات شرکت داهوا شامل نرم افزار و ابزار های حرفه ای سیستم های نظارت ویدئویی، نرم افزار و سخت افزار های کنترل دسترسی و سیستم های مدیریت هوشمند ساختمان ها می باشد. محصولات به روز شرکت داهوا قابل استفاده در بانک ها، سیستم های امنیت عمومی، سیستم های کنترل از راه دور، ساختمان های هوشمند و حمل و نقل هوشمند و... نیز هست.

این شرکت شبکه خدمت رسانی محلی و جهانی خود را گسترش داده و دارای شعبه هایی در آسیا، اروپا، امریکا، اقیانوسیه و افریقا  است.

شرکت داهوا با هدف دستیابی و به کار بستن جدیدترین تکنولوژی در زمینه تولید دوربین مدار بسته، حفظ جایگاه فعلی خود در بازار، جذب مشتری های جدید و تداوم اطمینان مشتریان قبلی خود، فعالیت می کند و در این راستا به نتایج مطلوبی نیز  دست یافته است.

دوربین مدار بسته داهوا

دوربین مدار بسته داهوا

شرکت داهوا یکی از اصلی ترین تولید کنندگان دوربین مدار بسته در دنیا است و انواع دوربین مدار بسته با ویژگی های متنوع را تولید می کند.

از لحاظ نوع تکنولوژی، دوربین مداربسته به چند دسته کلی تقسیم می گردد: دوربین مدار بسته آنالوگ ، دوربین مدار بسته AHD ، دوربین مدار بسته تحت شبکه و دوربین مدار بسته HDCVI (که منحصرا توسط شرکت داهوا تولید می گردد).

دوربین مدار بسته آنالوگ

این دسته از دوربین های مدار بسته با کیفیت تی وی لاین TVL شناخته شده و تصاویر آن، توسط دستگاه دی وی آر ضبط می شود. محدودیت کابل کشی این نوع از دوربین های مدار بسته، 100متر می باشد.

دوربین مدار بسته AHD

کیفیت تصویر این دسته از دوربین های مدار بسته، با واحد مگاپیکسل سنجیده می شود و سیستم کابل کشی آن به صورت کواکسیال می باشد. دستگاه ضبط کننده تصاویر دوربین مدار بسته AHD از نوع ترکیبی Hybrid بوده و کابل کشی این نوع از دوربین ها تا 500 متر است.

  

دوربین مدار بسته تحت شبکه

دوربین مدار بسته تحت شبکه داهوا از بالاترین کیفیت در بین تمامی دوربین های مدار بسته برخوردار است، با کیفیت «مگاپیکسل» شناسایی شده و تحت بستر شبکه شناخته می گردد. دستگاه پخش و ضبط تصاویر این نوع دوربین با نام NVR شناخته می شود. کابل های مورد استفاده در این نوع از دوربین مدار بسته داهوا، کابل های شبکه CAT3 و CAT6 بوده و تا 85 متر امکان کابل کشی وجود دارد.

   قیمت دوربین داهوا

دوربین مداربسته داهوا به دلیل استفاده از تکنولوژی اختصاصی HDCVI قابل مقایسه با هیچ برندی نیست و از این لحاظ دست کمپانی داهوا برای قیمت گذاری محصولاتش باز است. با این حال قیمت دوربین داهوا در مقایسه با سیستمهای AHD از کمپانی های معتبر مناسب است و رنج قیمت بالایی ندارد و همچنان فاصله زیادی با سیستمهای دوربین های تحت شبکه دارد.

 

منبع: واحد پژوهش و توسعه دی سی ای کالا

( دوربین مدار بسته دوربین مدار بسته داهوا دوربین مدار بسته HDCVI داهوا و داهوا )

info@dcakala.com

سیستم های حفاظتی

تولیدکنندگان