شماره تلفن 02177247145 - 02177186056
02177132831 - 02177132832
راهبند

براساس تردد

تردد بالا

تردد نامحدود

نوع راهبند 

بوم ساده

بوم تلسکوپی

بوم زنجیری

ستونی

اندازه بوم

3 متر

5 متر

6 متر

بالای 6 متر

راهبند

فهرست محصولات براساس تولیدکنندگان ارکا - Erreka

راهبند ارکا - جک برقی ارکا - Erreka

شرکت ارکا Erreka


شرکت ارکا کمپانی تولید کننده گیت های اتوماتیک و انواع راهبند ها است. این شرکت که در سال 1982 آغاز به کار کرد، با داشتن سابقه ای طولانی سعی در ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود دارد؛ محصولاتی با بالاترین کیفیت که متناسب با تمامی نیاز های کاربران خود هستند.
در ارکا تولیدات فراوانی متناسب با شرایط روز دنیا ساخته می شوند. نکته حائز اهمیت برای این گروه، تمرکز بر رضایت مشتریان و ارائه خدمات مناسب به آنها است. همچنین ارکا فعالیت خود را بر اساس نیاز های به روز کاربران خود قرار داده است؛ تشخیص این نیاز ها با فروشگاه های نمایندگی ارکا و توزیع کنندگان آن است. در این حالت گروه های مختلف تشخیص تکنیکی و همینطور تجاری، برای گسترش فعالیت های این شرکت فعالیت می کنند.
محصولات ساخت Erreka ترکیبی از بالاترین درجه کیفیت، تکنولوژی و طراحی هستند که به این ترتیب می تواند اطمینان قابل قبولی فراهم آورد. شرکت ارکا با دریافت گواهی نامه ها و استاندارد های بین المللی، ضریب اطمینان بالایی را برای کاربران خود به ارمغان می آورد.
محصولات ارکا ایتالیایی شامل راهبند و انواع جک برقی ورودی ها می گردد. محصولات ساخت ارکا با داشتن کارایی بسیار بالا، قیمت مناسبی داشته و می توان از آن در ورودی اماکن پر تردد استفاده نمود. برای انتخاب بهترین راهبند و یا جک ارکا باید به مواردی مانند وزن درب ورودی، سرعت مطلوب باز و بسته شدن، تعداد دفعات رفت و آمد و... توجه نمود. گفتنی است برخی از این سیستم ها قادرند به دستگاه کارتخوان نیز متصل گردند.
فروشگاه اینترنتی دی سی ای کالا به منظور سهولت دسترسی و آشنایی هرچه بیشتر مشتریان با خدمات و محصولات شرکت ارکا اقدام به بررسی محصولات این شرکت در وب سایت رسمی خود کرده است. شما می توانید برای آشنایی با ویژگی های این محصولات، جزییات و قیمت آن ها را در وب سایت www.dcakala.com مطالعه کرده و اقدام به خرید آن نمایید.


  


  


  


منبع: گروه پژوهش و توسعه ی دی سی ای کالا
( ارکا راهبند ارکا جک ارکا Erreka )
info@dcakala.com


بیشتر

هیچ محصولی برای این تولید کننده وجود ندارد

سیستم های حفاظتی

تولیدکنندگان