کانال تلگرام
اینستاگرام
آپارات

اعلام حریق تله تک Teletek 

اعلام حریق تله تک Teletek

سیستم اعلام حریق تله تک Teletek

شرکت تولیدات سیستم اعلام حریق تله تک در سال 2016 بیست و پنجمین سالگرد تاسیس خود را به عنوان یک تولید کننده معتبر در بازار جهانی تولید و عرضه محصولات اعلام حریق، جشن گرفت.

تله تک در سال 1991 با ارائه و نصب محصولات ایمنی آغاز به کار کرد. این آغاز برای تیم طراح این شرکت کافی نبود و دو سال بعد، اولین مرکز کنترل بلغاری به بازار عرضه شد. محصولات اندکی که در ابتدا در این شرکت ساخته می شد، در ادامه تبدیل به طیف وسیعی شد و امروزه بیش از 30 میلیون محصول نه تنها در زمینه حفاظت بلکه در رابطه با سیستم های اعلام حریق و برقراری ارتباطات تولید کرده است. در حال حاضر محصولات این شرکت به بیش از 75 کشور دنیا عرضه می شود.

در طی 25 سال تیم تولید کننده سیستم اعلام حریق تله تک دائما در حال تحقیق، گسترش و درک راه حل ها و محصولاتی با بیشترین میزان کارکرد بوده است. برای این کار تله تک ترکیبی از تجربه اولیه خود و ظرفیت قدرتمند تولید را به کار گرفته است.

داستان موفقیت این شرکت و نتایج حاصل از آن، حقیقتی است که بدون حضور افراد این کمپانی امکان پذیر نبود. برخی از آن ها از ابتدا با تله تک همکاری می کردند و تعدادی دیگر به تازگی به این مجموعه اضافه شده اند، در هر حال همه این افراد مانند یک خانواده بزرگ و با هدف رشد و حضور در بازار جهانی، در کنار یکدیگر فعالیت می کنند. هر ساله همکاران بیشتری به مجموعه سیستم اعلام حریق تله تک اضافه می شوند که انتظارات بالاتری برای آینده رقم می زنند. تله تک به دلیل کیفیت بالای محصولات و تولیدات قابل اعتماد، دارای گواهی نامه ISO 9001:2008 می باشد.

قلب تپنده موفقیت تله تک، انعطاف عملیِ آن است که نه تنها در طیف وسیع محصولات بلکه در توانایی طراحی و ساخت انواع ویژه و خاص محصولات بیان می شود. به علاوه این ویژگی مهم، مزایای تقریبا آشکاری را به همراه دارد؛ به ویژه در سیستم های اعلام حریق که گاهی فرایند پیچیده محصول سفارشی بسیار سخت می گردد.

   

اعلام حریق تله تک

     

در مجموع می توان گفت سیستم اعلام حریق تله تک مفتخر به دستیابی به 25 سال خلاقیت مداوم در زمینه طراحی و تولید سیستم های اعلام حریق بوده است. این شرکت با همکاری با بیش از 130 کارمند، موفق به به صادر کردن کالاهای خود به بیش از 75 کشور در دنیا شده است. همچنین تله تک تا کنون بیش از 30 میلیون محصول تولید کرده است و بیش از یک میلیون ساختمان توسط سیستم اعلام حریق تله تک، ایمن شده اند.

سیستم اعلام حریق تله تک به دو دسته اصلی سیستم اعلام حریق متعارف تله تک و سیستم اعلام حریق آدرس پذیر تله تک تقسیم می شود، به این ترتیب این برند می توان به خوبی و با انعطاف بالا پاسخگوی تمامی نیاز های کاربران خود باشد، بد نیست توضیح کوتاهی در مورد این دو سیستم اعلام حریق داشته باشیم.

در سامانه اعلام حریق متعارف، با تقسیم تمامی منطقه به چند زون، می توان محل وقوع حریق را بر حسب زون تشحیص داد. به این ترتیب بعد از شناسایی محل تقریبی حریق، به زون مورد نظر مراجعه کرده و محل دقیق آن را پیدا خواهیم کرد. تفاوت این سیستم با سیستم آدرس پذیر این است که در سامانه آدرس پذیر می توان محل دقیق دتکتوری که وجود حریق، گاز و یا شعله را اعلام کرده است نیز به سادگی پیدا کرد. این دتکتور ها که تنها برای سیستم های آدرس پذیر به کار می روند، دارای کدی هستند که موقعیت دقیق آن ها نشان می دهد، در این صورت یافتن محل دقیق حادثه با سرعت و دقت بالاتری صورت می گیرد.

    

در ادامه مطلب به معرفی انواع محصولات تولید شده توسط Teletek می پردازیم:

کنترل پنل تله تک یا control panel تله تک با دریافت اطلاعات از دتکتور ها، آن ها را پردازش کرده و برای تصمیم گیری در رابطه با آن اقدام می کند، این اقدام می تواند آغاز به کار آژیر ها و آژیر فلاشر ها و یا سیستم اطفا حریق باشد. مرکز تکرار کننده تله تک برای نمایش اتفاقات پنل مرتبط به شبکه آدرس پذیر استفاده می شود.

دتکتور دود تله تک با تشخیص وجود دود در محیط، کنترل پنل را از وجود خطر آگاه می سازد. دتکتور گازی تله تک که وظیفه تشخیص گاز های سمی و یا گاز مونوکسیدکربن در محیط را به عهده دارد و در صورت نشت گاز سنسور های آن شروع به فعالیت کرده و کنترل پنل را آگاه می کند. در کنار این آشکارساز ها، مولتی دتکتور تله تک برای تشخیص همزمان دود و گاز به کار می رود. آژیر و آژیر فلاشر تله تک نیز برای اعلام عمومی خطر به کار می رود.

 • اطلاعات بیشتر
 • آخرین اخبار
 • سوالات متداول
 • زیرشاخه ها
  کنترل پنل Teletek - برای سیستم اعلام حریق آدرس پذیر - با قابلیت پشتیبانی از 1 تا 4 لوپ / 96 زون
تماس بگیرید
(0 رای)
اتمام موجودی
  کنترل پنل Teletek - برای سیستم اعلام حریق متعارف - قابل استفاده با 2، 4، 6 و 18 زون
تماس بگیرید
(0 رای)
اتمام موجودی
  آشکارساز اپتیکال دودی Teletek - برای سیستم اعلام حریق آدرس پذیر
تماس بگیرید
(0 رای)
اتمام موجودی
  آشکارساز اپتیکال دودی Teletek - برای سیستم اعلام حریق متعارف
تماس بگیرید
(0 رای)
اتمام موجودی
  آشکارساز رفلکتوری دودی Teletek - برای سیستم اعلام حریق متعارف - محدوده تشخیص 50 تا 100 متر
تماس بگیرید
(0 رای)
اتمام موجودی
  آشکارساز حرارتی Teletek - برای سیستم اعلام حریق آدرس پذیر - با قابلیت تشخیص دمای ثابت یا دمای افزایشی
تماس بگیرید
(0 رای)
اتمام موجودی
  آشکارساز حرارتی Teletek - برای سیستم اعلام حریق متعارف - با قابلیت تشخیص دمای 75 درجه سانتی گراد
تماس بگیرید
(0 رای)
اتمام موجودی
  آشکارساز حرارتی Teletek - برای سیستم اعلام حریق متعارف - با قابلیت تشخیص دمای افزایشی
تماس بگیرید
(0 رای)
اتمام موجودی
  آشکارساز دودی و حرارتی Teletek - برای سیستم اعلام حریق آدرس پذیر 
تماس بگیرید
(0 رای)
اتمام موجودی
  آشکارساز دودی و حرارتی Teletek - برای سیستم اعلام حریق متعارف
تماس بگیرید
(0 رای)
اتمام موجودی
  آشکارساز گازی Teletek - برای استفاده در سیستم اعلام حریق آدرس پذیر
تماس بگیرید
(0 رای)
اتمام موجودی
  شاسی دستی اعلام حریق Teletek - برای سیستم اعلام حریق آدرس پذیر
تماس بگیرید
(0 رای)
اتمام موجودی
  شاسی دستی اعلام حریق Teletek - برای سیستم اعلام حریق متعارف
تماس بگیرید
(0 رای)
اتمام موجودی
  آژیر Teletek - برای سیستم اعلام حریق آدرس پذیر - دارای 32 تون قابل انتخاب از پنل
تماس بگیرید
(0 رای)
اتمام موجودی
  آژیر Teletek - برای سیستم اعلام حریق متعارف - دارای 32 تون قابل انتخاب از پنل
تماس بگیرید
(0 رای)
اتمام موجودی
  آژیر فلاشر Teletek - برای سیستم اعلام حریق آدرس پذیر - دارای 32 تون قابل انتخاب از پنل
تماس بگیرید
(0 رای)
اتمام موجودی
  آژیر فلاشر  Teletek - برای سیستم اعلام حریق متعارف - دارای 32 تون قابل انتخاب از پنل
تماس بگیرید
(0 رای)
اتمام موجودی
نمایش 1 - 17 از 17 مورد