شماره تلفن 02177247145 - 02177186056
02177132831 - 02177132832
راهبند

براساس تردد

تردد بالا

تردد نامحدود

نوع راهبند 

بوم ساده

بوم تلسکوپی

بوم زنجیری

ستونی

اندازه بوم

3 متر

5 متر

6 متر

بالای 6 متر

راهبند

دوربین مداربسته آی تی آر ITR 19 محصول وجود دارد

دوربین مداربسته

دوربین مداربسته یکی از مهمترین اجزای سیستم های حفاظتی به شمار می رود. شرکت آی تی آر ITR یکی از شرکت هایی است که در زمینه تولید دوربین مداربسته فعالیت می کند. این شرکت انواع مختلفی از این دوربین ها را به بازار ارائه کرده است.


انتخاب دوربین مداربسته مناسب

برند ها و کاتالوگ های مختلف با حجم وسیع اطلاعات خود می توانند باعث سردرگمی مخاطب گردند. تماس با کارشناسان دی سی ای کالا شما را در انتخاب صحیح بهترین دوربین راهنمایی می کند.

کیفیت دوربین مداربسته

در سیستم های مداربسته آنالوگ از استاندارد TVLine برای نشان دادن تفکیک پذیری تصاویر دوربین استفاده می شود. این استاندارد بر اساس تعداد خطوط قابل تفکیک عمودی تصویر محاسبه می گردد که هرچه این اعداد بالاتر باشد کیفیت تصویر نیز بالاتر خواهد بود. برای مثال TVL 600 (که برای نظارت تخصصی و تشخیص جزئیات به کار می رود) کیفیت تصویر خیلی خوب و TVL 700 کیفیت تصویر عالی ارائه می دهد.


نکته مهم در ارتباط با کیفیت دوربین مداربسته، وجود نور کافی در محل است. باید از کافی بودن نور محل نصب دوربین اطمینان حاصل نمود، در غیر این صورت ضعف نور باعث ایجاد نویز در تصویر ایجاد شده می گردد. باید در اماکن کم نور از لامپ های LED مناسب و یا دوربین های مداربسته دید در شب استفاده نمود. باید توجه کرد که منبع نور به طور مستقیم در مقابل دوربین قرار نداشته باشد.


لنز دوربین مداربسته

انتخاب لنز از بخش های تخصصی و مهم در رابطه با دوربین های مداربسته (در دوربین هایی با قابلیت انتخاب و تنظیم لنز) می باشد. لنز دوربین زاویه دید دوربین را مشخص می کند و بر همین اساس به دو دسته کلی فیکس (غیر قابل تغییر) و وریفوکال (قابل تغییر) تقسیم می گردند:


لنز های فیکس: این دسته از لنز ها با فاصله کانونی ثابت ساخته می شوند، این فاصله کانونی عموماً 6/3 میلیمتر است که زاویه دید حدود 70 درجه را پوشش می دهد. به طور کلی هرچه فاصله کانونی لنز کمتر باشد، زاویه دید وسیع تر و عمق میدان بیشتر و هر چه این عدد فاصله کانونی بیشتر باشد، زاویه دید بسته تر و عمق میدان کمتر می گردد.


لنز های وریفوکال: این دسته از لنز ها زاویه دید متغیر دارند و این اجازه را به کاربر می دهند که با تغییر فاصله کانونی، زاویه دید خود را تغییر دهد. استفاده از لنز های وریفوکال می تواند باعث افزایش هزینه ها گردد.

دوربین های مداربسته آنالوگ ITR در رده متوسط بازار محصولات خوب با کیفیت مناسب و با قیمتی رقابتی عرضه می کند که از جمله محصولات آی تی آر می توان به دی وی آر های 4 ، 8 و 16 کانال و دوربین مداربسته دام و دوربین بولت و اسپید دام اشاره کرد.

سیستم های حفاظتی

تولیدکنندگان