راهنمای خرید آرامبند

با رشد صنعت تجهیزات جانبی ساختمان جهت کمک کردن و آسان تر شدن مدیریت و کنترل کردن آن ها سامانه های مختلف و پرکابرد تولید شده اند که در ادامه به معرفی ویژگی و خصوصیات آن ها یکی از آن ها که با نام آرامبند شناخته میشود به صورت تخصصصی میپردازیم تا در هنگام خرید با داشتن شناخت کامل محصولی سودمند استفاده نمایید.

door-closer-buy-guide
راهنمای خرید جک درب نفر رو

آرامبند درب چوبی

آرامبند هایی که برای درب چوبی استفاده میشود به دلیل سبک بودن نسبی از شماره ۱ و ۲ استفاده میشود. میزان وزن در نظر گرفته شه برای این دو شماره بین ۴۰ تا ۸۰ کیلوگرم تا با دانستن وزن دقیق درب از آسیب بیش و حد و برخورد ضربه های سنگین از طریق چارچوب جلوگیری کنید. شرکت های و کمپانی بسیار زیادی به تولید و ارائه این نوع جک درب نفر رو میپردازند که هر کدام خصوصیات و ویژگی های منحصر به فردی ارائه میدهند که شامل مواردی همچون ضد حریق بودن، تنظیم سرعت های متفاوت در هنگام باز و بسته شدن درب را میتوان شاره کرد.

door-closer-buy-guide
آموزش خرید آرامبند

آرامبند درب فلزی سبک

آرامبند های مخصوص درب های فلزی با وزن های سبک و متوسط با شماره ۲، ۳، ۴ مشخص میشوند که درب هایی را با وزن های ۶۵ تا ۱۲۰ کیلوگرم جا به جا میکند. قدرت بالای این نوع آرام بند ها در هنگام بستن در صورت عدم شناخت وزن دقیق درب ساختمان و یا اداره باعث ایجاد آسیب یا بسته نشدن درب ساختمان یا محیط تجاری و اداری شما میشود. این مدل آرامبند ها با تونایی گسترده در رده محصولات قیمت مناسب قرار میگرد. ساخت جک درب نفر در این اوزان به صورت هیدرولیکی است تا در صورت قرار گیری در شرایط دمایی مانند سرما و گرما دچار تغییر در میزان سرعت و زدن ضربه نهایی نشود و با همان قدرت قبلی به ارائه کارکرد های خود بپردازد.

این مطلب را نیز بخوانید:

چگونگی کارکرد آرامبند

door-closer-buy-guide
راهنمای خرید آرامبند

آرامبند درب فلزی سنگین

درب فلزی های سنگین در راستای درب های لوکس و بسیار قیمتی قرار میگرند به هیمن دلیل آرامبند های این مدل درب ها بسیار گران قیمت و پر قدرت میباشند و نیاز به هرگونه سوزاندن انرژی زیاد توسط نیروی انسانی را از بین میبرد. عدد در نظر گرفته شده برای این نوع ۵ میباشد تا درب هایی با وزن ۱۵۰ کیلوگرم را بدون هیچگونه مشکلی به بستن آن ها میپردازد. تعداد زمان های جک درب به صورت دو زمانه و سه زمانه میباشد که نسبت به نوع ابزار های جانبی نصب بر روی انتخاب میشود.

دو زمانه و سه زمانه بودن

انتخاب زمان بندی های متفاوت آرامبند بستگی به نوع قفل نصب بر روی درب ساختمان دارد. اگر قفل خریداری شما از نوع مقابل برقی و یا به زبان خود مانی کله گاوی باشد باید از آرامبند سه زمانه استفاده تا در زمان بازگشت به جایگاه خود با گذشت از سرعت های زیاد و کم با یک ضربه زبانه قفرا ل به فضای قرار داده شده در چارچوب ساختمان برساند و درب بسته شود، ولی قفل های معمولی این حساسیت را ندارند تنها با تهیه آرامبند های دو زمانه به بسته شدن درب ساختمان میپردزاند. با دقت در ماورد نامبرده شده در خصوص خرید آرامبند قیمت مناسب میتوانید محصولی کاربردی را تهیه و استفاده نمایید.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *