صفحه اصلی آیفون تصویری راهنمای نصب و سیم کشی آیفون تصویری تابا

راهنمای نصب و سیم کشی آیفون تصویری تابا

توسط jahangiri
راهنمای نصب آیفون تصویری تابا

زمان مورد نیاز: 1 ساعت.

برای نصب نمایشگر رنگی درون منزلی شش گام مهم و تاثیر گذار، برای انجام این کار باید در نظر گرفته شود، تا با سوختن و خرابی سیستم، به دلیل اشتباه انجام دادن یکی از مراحل نامبرده رو به رو نشوید. 6 قدمی که جهت نصب آیفون تصویری باید برداشته شود شامل مواردی همچون شناسایی دقیق نوع درب بازکن، نوع سیم کشی ساختمان، نصب آیفون تصویری، نصب پنل زنگ دم دری، اتصال جریان برق به درون مدار های سیستم و تست نهایی است.

 1. شناسایی نوع درب باز کن برقی

  در اولین حرکت جهت نصب آیفون تصویری خریداری شده باید به گوشی فعلی و نصب شده داخل ساختمان توجه ویژه ای داشت تا با در نظر گرفتن نوع محصول، سامانه ای را تهیه نمایید که در کنار قیمت مناسب خود، کارایی مناسبی را برای شما فراهم کند. آیفون تصویری تابا الکترونیک یکی از همین محصولات است، که شما به راحتی و با مراجعه به سایت فروشگاه اینترنتی دی سی ای کالا می توانید این آیفون تصویری ایرانی با کیفیت را خریداری نمایید. نکته قابل توجه در هنگام این برند از نمایشگر رنگی، عدم همخوانی با دیگر برند های موجود اعم از خارجی، ایرانی است که این موضوع تعویض حتمی و اجباری سیم کشی ساختمان را برای ساختمان شما به ارمغان می آورد.

  راهنمای نصب آیفون تصویری تابا الکترونیک

 2. نوع سیم کشی ساختمان

  شناخت سیم کشی موجود بر روی ساختمان از دومین قدم مهمترین گام جهت نصب آیفون تصویری است، تا پس از فعال سازی سیستم کیفیت تصویر و صدای قابل قبولی را در پنل رنگی درون منزلی دریافت نمایید. در صورتی که سیم کشی درب باز کن شما برای آیفون های صوتی و آیفون تصویری سیاه سفید باشد برای مشاهده تصاویر رنگی، تعویض سیم کشی آیفون کار اجباری است تا تصاویری با وضوح و شفافیت بالا را دریافت نمایید. سیم کشی آیفون تصویری با کمک کابل های 06 انجام می پذیرد که هر برند نمایشگر درون منزلی با توجه به استاندارد انحصاری خود که توسط بخش تحقیق و توسعه تعریف می شود از تعداد زوج های متفاوت این قطر استفاده می کند. آیفون تصویری TABA ELECTRONICS برای انتقال تصویر خود از کابل 4 زوج استفاده کرده است، که این کابل از فضای تعبیه شده برای پنل دم دری، کوچه یا خیابان کشیده و به درون ساختمان و هر تعداد واحدی که نیاز به سیم کشی نمایشگر درون منزلی دارد، متصل می شود تا کارایی مناسبی را به کاربران و مشتریان خود ارائه دهد.

  سیم کشی آیفون تصویری تابا

 3. نصب آیفون تصویری

  پس از اتمام سیم کشی ساختمان، کابل 4 زوج آیفون تصویری رنگی تابا به صورت مجزا به پشت هر نمایشگر متصل شده، تا بعد از انجام این کار تمام رشته سیم های مجزا به یک کابل چهار زوج واحد که در کل ساختمان کشیده شده است متصل شده، و پس از آن به دریافت جریان برق از منبع انرژی پرداخته و شروع به انجام فعالیت هایی همچون باز کردن درب ساختمان و پارکینگ، نمایش تصویر پنل زنگ یا دوربین مدار بسته و پاسخگویی به مراجعه کنندگان بپردازد.

 4. نصب پنل زنگ دم دری

  بعد از نصب اتصالات آیفون رنگی نوبت به نصب پنل زنگ دم دری می شود، که درگاه انتقال جریان برق شهری اصلاح شده به درون ساختمان می باشد. 4 زوج کابل واحد نامبرده شده در قسمت قبل پس از دریافت تمامی اتصالات سیم کشی نمایشگر های رنگی، به پورت ورودی پنل دم دری وصل شده، تا پس از اتصال ترانس به پنل زنگ و دریافت جریان برق شهری، برق دریافتی و اصلاح شده را به درون ساختمان منتقل کند.

 5. تست نهایی

  پس از انجام تمامی مراحل بالا، حالا نوبت به گرفتن تست هایی از سیستم نصب شده است تا کارکرد صحیح آیفون تصویری، پنل زنگ و سیم کشی ساختمان تایید شود. فعالیت هایی که در این راستا باید صورت گیرد شامل مواردی همچون برقراری ارتباط از طریق پنل دم دری، ایجاد مکالمه جهت مشاهده انتقال صحیح صدا از نمایشگر به پنل و بالعکس و تست انتقال تصویر لنز پنل و دوربین مدار بسته به نمایشگر می باشد.

راهنمای نصب آیفون تصویری تابا

همیشه در اولین نگاه به تجهیزات الکترونیکی و برقی احساس میشود برای نصب و راه اندازی باید فردی متخصص و کاربلد برای راه اندازی آن در محل حضور داشته باشد. فروشگاه اینترنتی Dcakala به عنوان یک هدف و ارزش گذاری برای مشتریان خود در کنار فروش این نوع تجهیزات روش نصب آن ها را به ساده ترین روش ممکن به شما آموزش میدهیم تا به شما کمکی کاربردی در زمینه عیب یابی سیستم به شما کرده باشیم. با ما همراه باشید تا با روش نصب آیفون تصویری تابا که با کمک متخصصان فنی برای شما تهیه شده است آشنا شوید.

نصب آیفون تصویری تابا

سیم کشی و استاندارد رنگ های آیفون تابا

شرکت تابا به دلیل اینکه یکی از اولین کمپانی ها در زمینه تولید نمایشگر رنگی است تفاوت چشمگیری در نوع تولید سیستم و استاندرد سیم های خود دارد که به همین دلیل شاید به نظر رسد، که با نصب سخت مواجه هستید، ولی تا توضیحات کامل ارائه شده در ادامه شما هیچگونه مشکلی برای نصب آیفون تصویری خود نخواهید داشت. سیم کشی های نمایشگر رنگی تابا از طریق ۴ رشته سیم صورت میگیرد، که برای شناسایی کارایی هر نوع سیم روکش های رنگی به خصوصی برای هر یک رشته در نظر گرفته اند که به نوعی مانند یک شناسنامه برای سیم ها عمل میکند. رنگ بندی سیم ها به ترتیب از سمت راست شامل رنگ آبی، نارنجی، قرمز، قهوه ای، میباشد و کارایی هر رشته سیم در زیر توضیح داده شده است.
رنگ آبی : این سیم برای Voice یا صدا در رنگبندی سیم کشی آیفون تصویری تابا مورد استفاده قرار میگیرد.
رنگ نارنجی : به عنوان منفی در رنگبندی سیم کشی آیفون تصویری تابا استفاده میشود.
رنگ قرمز : به عنوان مثبت دستگاه آیفون تصویری تابا مورد استفاده است.
رنگ قهوه ای : به عنوان سیم تصویر در آیفون تصویری تابا مورد استفاده قرار میگیرد.

سیم کشی و نصب آیفون تصویری تابا الکترونیک

نحوه نصب منبع انرژی و قفل برقی آیفون تصویری تابا

همانطور که در قسمت قبل گفته شد برای به کارگیری ایفون تصویری تابا ۴ رشته سیم از پنل دم دری به مانیتور درون منزلی تابا وصل شده اند که وظیفه انتقال صدا، تصویر و جریان برق را دارند. انتقال جریان به درون سیستم جهت بازکردن درب و مشاهده تصاویر و صدا از طریق یک ترانس با قدرت 12 تا 24 آمپر تامین میشود که از خروجی AC ترانس برای قفل برقی و از خروجی DC ( یا همان مثبت و منفی ) آن برای برق زنگ دم دری و آیفون تصویری استفاده مینماییم.از خروجی AC ترانس دو سیم به پشت پنل آیفون تصویری ایرانی میبریم و یکی از آنها را به یک سیم درب بازکن پشت پنل وصل میکنیم و سیم دیگر را به یک رشته سیم از دو رشته ای که از پشت قفل آمده است ارتباط میدهیم. از قفل هم دو رشته سیم تا پشت پنل آیفون تصویری میکشیم و یک رشته را به یکی از دو رشته سیم قفل باز کن پنل و دیگری را به سیم اضافه ای که از ترانس آورده ایم وصل میکنیم. یکی از مهم ترین وجه تمایز آیفون تصویری تابا الکترونیک آزادی عمل برای اتصال سیمی که باید از ترانس به قفل می باشد که میتواند هم به صورت مستقیم آن را وارد قفل کنید و یا اینکه به مانند توضیحی که داده شد به صورت غیر مستقیم و در پشت پنل اتصال پیدا کند. وجه تمایز دیگر نمایشگر های رنگی تابا وجود سوئیچر داخلی درون پنل آیفون تصویری است که دیگر نیاز نیست همانند مدل های دیگر سویچر های جداگانه تهیه شود . از ایجاد هزینه اضافی برای کاربر جلوگیری میشود.

مقالات مرتبط

115 نظر

نیما اردیبهشت ۲, ۱۳۹۸ - ۴:۵۲ ب٫ظ

سلام،
آیا این راهنمای نصب آیفون تابا برای همه آیفون های تصویری تابا صدق می کند. من قصد دارم که یک آیفون از شما تهیه کنم و خودم آن را در ویلایمان در شهرستان نصب کنم. می خواستم مطمئن شوم که خودم می توانم کار نصب را انجام دهم.
تشکر بابت راهنمایی

پاسخ
مسلم زمانی اردیبهشت ۴, ۱۳۹۸ - ۶:۲۸ ب٫ظ

سلام
راه اندازی آیفون تصویری تک واحده بسیار ساده است که ما در این صفحه به صورت کامل توضیح داده ایم. در صورت نیاز می توانید از کارشناسان ما تضیح تلفنی نیز دریافت نمایید

پاسخ
مسلم زمانی اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۸ - ۵:۵۰ ب٫ظ

درود
بله تمامی مدلهای آیفون تصویری تابا نصب یکسانی دارند. نصب آیفون تک واحدی بسیار ساده می باشد.

پاسخ
مهران رحمانی اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۸ - ۲:۲۰ ب٫ظ

سلام آقای زمانی،
ما از آیفون تصویری تابا 4.3 اینچ با حافظه TVD-1043I و پنل دم دری تابا مدل 1840 دوازده واحدی استفاده می کنیم. چطور می توانم ارتباط داخلی بین واحدها را فعال کنم؟ آیا نیاز به سیم کشی یا استفاده از دستگاه خاصی برای برقراری ارتباط داخلی هست؟
الان در تنظیمات هر آیفون تصویری که در واحدها نصب شده، تنظیم مربوط به شماره واحد هست، ولی وقتی شماره واحدهای دیگر را می گیرم، هیچ اتفاقی نمی افتد.
ممنون می شوم راهنمایی کنید.

پاسخ
اسماعیل بهمن ۱۰, ۱۳۹۸ - ۲:۳۲ ب٫ظ

سلام
آیفون تابا TVD2070 دارم
به خط تلفن ثابت وصل کردم
وقتی آیفون زنگ بخوره و کسی جواب نده خودکار به گوشی همراه زنگ میزنه
میخواستم ببینم چجوری میشه درب رو با تلفن همراه باز کرد

پاسخ
مهدی شهریور ۱۳, ۱۳۹۹ - ۴:۱۹ ب٫ظ

یک مربع درو باز میکنه و ۴ مربع مانیتور رو خاموش میکنه

پاسخ
محمود خیرالله پور خرداد ۹, ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۵ ب٫ظ

سلام لطفا نقشه آیفون تابا مدل TVD 1892VIC را درامکان برای اینجانب ارسال نمایید مرسی‌

پاسخ
محمدرضا تیر ۷, ۱۳۹۸ - ۱:۳۳ ب٫ظ

سلام میخواستم یک کنترل راه دوربرای اتصال به آیفون تصویری برای باز کردن درب قرار دهم کجا باید نصب شود و سیم باز کردن درب در پشت گوشی ۱۸۹۲ کدام است

پاسخ
مسلم زمانی تیر ۹, ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۲ ق٫ظ

شما باید رسیور را پشت پنل یا نزدیک ترانس بگذارید-پشت پنل یک سیم برای دربازکن تعبیه شده از آنها استفاده کنید

پاسخ
حسین علیزاده تیر ۱۳, ۱۳۹۸ - ۷:۰۰ ق٫ظ

سلام در یک پروژه ۳۴ واحدی ۱۴ طبقه قصد دارم از آیفون کدینگ استفاده کنم الزامات سیمکشی با مدل متعارف تفاوتی دارد یا خیر
ممنون میشم راهنمایی کنید

پاسخ
مسلم زمانی تیر ۱۷, ۱۳۹۸ - ۵:۰۹ ب٫ظ

برای این تعداد واحد اگر می خواهید از سیستم کدینگ استفاده کنید حداقل از هر واحد یک کابل دو زوج تا جعبه تقسیم بیاورید. تنها در مدل تکنما که روش نصب در داخل سایت گذاشته شده است، رجوع فرمایید.

پاسخ
علی اصعر آذر ۲۸, ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵ ب٫ظ

سلام ما یک آیفون تصویری تابا مدل tvd_1026 از این لامپی ها داریم و حالا میخواستیما آیفون تصویری tvd_2043 بخریم و جایگزین آن کنیم پنل دم درب رو هم میخواهیم عوص کنیم و لز نوع تابا بءداریم ساختمان ما ۱۱ واحده هستش میخواستم ببینم با همون سیم کشی و همون رنگ بندی قدیمی چون رنگ سیم ها هم مثل توصیحات شماست و ۴ سیم قهوهدای و قرمز و زرد و نارنجی در آیفون تصویری هامون داریم با یک سیم دو رشته ۲۲۰ ولت برق که از داخل ایفون بیرون اومده و مستقیم به برق وصل میشه خوب با همون سیم کشی قدیمی میتوتیم عینا همون رنگ ها رو جایگزین کنیم و ببندیم جواب میده ؟

پاسخ
مسلم زمانی آذر ۳۰, ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۳ ق٫ظ

امکانش هست اما ممکن هست پس از رنگی کردن مانیتورها فشار بیشتری به سیم بیاد و برخی واحدها همچنان سیاه سفید نشون بده- اگر کابل شما از قفبل 0.6 فویل دار باشد این اتفاق نمی افته

پاسخ
Shahrokh تیر ۱۶, ۱۳۹۸ - ۲:۱۶ ق٫ظ

سلام وقتتون بخیر، واسه یه واحد آپارتمان در طبقه چهارم(ساختمان 15 واحدی) یه گوشی تصویری تابا خریدم، پنل دم در هم تاباست، و هفت رشته سیم به رنگهای ( سبز،آبی، سفید، قرمز، زرد، قهوه ای و مشکی) وارد واحد شده، سوکت پشت گوشی دوتا پنج رشته هست که با یکیش کار نداریم، و میمونه یک پنج رشته ای که سیم 4 و 5 مشترکند(سفید و زرد) و 3 رشته سیم قرمز، نارنجی و قهوه ای، محبت کنید راهنمایی کنید که کدام رنگ سیمهارو به هم ببندم، خودم طبق نقشه سیم های قهوه ای رو به هم، سیم قرمز رو به هم سیم مشترک 4و 5(زرد و سفید) رو به زرد و سیم نارنجی باقی مونده رو به آبی بستم ولی نه صدا دارم نه تصویر لطفا راهنمایی کنید ممنون..

پاسخ
محمد مرداد ۱۱, ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۴ ق٫ظ

سلام
چراغ پایین آیفون تابا مدل ۱۰۹۰ من چشمک بین سبز و نارنجی می زد و بعد از تغییرات setting به رنگ ثابت نارنجی در اومد
آیا مشکلی داره؟

پاسخ
معین خرداد ۱۴, ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۱ ب٫ظ

سلام من هم از آیفون مدل ۱۰۹۰ استفاده میکنم وقتی چراغ چشمک زن بین نارنجی و سبز است یعنی کسی زنگ زده و بانگاه کردن به عکسی که گرفته چراغ دیگر چشمک نمی زند ولی به نظرم در حالت عادی باید چراغ سبز روشن باشد که مال من هم چراغ نارنجی روشن است .نمی دانم مشکلی دارد یا نه ؟ لطفا اگر به جوابی رسیدی به من هم بگید .

پاسخ
احمد قیصری مرداد ۱۴, ۱۳۹۸ - ۸:۵۷ ق٫ظ

سلام.
لطفا نقشه سیم کشی ایفون تابا مدل ۱۰۹۰ همراه با دو پنل جداگانه را توضیح بفرمایید

پاسخ
مرتضی مرداد ۳۱, ۱۳۹۸ - ۶:۴۰ ب٫ظ

سلام . لطفا راهنمای کنید نصب ایفون ۱۰۷۰ با دو پنل جداگانه من نصابم ولی هر کاری کردم جواب نمیده . زنگ میخوره ولی دوربین عوض نمیشه

پاسخ
فرزاد مرداد ۲۰, ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۴ ب٫ظ

سلام خست نباشید.بعدنصب ایفون یک واحدی چراغ های ال ای دی پایین همیشه روشنه یا مشکل داره

پاسخ
مسلم زمانی مرداد ۳۰, ۱۳۹۸ - ۴:۰۸ ب٫ظ

احتمالا سیم بندی رو اشتباه انجام دادید که آمپیلی دائم روشن می ماند

پاسخ
علی درخشنده از مشهد مهر ۲۹, ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۴ ب٫ظ

سلام جناب مهندس شبتون بخیر
بنده خواستم اموزش ایفون تصویر را یاد بگیرم ایا سی دی از ابتدا تا انتها رو دارید ممنون میشم رهنمای بفرماید

پاسخ
اسدی مرداد ۲۱, ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۷ ب٫ظ

سلام من یک ایفون تابا 1070خریدم ولی پنل دم دراالکتروپیک هست ایا میتونم نصبش کنم باهمین پنل

پاسخ
مسلم زمانی مرداد ۳۰, ۱۳۹۸ - ۳:۵۷ ب٫ظ

تابا 5 ورودی هست و پیک 4 ورودی – احتمالا با نصب یک سوئیچر و تغییر سیم بندی امکان پذیر است

پاسخ
رضا شهریور ۲, ۱۳۹۸ - ۲:۵۰ ب٫ظ

سلام
فرمان باز کردن درب از طرق کدام سیم (از چهار سیم آبی -قرمز- قهوه ای – زرد)و با چه سیگنالی به رله پنل جلوی در ب منتقل می شود؟
مدلی که من دارم بجای سیم آبی سیم نارنجی دارد-این یعنی چه؟؟؟؟

پاسخ
مهدي شهریور ۶, ۱۳۹۸ - ۷:۲۹ ب٫ظ

سلام ايفون تصويري تابا مدل TVD-1043I داراي ٥ سيم ١تا٥ و پنل دم درب داري ٤ سيم ١ تا ٤ هست براي نصب در يك طبقه در نقشه سيم ٤ و ٥ پنل تصويري به هم وصل شده و خروجي پاور ac به محل وصل در پنل دم درب ac وصل ميشود و D1 و D2 هم به قفل بازكن وصل ميشه طبق همين نقشه انجام دادم ولي نه زنگ ميخوره نه قفل باز ميشه تصوير هم نمياد لطفاً اگه اشكال رو اعلام فرماييد در صورت امكان

پاسخ
رضا شهریور ۱۳, ۱۳۹۸ - ۳:۳۳ ب٫ظ

سلام خسته نباشید
من آیفون تصویری تابا رو نصب کردم اولش صدا واضح بود ولی بعد یه سال وقتی گوشی رو بر میدارم هم از بیرون خر خر میکند وهم از گوشی .
راه حل چیه؟

پاسخ
حسینی شهریور ۱۶, ۱۳۹۸ - ۸:۴۸ ب٫ظ

سلام امکان استفاده ایفون دوواحدی بادو درب هست چطوری

پاسخ
سعید مرادی شهریور ۲۴, ۱۳۹۸ - ۴:۲۶ ب٫ظ

سلام من دارم خونه رو بازسازی می کنم. آیفون تصویری تابا مدل TVD_1090C دارم برای دو واحد، لطفا نقشه سیم کشی رو ارسال فرمایید. ممنون

پاسخ
شیرزاد مهر ۶, ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۸ ب٫ظ

سلام من از سنندج تماس می گیرم من ایفن تصویری مدل tvp1800تابا کدینگ نصب کردم ولی کد هارو اشتباه داده ام اگه بفرماید چطوری رسیتش کنم ممنون میشم سپاس

پاسخ
Mir5 مهر ۳۰, ۱۳۹۸ - ۳:۴۱ ق٫ظ

سلام
دستگاههای تابا اصلا بدرد بخور نیستن من برای یک ساختمان 4 طبقه سه تا مانیتور 1043 ای و یک 1070 ای گرفتم و نصاب انها را وصل کرد 1070 ای از همان ابتدا با وجود خریدن رم 8 گیگ پرسرعت فیلم برداریش مشکل داشت یعنی اصلا فیلم نمیگرفت و ضمنا چراق نشان دهنده زنگ در صورت نبودن ساکنین چه در حالت فیلم و چه عکس ثابت روشن میماند و چشمک نمیزد . با نمایندگی تماس … امدن و دستگاه را با رم جهت امکان تست در کارخانه بردن بعد از یکماه که دستگاه امد باز وقتی فیلم میگرفت که ساکنین گوشی را برمیداشتن و اگر کسی دست به گوشی نمیزد اصلا فیلمی گرفته نمیشد . دستگاه مجددا عودت داده شد بعد دوهفته برگشت باز باهمان مشکلات دوباره عودت داده شد و بعد 6 روز امد اینبار بدون کارتن بود و علاوه بر مشکلاتی که داشت نگهدارنده گوشی روی دستگاه را شکسته بودن و گوشی روی دستگاه نمیماند ضمن اینکه انگار گوشی را در یک تعمیرگاه اتومبیل تعمیر کرده بودن از بس سیاه و کثیف شده بود طوری که با دستمال اغشته به محلول پودر ماشین هم تمیز نشد و باز دستگاه رفت شرکت و الان دوهفته است که بردن . از طرفی یکی از 1043 ای ها هم بجای 15 دقیقه 30 ثانیه فیلم میگیره و روی عکس هم که دستگاه را تنظیم میکنیم باز فرقی نداره طی 30 ثانیه بعد از زنگ و روشن شدن صفحه دستگاه خاموش میشه . خلاصه حیف 980 هزارتومان پول 1070 و 635 هزارتومان پول 1043 .
جالبه ترانس 12 ولتی تابا 75 هزارتومان است در حالی که ترانس 12 ولتی شرکت الدو شکیلتر و جان دارتر از تاباست با قیمت 45 هزارتومان . تابا دربازکن زنجیری داره و هنوز برقی نداره و اینکه دربازکن تابا 185 هزارتومان بود ولی الدو 145 هزارتومان و برقی
خلاصه سه ماه تابا گرفتیم با کلی مشکل و نماینده محترم شرکت تحریم ها را عامل این خرابی ها میدانند و میگویند از قطعات مشابه و نامرغوب استفاده میشود صرفا برای نخوابیدن خط تولید و رفع تقاضای مشتری.
فکر میکنم اینبار باید کل دستگاه را باز کرده و روانه زبالدان کنیم چراکه نصاب گفت الکتروپیک ساده بگیری از تابای پیشرفته بهتره ولی ما گوش نکردیم و کسی که به تجربه انسان خبره عمل نکند باید ضرر کند

پاسخ
علی درخشنده از مشهد مهر ۳۰, ۱۳۹۸ - ۹:۵۶ ب٫ظ

سلام خسته نباشید
آموزش تعمیرات آیفون تصویری رو از مبتدی تا پیشرفته دارید؟

پاسخ
مسلم زمانی آذر ۱۱, ۱۳۹۸ - ۳:۴۷ ب٫ظ

دی سی ای کالا در حال حاضر آموزش حضوری آیفون تصویری ندارد

پاسخ
امیدلشگری آبان ۲۱, ۱۳۹۸ - ۷:۰۵ ق٫ظ

سلام بنده آیفون تصویری تابارانصب نموده وتمام مراحل کاری خودرابه خوبی انجام می دهدولی درحالت عادی اگربخواهیم ازطریق مانیتورداخل واحدفضای بیرون رامشاهده نماییم این امکان رانمی دهددرصورتیکه اگرفردی زنگ آیفون رابزندتصویرمشاهده می شودلطفاراهنمایی فرمایید

پاسخ
مسلم زمانی آذر ۱۱, ۱۳۹۸ - ۳:۲۷ ب٫ظ

احتمال زیاد دکمه مشاهده بیرون در این مانیتور تصویری خراب شده است

پاسخ
صفا آبان ۲۱, ۱۳۹۸ - ۹:۲۳ ب٫ظ

با سلام،در آیفون صوتی دو طبقه تابا همیشه از پنل بیرون نویز شدیدی به گوش می رسد ، علت آن چیست؟ با تشکر

پاسخ
مسلم زمانی آذر ۷, ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۸ ق٫ظ

دو علت دارد- یا آمپیلی پنل مشکل دارد و یا سیم فرسوده می باشد

پاسخ
مهرپرور آذر ۱۱, ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۸ ب٫ظ

سلام وقت بخیر گوشی تصویری تابا رو چطور میشه به پنل سوزوکی وصل کرد؟

پاسخ
مسلم زمانی آذر ۱۱, ۱۳۹۸ - ۳:۱۶ ب٫ظ

این دو برند از لحاظ سیم بندی با هم یکسان نیستند

پاسخ
ترابی آذر ۱۶, ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۹ ب٫ظ

سلام بنده آیفون تصویری تابارانصب نموده وتمام مراحل کاری خودرابه خوبی انجام می دهدولی درحالت عادی اگربخواهیم ازطریق مانیتورداخل واحدفضای بیرون رامشاهده نماییم به پنل دو متصل میشود و می بایست پنل یک را انتخاب نماییم لطفاراهنمایی فرمایید

پاسخ
محمد شریفی آذر ۱۹, ۱۳۹۸ - ۷:۱۸ ب٫ظ

سلام خسته نباشید چطوری میشه دوتا مانیتور در یک واحد بزاریم…ایفون تابا ۱۰۷۰ هسش…پشت مانیتور جای س تا فیش هسش

پاسخ
بابک آذر ۲۲, ۱۳۹۸ - ۰:۱۷ ق٫ظ

سلام
خسته نباشید
چطوری بدون شناسایی رنگ ها میشه متوجه شد کدوم رشته سیم باید به کدوم ترمینال سوییچر آیفون تصویری وصل بشه. وسیله ای مثل اهم متر وجود داره که تشخیص داده بشه؟
بخاطر اینکه برقکار من اومد و چون کابل آیفون کوتاه بود یه کابل جدید سرش کرد و رنگ های رشته های کابل جدید با رنگ رشته های کابل قبلی همخوانی نداشت.

پاسخ
ترابی آذر ۲۲, ۱۳۹۸ - ۱:۲۴ ب٫ظ

درود برشما
علت اینکه موقع لمس کلید دوربین آیفون به پنل شماره دو متصل میشود چیست مد ۱۰۷۰l

پاسخ
مجتبی آذر ۲۶, ۱۳۹۸ - ۱:۲۵ ب٫ظ

سلام خسته نباشید
یک ایفن تابا مدل ۱۰۲۶ داریم درب بازکن کار نمیکنه صدای تیک تیک در بازکن داخل پنل میاد ولی در باز نمیشه ممنون میشم کلیه مشکلات احتمالی رو بگید

پاسخ
مسلم زمانی آذر ۳۰, ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۵ ق٫ظ

به احتمال قوی یا ترانس دم درب و یا قفل برقی یا زنجیری سوخته است

پاسخ
علی آذر ۲۶, ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۴ ب٫ظ

سلام
برای ارتباط داخلی در آیفون ۱۰۷۰ باید سیم کشی خاصی انجام داد یا بعد از نصب به صورت معمولی این امکان فراهم میسه

پاسخ
مسلم زمانی آذر ۳۰, ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۴ ق٫ظ

برای ارتباط داخلی آیفون تصویری بجز اون پنج رشته اصلی می بایست 4 رشته مشترک بین واحدها کشیده بشود

پاسخ
محمد2 دی ۲۱, ۱۳۹۸ - ۹:۳۵ ب٫ظ

خب اون چهار رشته را توضیح بیشتربدهید. از کجا به کجا وصل کنیم.

پاسخ
مجید دی ۱۰, ۱۳۹۸ - ۲:۳۵ ب٫ظ

سلام.نحوه اتصال دوربین دوم به آیفون چجوریه؟؟؟

پاسخ
مسلم زمانی دی ۲۴, ۱۳۹۸ - ۲:۵۱ ب٫ظ

اگر تو گوگل همین رو سرچ کنید ما قبلا فیلمش رو تو آپارات و بقیه شبکه های ویدئویی گذاشتیم –

پاسخ
محمد دی ۲۰, ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۹ ب٫ظ

با سلام بهترین نوع سیم برای اتصال مدار دربازکن کدام هست

پاسخ
مسلم زمانی دی ۲۴, ۱۳۹۸ - ۲:۴۷ ب٫ظ

به طور کلی سیم آیفون می بایست با مقطع 0.6 باشد

پاسخ
محمد2 دی ۲۱, ۱۳۹۸ - ۶:۲۱ ب٫ظ

سلام.
اگر واقعا علم این کار را دارید کامل پاسخ دهید. بیشتر جوابه ناقص هست و تعدادی از سولات را اصلا جواب ندادید.
ارتباط داخلی بین واحدها چطوری برقرار میشه. میدونم سیم‌کشی جدا لازم داره. شما توضیح بدهید از کجا به به کجا وصل کنیم. البته اگر بلد هستید. اگر هم بلد نیستید بیخودی وقط مردم را نگیرید.

پاسخ
مسلم زمانی دی ۲۹, ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۵ ق٫ظ

به درخواست شما دوست عزیز آموزش نصب اینترکام آیفون تصویری هم در سایت بارگذاری شد
https://www.dcakala.com/articles/internal-communication-installation-guide/

پاسخ
آذری دی ۲۸, ۱۳۹۸ - ۶:۴۶ ب٫ظ

سلام،رنگ ال ای دی مانیتور تابا قرمز شده،نشانه چیه؟

پاسخ
مسلم زمانی دی ۲۹, ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۷ ق٫ظ

مشکل از مانیتوره و باید تعمیر شه- با خدمات شرکت تابا تماس بگیرید

پاسخ
Farhad بهمن ۱, ۱۳۹۸ - ۰:۲۳ ق٫ظ

سلام . سوالم اینه
دستگاه تابا TVD-1040-M
برای نقاشی ساختمان سوکت را کشیدم بعد از اتمام کارها نصب کردم، حالا ال ای دی قرمز روشن و خاموش میشه و صدا یا تصویر قطع، ودرب هم باز نمیشه. اگر امکان داره راهنمایی بفرمایید. ممنونم

پاسخ
مسلم زمانی بهمن ۱, ۱۳۹۸ - ۳:۰۰ ب٫ظ

وقتی led روشن و خاموش می شود یعنی جایی اتصالی می کند. سوکت خروجی و ورودی را تمز کنید. اگر درست نشد سوکت را عوض کنید

پاسخ
رسول بهمن ۱۰, ۱۳۹۸ - ۷:۲۶ ب٫ظ

سلام
من یه پنل کدینگ تابا نصب کردم تعداد واحد ها ۴۰ واحده
ساختمان ۱۰ طبقست هر طبقه ۴ واحد
تو هر طبقه هم یدونه دیکودر نصب کردم که سیم های ۴ واحد به اون نصب میشه
الان وقتی شماره ۱ رو میزنیم ، واحد A تمام طبقات زنگ میخوره و به همینطور وقتی شماره ۲ رو میزنم واحد B تمام طبقات به صدا در میاد
میتونین راهنمایی کنید ببینیم کجا اشتباه کردیم

پاسخ
محمدرضا بهمن ۱, ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۵ ق٫ظ

سلام و عرض وقت بخیر
ما یه پنل 12 واحدی تابا داریم، شماره واحدهای ما از طرف سازمان ثبت اسناد جابجا شده، یعنی واحدهای غربی که قبلاً شماره زوج داشتن الان فرد شدن و برعکس. میخواستم بدونم شماره زیر طلق واحدها رو چه جوری میشه عوض کرد؟

پاسخ
مسلم زمانی بهمن ۱, ۱۳۹۸ - ۲:۵۷ ب٫ظ

سلام- بهتره از یک نصاب کمک بگیرید- چون باید پنل باز شود و از پشت کلیدها شماره ها جاش عوض شود

پاسخ
اسماعیل بهمن ۱, ۱۳۹۸ - ۷:۰۴ ب٫ظ

سلام دوست عزیز ..آیفون ۱۷ واحدی ما به مشکل خورده برق مستقیم وارد سیم کشی میشه دوبار برد پنل جلوی درب سوزنده مشکلش چیه که تعمیر کار سه روز ور میره پیدا نمیکنه

پاسخ
حسین بهمن ۸, ۱۳۹۸ - ۴:۱۸ ب٫ظ

سلام خسته نباشید
یه سوال داشتم
در ایفون تصویری تابا هر وقت زنگ هر طبقه رو میزنیم زنگ طبقه اول هم می خوره .
دلیل چیه

پاسخ
اسماعیل پیمانی بهمن ۱۲, ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۵ ب٫ظ

سلام و وقت به خیر
من یک آیفون صوتی تک واحدی تابا الکترونیک مدل سپهر خریدم و طبق راهنما و نقشه مربوطه نصب و سیم کشی آن دقیقا انجام شده و همه امور انجام میشه لیکن پس از نصب دستگاه ، گوشی را که می گذاریم بوق ممتد می زند لذا اجبارا دستگاه را خاموش نمودم بعضی ها گفتند احتمالا از دزد گیر دستگاه است ، ضمنا یک سیم زرد کوتاه آزاد بلا استفاده نیز در پنل ورودی وجود دارد . ممکنه جهت رفع اشکال و قطع زنگ دائمی ایجاد شده راهنمایی کنید با تشکر پیمانی لطفا پاسخ به ایمیل برای تسریع ممنون

پاسخ
علی بهمن ۲۱, ۱۳۹۸ - ۴:۲۱ ق٫ظ

ببخشید من تو ی ساختمون سه واحدی زندگی میکنم
میخوام در باز کن تصویری بذارم اما همسایه ها قبول نمیکنن
اگر بخوام خودم تنها این کارو بکنم . فقط واحد خودم چه راهکاری پیشنهاد میدید ممنونم

پاسخ
مسلم زمانی فروردین ۲, ۱۳۹۹ - ۵:۵۷ ب٫ظ

تنها راه سیم کشی مجزا و فکر کنم روکار و یک پنل دم دری آیفون تصویری می باشد

پاسخ
آرش پشنگ پور بهمن ۲۸, ۱۳۹۸ - ۱:۱۸ ق٫ظ

سلام وقت بخیر گوشی ۲۰۷۰ تابا دارم.. همه سیستم درست کار میکنه فقط تصویر جلوی درب را نداریم … واحد های دیگه تصویر دارن

پاسخ
مسلم زمانی فروردین ۲, ۱۳۹۹ - ۵:۴۸ ب٫ظ

سیم تصویر یا همان سیم سفید رو از پشت مانیتور چک کنید . احتمالا اون سیم قطع شده

پاسخ
mehdi اسفند ۸, ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۶ ق٫ظ

سلام ایا میتوان با یک ایفون تصویری دوطبقه جوری سیم کشی کنیم که از هر طبقه فقط یک درب توانی باز کردن داشته باشه

پاسخ
مسلم زمانی فروردین ۲, ۱۳۹۹ - ۵:۴۵ ب٫ظ

اگر هر دو به یک پنل وصل شده باشند خیر

پاسخ
فروزان اسفند ۹, ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۵ ب٫ظ

سلام یک آیفون تابا مدل ۱۰۴۰ خریدم که این ۵رشته سیم سفید زرد نارنجی قرمز قهوه ای داره وپنلمون هم تابا هست،و اینکه رو دیوار رنگهای سفید طوسی قرمز و آبی هست و مهمتر اینکه برق ورودی که باید به آیفون تصویری میخواد وصل بشه هر دو رشته برق داره نمیدونم چطوری وصلش کنم لطفاً راهنماییم کنید ممنون

پاسخ
مسلم زمانی فروردین ۲, ۱۳۹۹ - ۵:۴۳ ب٫ظ

شما کاملا با نصب آیفون نا آشنا هستید لطفا از یک برقکار کمک بگیرید. در مورد سیمهایی که از دیوار بیرون آمده باید ببینید که هر یک به کدام ترمینال پنل دم دری خورده و بعد سیمها رو به ترتیب به مانیتور آیفون تصویری وصل کنید. همه مانیتورها به برق 220 شهری نیاز دارند

پاسخ
مهرداد اسفند ۱۴, ۱۳۹۸ - ۹:۵۰ ب٫ظ

سلام خسته نباشید
در ایفون تصویری تابا وقتی زنگ واحد دوم را میزنیم خود به خود در بازکن درب رو باز میکنه به نظر شما مشکل کجاست؟ بقیه واحدها درسته ممنون میشم راهنمایی کنید…

پاسخ
مسلم زمانی فروردین ۲, ۱۳۹۹ - ۵:۳۹ ب٫ظ

احتما بیسار بالا مشکل از مانیتور واحد2 است. لطفا با شرکت تابا تماس بگیردو مشکل رو برطرف کنید.

پاسخ
مهدی طاهری شهریور ۱۳, ۱۳۹۹ - ۴:۳۹ ب٫ظ

اگر مدل مانیتورتون ۱۰۴۳ هستس ایراد از برد ال سی دی هست و باید تعمیر بشه

پاسخ
کمال اسفند ۱۸, ۱۳۹۸ - ۶:۴۹ ب٫ظ

سلام سه واحد دارم با ۱۱ تا سیم میشه کاریش کرد؟

پاسخ
مسلم زمانی فروردین ۲, ۱۳۹۹ - ۵:۳۷ ب٫ظ

شما به 12 رشته نیاز دارید. تنها راهش اینه که منفی مشترک بگیرید . به این صورت که برای دو واحد سیم منفی مانیتور رو یک رنگ در نظر بگیرید

پاسخ
قاسم نژاد اسفند ۱۹, ۱۳۹۸ - ۰:۴۴ ق٫ظ

آیفون تصویری تابا3070نصب کردم رم هم روش انداختم ولی نه عکس می گیره نه فیلم چیکار کنم؟

پاسخ
مسلم زمانی فروردین ۲, ۱۳۹۹ - ۵:۳۵ ب٫ظ

اگر مطمئن هستید تنظیمات مربوطه رو درست انجام داردید و رم شما سالم و فرمت شده است با گارانتی شرکت تابا الکترونیک تماس بگیرید

پاسخ
محمد شیخ اسفند ۱۹, ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۹ ب٫ظ

سلام جناب مهندس ،آیا با سیم کشی قدیمی میتوان پنل سویچ برای مجتمع ۲۰ واحدی تهیه کرد ؟در دو سه واحد ایراد وجود دارد .هزینه نصب یک پنل ۲۰ واحدی حدودا چقدر میباشد و آیا برای هر چهار واحد حتما باید سویچ گذاشت؟و چه ترانسی برای ۲۰ واحدی کفایت میکند؟

پاسخ
مسلم زمانی فروردین ۲, ۱۳۹۹ - ۵:۳۴ ب٫ظ

اگر صوتی قدیمی هست و میخواهید تصویری کنید، خیر می بایست سیم کشی از نو انجام شود. بستگی به نوع و برند آیفون دارد- اگر تابا میخواهید استفاده کنید پیشنهاد ما سیستمهای کدینگ این شرکت می باشد

پاسخ
J.a اسفند ۲۱, ۱۳۹۸ - ۶:۵۷ ب٫ظ

سلام ببخشید من دفترچه ایفونمو گم کردم از کجا میتونم دانلودش کنم مدل tvd 2070

پاسخ
ahoora اسفند ۲۳, ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۶ ب٫ظ

سلام من ایفون تابای گرفتم نصبش کردم متاسفانه اخر کار نصاب متوجه شده که فیش دم دری نداره.دیگه نصبش کردم نمیشه پسش داد.باید چکار کنم ایا ۵ فیش بهش میخوره یا باید همان فیش تابای فابریک باشه؟

پاسخ
مسلم زمانی فروردین ۲, ۱۳۹۹ - ۵:۲۹ ب٫ظ

بهتره از فیش فابریک استفاده کنید- مدلهای دیگه رو می شه روش خوروند-فیش های 5 تایی کوماکس و سیماران منظورمه

پاسخ
ali اسفند ۲۵, ۱۳۹۸ - ۷:۴۱ ب٫ظ

سلام خسته نباشید
سیم کشی این ایفون دوسیم تابا چطوریه اقای مسلم زمانی؟؟ طریقه نصبش رو میشه بذارید؟

پاسخ
حسن فروردین ۸, ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۱ ب٫ظ

سلام بنده آیفون تصویری تابا ۱۸۹۲ خریداری کردم ولی متاسفانه سوکت پشت پنل داخلی مفقود شده می تونید مرا راهنمایی کنید

پاسخ
Mohsen فروردین ۱۰, ۱۳۹۹ - ۵:۴۱ ب٫ظ

سلام وقت بخیر مهندس.ببخشید ما یه آیفن تابا مدل 1070گرفتیم الان درب طبقه با درب پارکیگ جدا هست آیا امکان داره که هم درب طبقه را باز کنه هم درب پارکینگ.1070دوواحده گرفتم…ممنون میشم راهنمایی کنید

پاسخ
مسلم زمانی مهر ۵, ۱۳۹۹ - ۱:۰۵ ب٫ظ

خیر مانیتور 107 تابا و به طور کلی تمام محصولات تابا قادر به باز کردن جک پارکینگ نیستن- البته تا حالا

پاسخ
mohsen فروردین ۱۹, ۱۳۹۹ - ۶:۴۲ ب٫ظ

حدود شش سال میشه این آیفون و گرفتم ولی هیچ کی نمیدونه از کارایی آیفون مثلا نمیدونن اتصال به موبایل و نصب کنن هیچ کجاییم راهنما نداره لطفا اگه میشه راهنمایی کنین چجوری میشه اتصال به موبایل

پاسخ
جواد اسدی فروردین ۳۱, ۱۳۹۹ - ۶:۱۲ ب٫ظ

با عرض سلام
مشکل قطع نکردن بعد از ۱ دقیقه به صورت خودکار از چیست؟

پاسخ
علی رمضانی نیک اردیبهشت ۳۰, ۱۳۹۹ - ۲:۰۱ ب٫ظ

سلام جناب مهندس زمانی باتشکر از راهنمائی های شما در ساختمان ما از پنل ۱۸۰۰ کدینگ تابا استفاده شده چند روزه هیچ یک از واحدها نمیتونند درب رابا ایفون و تگ باز کنند صدای قطع و وصل رله پنل دم درب میاد..در ضمن بعضی از مواقع شانسی درب باز میشه ودو واحد هم خالی است …..ولی آیفون انها در مداره ….و درب با کلید که درداخل حیاط تعبیه شده باز میشه ممنون میشم راهنمائی بفرمائید….رمضانی نیک ازمشهد

پاسخ
شفیع خرداد ۱۴, ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۲ ب٫ظ

سلام، میخواستم بدونم بنده چند روز پیش پنل کارتی تابا رو نصب کردم همه کارش درست پیش رفته فقط با دوتا کارتی که فروشنده بهم داده درب باز نمیشود خواستم بدونم علت چیه، یا اینکه این کارتها چطوری واسه پنل تعریف میشوند، ممنون

پاسخ
هامانه تیر ۷, ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰ ب٫ظ

با سلام،ایفون ما تصویری هست،گوشی شکسته کلا سوخته،یه ایفون صوتی قدیمی دارم میخام بدونم میشه این قدیمیه(صوتی)بجاش بزارم
ممنون میشم راهنمایی کنید

پاسخ
مسلم زمانی تیر ۸, ۱۳۹۹ - ۵:۴۳ ق٫ظ

سلام- خیر آیفون صوتی قدیمی با آیفون تصویری هم خوانی ندارد- دو راه دارید یا گوشی تصویری بگیرید یا از گوشی های صوتی موازی تصویری استفاده نمایید.

پاسخ
بهار تیر ۱۰, ۱۳۹۹ - ۹:۵۷ ق٫ظ

سلام عرض شد آیفون ما مدل 1035 هست، که یک دفعه تصویرش قطع شده حدس می‌زنم تنظیمات دست خورده و درب پایین ساختمان رو چون تصویر نمیاره باز نمیکنه، ممنون میشم راهنماییم کنید…

پاسخ
امیر تیر ۱۵, ۱۳۹۹ - ۷:۱۳ ق٫ظ

سلام در منزل ما یک ایفون تابا مدل TVD-1043I نصب هست تا دیروز زنگ می خورد ولی الان اگه کسی زنگ بزنه فقط تصویر را نشون می ده ولی صدا نداره، مشکلش چیه و ایا میشه با تنظیمات کارخانه حلش کرد یا خیر؟

پاسخ
نوید تیر ۱۸, ۱۳۹۹ - ۱:۱۳ ب٫ظ

باسلام من آیفون 3070 گرفتم،خواستم بدونم واسه ارتباط داخلی، کدوم یکی از درگاه های پشت گوشی هر طبقه رو باید ب هم وصلشون کنم.آخه تو بروشورش بصورت پنج سیم بهم دیگه وصل شده، پشت گوشی رو نشون نداده. ممنون میشم راهنمایم کنین.

پاسخ
محمد مرداد ۳, ۱۳۹۹ - ۶:۴۷ ب٫ظ

سلام. من میخوام چراغ روی پنل کوچه رو قطع کنم که موقع زنگ خوردن روشن نشه. چطور باید اینکار رو بکنم؟

پاسخ
مسلم زمانی مرداد ۲۶, ۱۳۹۹ - ۹:۵۱ ق٫ظ

این مورد باید توسط شرکت تابا انجام شه اما به صورت کلی برق مربوط به اون LED هار رو از پشت پنل قطع میکنن

پاسخ
محمدرضا حجتی مرداد ۵, ۱۳۹۹ - ۲:۲۶ ب٫ظ

با سلام یک آپارتمان ۱۵ واحد هست من پنل رو دادن به سرویسکار مجاز رفع اشکال کرد فقط یکی از واحد ها از پنل زنگ نمیخوره صدا و تصویر داره فقط زنگ نمیخوره میشه راهنمایی کنید؟

پاسخ
مسلم زمانی مرداد ۲۶, ۱۳۹۹ - ۹:۴۹ ق٫ظ

چند علت ممکن هست اشکال رو ایجاد کرده باشد- از شستی دم در که ممکن هست خراب شده باشه تا سیم مربوز به زنگ که ممکن هست برای اون واحد قطع شده باشد و در نهایت ملودی زنگ

پاسخ
مجتبی شهریور ۴, ۱۳۹۹ - ۶:۰۰ ب٫ظ

سلام
پنل داخلی آیفون ما ی مدت مدام خود به خود درحال عکس گرفتن و خاموش روشن شدن مانیتور شده.
پنل جلوی در رو چک کردم دکمش مشکل نداشت.
سیم زرد و سفید رو هم از بیرون به داخل با ی سیم دیگه جابجا کردم. کلا از ی سیم دیگه استفاده کردم
اما مشکل حل نشده
لطفا راهنمایی کنید

پاسخ
مسلم زمانی شهریور ۲۷, ۱۳۹۹ - ۵:۱۵ ق٫ظ

یک بار هم سیم ورودی رو از پشت مانیتور جدا کنید اگر روشن و خاموش شد که اشکال از خود مانیتوره و اگر نشد باید تست های بیشتری از پنل و سیم کشی بگیرید

پاسخ
عباس فراهانی مهر ۶, ۱۳۹۹ - ۷:۵۲ ب٫ظ

یه پنل کدینگ داریم که این پنل الان شماره واحد رو که میزنیم‌و دکمه زنگ رو فشار میدیم eror میزنه. فکر میکنم برنامش پریده. چطور میتونم واحد ها رو براش تعریف کنم؟

پاسخ
مسلم زمانی مهر ۱۳, ۱۳۹۹ - ۲:۴۲ ب٫ظ

شما با خدمات یا نصاب آیفون تماس بگیرید تا این کارو براتون انجام بده. چون ممکنه کد تمام واحدها بهم بریزه

پاسخ
باقری آبان ۷, ۱۳۹۹ - ۵:۴۹ ب٫ظ

سلام من در یک مجتمع 34واحدی هستم، سیستم آیفون تصویری تابا دارد و من گوشی مدل 2043گرفتم، کابلی که از جلودرب مجتمع اومده 9رشته است که چهار رشته سفید ویک رشته نقره ای، یک رشته سبز وآبی زرد قهوه ای دارد، می‌شود راهنمایی بفرمایید،

پاسخ
مسلم زمانی اسفند ۱۴, ۱۳۹۹ - ۶:۲۰ ق٫ظ

هر نصابی برای سیم بندی یک اصولی دارد. شما می بایست از نصاب آیفون تصویری که این ساختمان رو در دست داشته کمک بگیرید

پاسخ
مهدی آبان ۱۳, ۱۳۹۹ - ۷:۵۰ ق٫ظ

سلام ببخشید این ایفون ما مانیتورش روشن نمیشه و هیچ کاری به غیر از اینکه چراغ کوچیک روی ایفون هی روشن خاموش میشه نداره باید چیکار کرد؟

پاسخ
مسلم زمانی اسفند ۱۴, ۱۳۹۹ - ۶:۱۱ ق٫ظ

اگه وقتی دکمه مشاهده دم درو میزنید و مانیتور روشن نمیشه مشکل از صفحه نمایشه و مانیتور باید تعمیر بشه

پاسخ
سمیه آبان ۱۷, ۱۳۹۹ - ۴:۴۹ ب٫ظ

با عرض سلام وخسته نباشید میخام بدنم چه جوری آیفون 2070 تابا رو به تلفن متصل کنم ومکالمه جه چجوری انجام میشه وآیا میشه از راه دور در را باز کرد لطفا کامل توضیح بدید

پاسخ
مهدی ایرانپور فروردین ۲۸, ۱۴۰۰ - ۸:۵۳ ق٫ظ

سلام من یک دستگاه ۳۰۷۰ نصب کردم هر ماموری روی آن قرار میدهم error میدهد حتی ۳۲ گیگ نو خریداری کردم خطا میدهد ایراد آن چیست ؟
ممنون

پاسخ
مسلم زمانی فروردین ۲۸, ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۳ ق٫ظ

اگر ارور میده و فرمت نمیشه با خدمات تابا تماس بگیرید تا یا مشکل رو برطرف کنن یا گوشی رو عوض کنن.

پاسخ
ارسلان خرداد ۲۱, ۱۴۰۰ - ۶:۰۷ ب٫ظ

سلام من تابا 1892vim دارم یکی بالا یکی پایین. از هردو دستگاه هم میتونم در رو باز کنم. یه سوال. چیکار کنم بتونم از بالا به پایین یا برعکس تلفنی با تابا حرف بزنیم

پاسخ
مسلم زمانی خرداد ۲۳, ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۲ ق٫ظ

پشت گوشی ها یک خروجی 4 سیمه اینترکام دارد- به وسیله یک کابل دو زوج این دو آیفون تصویری را به هم وصل کنید و از اینترکام بهره ببرید

پاسخ
MAEDEH خرداد ۳۱, ۱۴۰۰ - ۵:۱۱ ب٫ظ

سلام آيفون ما مدل taba 1892 هستش ولى فقط زمانى كه كسى زنگ رو بزنه روشن ميشه و صفحه لمسيش بى‌استفاده‌اس و اصلا روشن نمیشه این طبیعه یا مشکلی داره؟

پاسخ
مسلم زمانی تیر ۳, ۱۴۰۰ - ۷:۰۰ ق٫ظ

سلام- این مدل جزو مدل های قدیمی هست ولی این مورد که گفتید غیر طبیعی هست

پاسخ

نظر خود را بنویسید

fa_IRPersian