کانال تلگرام
اینستاگرام
آپارات
دوربین مداربسته SM-B65DN سیماران نمایش عکس در اندازه بزرگتر

دوربین مداربسته باکس سیماران - مدل SM-B65DN

امتیاز کارشناسان دی سی ای کالا به این محصول  >>    

محصول جدید

دوربین مداربسته باکس سیماران مدل SM-B65DN - دید در شب 650TVL

(تماس بگیرید)

جزییات بیشتر

240,000 تومان

این محصول دیگر موجود نمی باشد

آیا از قیمت کالا راضی هستید؟
خیر

اطلاعات بیشتر

کمپانی سیماران با ساخت دوربین های مداربسته طیف محصولات سیستم های حفاظتی خود را کامل کرده و اکنون می توان سیماران را به عنوان برترین تولید کننده داخلی دانست. دوربین های آنالوگ سیماران کاملا به سفارش یا تولید سیماران بوده و لوگوی این شرکت روی این محصولات حک شده است. سیماران سعی کرده ظاهر زیبا را با کیفیت خوب پیوند دهد تا بتواند اعتماد مشتریانش را به دست آورد.

دوربین های باکس سیماران در دو نوع داخلی و خارجی تولید شده و از تنوع بالایی برخوردارند.

مدل SM-B65DN یک دوربین مداربسته مجهز به سنسور سونی سوپر ایکس ویو می باشد که با وجود این که فاقد LED IR است اما به قدری قدرتمند است که می تواند در فضای کاملا تاریک ، تصاویر خوبی را تهیه نماید.

 

ویژگی های اصلی:

کنترل پارامتر OSD

لنز 1/3 سونی

رزولوشن 650 TVL

 دارای 30 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش سیماران

 

 

دوربین رایج مورد استفاده در سیستم های CCTV

دوربین رنگی و مونوکروم :

دوربین رنگی مثل دوربین مداربسته سیماران (دوربین مدار بسته سیماران) این قابلیت را دارند تا تصاویر را به صورت تمام رنگی به مونیتورهای گیرنده ارسال نمایند البته از نظر قیمت در مقایسه با دوربین مونوکروم بسیار گرانتر می باشند ولی با این حال امروزه در نصب و راه اندازی سیستم های CCTV از جمله دوربین مداربسته سیماران (دوربین مدار بسته سیماران) بسیار متداول شده است . در دوربین امنیتی مثل دوربین مداربسته سیماران (دوربین مدار بسته سیماران) به طور ویژه ممکن است این نیاز احساس شود که اشیا و امکانات باید با دقت بالایی مورد مونیتورینگ قرار گیرند از این رو دوربین رنگی از جمله دوربین مداربسته سیماران (دوربین مدار بسته سیماران) نیز وارد بازار شده اند که در شرایطی که میزان روشنایی محیط در حد پایینی باشد میتواند با جزییات بالا تصاویر را به صورت رنگی نمایش دهد . دوربین مونوکروم که به نام های دوربین سیاه و سفید و یا B&W نیز خوانده میشوند نسبت به دوربین رنگی مثل دوربین مداربسته سیماران (دوربین مدار بسته سیماران) قیمت پایین تری دارند اما از آنجا که برای رویت در مقایسه با دوربین رنگی مثل دوربین مداربسته سیماران (دوربین مدار بسته سیماران) نیاز به روشنایی کمتری دارند در محیط هایی که روشنایی کمتر است و اشیای تیره تری وجود دارند میتوان از این دوربین ها استفاده نمود . این نوع دوربین ها با توجه به این که از CCD های SINGLE PLATE نیز استفاده میکنند در مقایسه با دوربین رنگی تصاویر با دقت بالاتری را ارایه میدهند .

شکل ظاهری دوربین مورد استفاده 

در سیستم های CCTV از جمله دوربین مداربسته سیماران (دوربین مدار بسته سیماران) با توجه به محیطی که نیاز است تا دوربین نصب شود میتوان از دوربینی در شکل های استوانه ای ، جعبه ای ، دام و دام های ترکیبی استفاده نمود . دوربین نوع دام از جمله دوربین مداربسته سیماران (دوربین مدار بسته سیماران) از یک محفظه گنبدی شکل تشکیل شده اند که دوربین مثل دوربین مداربسته سیماران (دوربین مدار بسته سیماران) را در مقابل خطرات غیر جدی محفظت میکند . در درون این محفظه میتوان دوربین را به صورت قابل گردش به حالت افقی یا عمودی قرار داد . در دوربین دام مثل دوربین مداربسته سیماران (دوربین مدار بسته سیماران) ترکیبی بخش های هد متحرک برای چرخش به صورت افقی و یا عمودی ، موتور محرک لنز و خود دوربین در دوربین مداربسته هر یک در بخش های جداگانه ای درون محفظه در بر گیرنده دوربین قرار دارند . محفظه به طور کامل نسبت به رطوبت و غبار محفظت شده است و به گونه ای طرحی شده است که صدای ناشی از حرکت دوربین مثل دوربین مداربسته سیماران (دوربین مدار بسته سیماران) را به حداقل می رساند .

نقاط قوت و ضعف

کالا های هم شاخه