فیلتر محصولات

براساس قیمت
تومان تومان
برند سازنده
رزولوشن تصویر
لنز
دید در شب
نوع دوربین مداربسته
تکنولوژی ساخت
تعداد کانال صدا
نوع خروجی تصویر
تکنولوژی کارکرد
فیلتر محصولات

دوربین مداربسته ارزان قیمت

در این بخش به معرفی ارزان ترین دوربین های مداربسته می پردازیم. اگر به دنبال خرید دوربین با کیفیت و قیمت مناسب می گردید، محصولا این دسته بهترین انتخاب برای شما خواهند بود. این دوربین ها در دو گروه دوربین مداربسته آنالوگ (با کیفیت TVL و قیمت بسیار مناسب)، دوربین های AHD (با کیفیت 1.3 مگاپیکسلی) و البته پکیج کامل دوربین مداربسته قرار می گیرند.

نمایش 1 تا 40 از 45 مورد

فهرست:

دوربین مداربسته ارزان

در این بخش به معرفی یکی از محبوبترین دسته های دوربین مداربسته می پردازیم. همانطور که می دانید نوسانات قیمت ارز تاثیر مستقیمی بر قیمت تمامی محصولات و کالا ها از جمله قیمت دوربین مداربسته دارد. فشارِ این تاثیر که به صورت مستقیم یا غیر مستقیم اعمال می شود، برای خریدار خواهد بود و منطقی است که برای خرید دوربین مداربسته از میان گزینه هایی با قیمت مناسب تر انتخاب کنید.

اگر از خرید دوربین مداربسته انتظار بالایی ندارید و می خواهید صرفا از آن برای بررسی کلی فضای مورد نظر خود استفاده کنید، می توانید با پرداخت هزینه ای نسبتا مناسب از آن برخوردار شوید. محصولات این دسته به صورت انواع دوربین ها و دی وی آر ها عرضه می شوند. از طرف دیگر می توان پکیج دوربین های مداربسته را مشاهده کرد که برای کارکرد های گوناگون و موقعیت های مختلف به کار می روند. قیمت دوربین مداربسته ارزان برای بخش پکیج ها، می تواند شامل تخفیف هایی هم باشد که باز هم با قیمت مناسب تری در اختیار شما قرار می گیرد. پکیج دوربین مداربسته به واسطه دارا بودن دوربین، دستگاه ضبط کننده و تمامی متعلقات دوربین مداربسته، یک بسته کامل برای شما خواهد بود.

دوربین مداربسته ارزان

اکثر دوربین هایی که در این دسته قرار دارند با برند خاصی معرفی نمی شوند و به نوعی no name هستند. با این وجود، این دوربین ها که اکثرا چینی هستند، دارای گارانتی یکساله هم می باشند و از سنسور optima برخوردارند. دوربین مداربسته ارزان قیمت بر اساس نحوه انتقال تصویر در دو دسته کلی قرار می گیرند:

دوربین مداربسته آنالوگ ارزان

دوربین مداربسته آنالوگ که اولین نوع دوربین های مداربسته بودند، در برابر دوربین های AHD و شرایط بهترِ آن ها، کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. از ویژگی های مثبت این دسته از دوربین ها می توان به پایین بودنِ هزینه خرید و ساده بودنِ نصب و راه اندازی آن، در کنار انتقال تصویر زنده و بدون تاخیر، اشاره کرد. تصاویر دریافتی از این دوربین ها به یک تقویت کننده فرستاده می شده و برای خروجی ارسال می گردد. از اصلی ترین دلایل ارزان قیمت بودن دوربین مداربسته آنالوگ، همین انتقال تصویر ساده آن است.

این مقاله را هم بخوانید:

بهترین فروشگاه دوربین مداربسته

سیگنال های دریافتی از سنسور ها، با استاندارد تلویزیونی PAL یا NTSD به دستگاه ضبط کننده یا DVR ارسال می شود و رزولوشن این تصویر بر اساس TVL سنجیده می شود. بزرگترین عیب این دوربین ها را می توان همین مورد در محدودیت کیفیت آن عنوان کرد که حداکثر به 700 تی وی لاین (و در برخی موارد 960 تی وی لاین) می رسد که از کمترین رزولوشن دوربین های AHD پایین تر است. ارزان ترین دوربین های مداربسته را می توانید در این گروه مشاهده کنید.

دوربین مداربسته AHD ارزان

ظهور دوربین های AHD در کنار دوربین های آنالوگ و تحت شبکه، که در دو سمتِ مختلفِ گستره ی کیفیت در برابر قیمت دوربین بودند، یک حد وسط برای خرید دوربین مدار بسته ایجاد کرد. از اصلی ترین خصوصیات این دوربین ها می توان به مناسب بودن قیمت دوربین مداربسته AHD نسبت به HD-CVI و HD-TVI، منبع باز بودن آن و کیفیت بالای تصویر در آن ها اشاره کرد. دوربین های مداربسته AHD که در دسته دوربین های ارزان قیمت قرار می گیرند، حداقل کیفیت 1.3 مگاپیکسلی دارند که برای استفاده در اماکن اداری و مسکونی کوچک، کاملا کافی و مناسب به نظر می رسد. دی وی آر های دوربین های ای اچ دی قابلیت نمایش تصاویر دریافتی از دوربین های آنالوگ و AHD را دارد، بنابراین اگر از قبل چند دوربین آنالوگ دارید، می توانید آن ها در کنار AHD ها استفاده کنید. تصاویر در این دوربین زنده، سریع و بدون تاخیر هستند که حتی با فاصله زیاد از دی وی آر ها هم قابل مشاهده هستند. پس اگر به دنبال یک دوربین مداربسته ارزان و با کیفیت می گردید، دوربین های AHD بهترین گزینه برای شما خواهند بود.

نصب ساده دوربین مداربسته ahd

همانطور که مشخص است در این دسته ارزان ترین دوربین های مداربسته را معرفی می کنیم که کارایی کافی برای شما خواهند داشت. خرید دوربین مداربسته ارزان که از میان گزینه های آنالوگ و ای اچ دی خواهد بود، می تواند تا اندازه زیادی نیاز شما برای در اختیار داشتن یک دوربین خوب را برطرف کند. خرید اینترنتی دوربین مداربسته به سادگی در فروشگاه دی سی ای کالا ممکن شده است و می توانید با استفاده از فیلتر های کاتالوگ در سمت راست صفحه، مناسب ترین مورد را انتخاب کنید.

ادامه مطلب
بستن
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.