قفل برقی برند دورما

آرامبند دورما

دورما

دورما در بخش تجارت جهانی، در زمینه تولید محصولات کنترل کننده درب، دیوار های متحرک و اتصالات شیشه ای جزو برند های صاحب نام در دنیا به حساب می آید. با گذر زمان امروزه دورما با نام دورماکابا شاناخته می شود که تلفیقی از دو برند دورما و کابا می باشد که هر دو به خاطر تخصصشان در زمینه امنیت دسترسی و تولیدات همگام با تکنولوژی روز دنیا توانسته اند تا محصولاتی با کیفیتی بالا را برای بازار امروز تدارک ببینند. در واقع شعار این شرکت کار کردن با اعتماد مشتریان خود در طول 150 سال تجربه و تولید میلیون ها محصولات مختلف می باشد. دورما با هدف برآورده کردن الزامات مشتریان سعی بر ارایه راه حل هایی دارد که نه تنها انتظارات آن ها را برآورده کند بلکه از آن انتظارات نیز فراتر برود. اگر بخواهیم به چندی از محصولات با کیفیت دورما اشاره کنیم می توانیم موارد زیر را در نظر بگیریم:

کمپانی آلمانی دورما

آرامبند دورما

آرامبند یا فنر در ورودی ساختمان وسیله ای بسیار پرکاربرد است که جهت اطمینان از بسته شدن درب ساختمان استفاده می شود. به طور کلی آرامبند ها را به دو گروه دو زمانه و سه زمانه می توان تقسیم کرد. تفاوت این دو در بی صدا بسته شدن درب و میزان فشار نهایی فنر آرامبند برای قفل برقی می باشد، در این مورد مدل های سه زمانه بسیار بهتر از مدل های دو زمانه عمل می کند. آرامبند دورما در کارخانه کشور های سنگاپور و آلمان تولید شده و به بازار عرضه می شود. در مورد تولیدات قدیم تر شرکت آلمانی دورما خوب است بدانید که محصول پر طرفداری که در زمینه آرامبند تولید می شد آرامبند های کوزه ای دورما نام داشت. البته این آرامبند ها حداقل 10 سالی است که دیگر نه تنها توسط شرکت دورما بلکه توسط هیچ شرکت و کمپانی دیگری تولید نمی شود واگر در بازار پیدا کردید بدانید که آن محصول به اصطلاح refresh شده آرام بندهای کوزه ای دورما بوده که با قیمتی بالا تر هم به فروش می رسد.

جک آرامبند دورما dorma

گارانتی محصولات دورما

در روابط بازرگاني و خريد و فروش، گارانتي تعهدي است که فروشنده در مقابل محصول يا خدماتي ارائه مي کند، و معمولا متعهد مي شود در صورت برآورده نشدن ادعاي خود، حاضر به تعمير يا تعويض کالا خواهد شد. شرکت دورما نیز برای تضمین قطعات بکار رفته در محصولات خود و همچنین کارایی این محصولات گارانتی 24 ماهه را برای مشتریان خود مد نظر قرار داده است. کیفیت گارانتی دورما متوسط است و در صورت نیاز به گارانتی ، معمولاً دستگاه تعمیر خواهد شد و گارانتی تعویض معمولاً امکان پذیر نیست. جالب است بدانید دیگر برند آلمانی موجود در بازار که تولید کننده آرامبند هم نیز می باشد گزه نام دارد که به مانند دورما گارانتی دو ساله ارایه می کند.

آرامبند دورما TS-68
آرامبند دورما TS-68
  • کشور سازنده: آلمان
  • نوع محصول: آرامبند
  • برند سازنده: دورما Dorma
ناموجود
star_border star_border star_border star_border star_border
0 دیدگاه