جک پارکینگی برند پرایم

معرفی پرایم PRIME

در ابتدا برای معرفی پرایم، لازم به معرفی گروه صنعتی یال می باشد. شرکت یال تولید کننده انواع جک درب پارکینگی، مدار فرمان دیجیتال، چشمی، ریموت کنترل و قفل برقی می باشد که حدود 17 سال از قدمتش می گذرد. گروه صنعتی یال با هدف ایجاد آرامش، آسایش و رفاه جامعه نیازها، خواسته ها و سلایق مشتریان را محور قرار داده و همواره به دنبال کسب رضایت مشتریان خود می باشد. پرایم نیز به نوعی زیر مجموعه برند یال تلقی می شود که با جدی تر دنبال کردن تولید درب اتوماتیک از سال 1392 به بعد وارد بازار فروش این کمپانی شده است. جک درب پارکینگ پرایم اکنون در سه مدل با کورس بازویی متفاوت به بازار عرضه شده که تا کنون باعث رضایت مشتریان مصرف کننده نیز شده است. این مدل ها به ترتیب عبارتند از:

جک درب پارکینگ پرایم مدل P1
جک درب پارکینگ پرایم مدل P2
جک درب پارکینگ پرایم مدل P3

جک درب پارکینگ پرایم all prime
مدار کنترل جک درب پارکینگ پرایم

جالب است بدانیم که برای جک پارکینگی پرایم مدار کنترل ویژه ای در نظر گرفته نشده است و از همان کنترل باکس یال برای این درب اتوماتیک استفاده شده است. البته نمی توان مشکلی از این مدار کنترل جک پارکینگی گرفت و کارکرد متعارف این کنترل باکس ارایه می شود. برد و برنامه دهی این جک پارکینگی به صورت دیجیتال می باشد و برنامه دهی خاص آن نصاب را قادر می سازد تا بابت هر لنگه درب زمان کارکرد جداگانه ای بابت باز و بسته شدن و همچنین زمان دوم نرم را بدهد. از ویژگی های دیگر این مدار فرمان قابلیت کارکرد اضطراری درب است. این قابلیت مخصوص مواقعی است که فتوسل از کار افتاده و درب باز مانده است. در این حالت با فشردن چند دکمه به سادگی چشمی جک به صورت موقت از مدار خارج شده و جک برای چند دقیقه باز و بسته می شود تا اعلام خرابی به شرکت نصب کننده داده شود.

برد جک پارکینگی پرایم prime

ارزیابی و مقایسه

جک درب پارکینگ پرایم را اگر بخواهیم با برند های هم قیمت و هم تراز خود مقایسه کنیم، درخواهیم یافت که این جک پارکینگی با جک پروتکو بیش ترین شباهت را دارد. سیستم عملکرد این جک درب پارکینگ ایرانی مشابه جک های ایتالیایی می باشد و حتی در بسیاری از موارد از آنها سبقت گرفته است. ولی جک درب پارکینگ پرایم را با مشخصات کلی زیر می توان به یاد آورد:

  • قیمت مناسب و مقرون به صرفه
  • نرم و روان کار کردن
  • مناسب محیط های پر تردد
  • کارایی و کیفیت بالای قطعات بکار رفته

به طور کلی قدرت بالای این جک پارکینگی در کنار قیمت مناسب این محصول و همچنین گارانتی بلند مدت آن برای تضمین کیفیت قطعات، دست به دست هم داده تا رضایت مشتریان از این برند زیر مجموعه گروه صنعتی یال به بالاترین حد ممکن خود برسد.