روستیک

گروه صنعتی و بازرگانی آرام یراق در تاریخ 1393 شمسی با بالا بردن سطح کیفی محصولات خود در زمینه یراق آلات درب و پنجره شروع به فعالیت نمود. برند روستیک نیز در سال 1394 فعالیت خود را تحت نظر شرکت آرام یراق شروع کرد. حضور تیم متخصص و تامین کننده های با سابقه در بازار سبب تولید محصولاتی با کیفیت و رضایت کاربران از این شرکت تا کنون شده است. هدف این شرکت به طور کلی وارد کردن یراق آلات درب و پنجره از قبیل دستگیره دیجیتال، سیستم های کنترل تردد، آرام بند و....از کشور هایی مانند کره و چین و ویتنام است. در ادامه مطلب با محصولات این برند بیش از پیش آشنا خواهیم شد.

محصولات تولیدی برند روستیک

آرامبند روستیک

یکی از محصولات محبوب در نزد کاربران مصرف کننده آرام بند هیدرولیکی روستیک است که مناسب اماکنی از قبیل منازل، اداره ها، آپارتمان ها و....می باشد. این آرامبند عموما مورد استفاده برای درب های چپ بازشو، راست باز شو، بیرون باز شو و داخل باز شو است. قابلیت نصب بر روی درب های فلزی و چوبی از مزیت های دیگر این محصول است که در کنار قابلیت نصب بر روی درب هایی با قفل برقی ارایه شده است. گفتنی است که این مهم به دلیل مجهز بودن آرامبند روستیک به سیستم قدرت آخر یا لگد سوم اجرا می شود. از دیدگاه فنی نیز می توانیم اشاره کنیم که این فنر جک درب منزل دارای تاییدیه استاندارد UL امریکا و استاندارد مورد تایید اداره آتش نشانی ایران نیز است. به عنوان نکته آخر نیز باید اشاره کنیم که استفاده این آرام بند بر روی پله فرار و درب های ضد حریق نیز بلا مانع در نظر گرفته شده است.

آرام بند روستیک rustic

جمع بندی و گارانتی

روستیک آرامبند های خود را در دو نوع ریلی و بازویی عرضه کرده که البته آرام بند های بازویی دارای قدرت بیش تری نسبت به نمونه ریلی خود هستند. قیمت آرام بند روستیک با توجه به کیفیت ارایه شده توسط این محصول بسیار منطقی و مقرون به صرفه در نظر گرفته شده است. علاوه بر مسایل ذکر شده روستیک توسط نماینده رسمی خود در کشورمان جهت برآورده کردن رضایت مشتریان و تضمین برای کیفیت محصولات خود و قطعات بکار رفته گارانتی 12 ماهه را در نظر گرفته است. با خرید آرام بند روستیک در واقع از یک جک درب منزل با کیفیت بالا و قیمت مناسب بهره خواهید برد که می توانید در طول استفاده از دوام آن نیز لذت ببرید.

فنر آرامبند روستیک مدل 702
فنر آرامبند روستیک مدل 702
  • قدرت هر لنگه یا موتور: 45 تا 65
  • کشور سازنده: چین
  • نوع محصول: آرامبند
ناموجود
star star star star star
1 دیدگاه 
فنر آرامبند روستیک مدل 703
فنر آرامبند روستیک مدل 703
  • قدرت هر لنگه یا موتور: 60 الی 80 کیلوگرم
  • کشور سازنده: چین
  • نوع محصول: آرامبند
ناموجود
star star star star star
1 دیدگاه 
فنر آرامبند روستیک مدل 705
فنر آرامبند روستیک مدل 705
  • قدرت هر لنگه یا موتور: 120-80 کیلوگرم
  • کشور سازنده: چین
  • نوع محصول: آرامبند
ناموجود
star star star star star
1 دیدگاه