آیفون تصویری رنگی تامر الکترونیک

شرکت تامر

کمپانی تامر الکترونیک در سال 1378 در استان خراسان رضوی با هدف تولید محصولات با کیفیت و پر کاربرد به برندی معتبر در زمینه ساخت تجهیزات الکترونیکی و برق تبدیل گشته است. کمپانی تامر با شناسایی دقیق مشتریان خود به تولید محصولاتی همچون آیفون تصویری و زنگ های دم دری پرداخته است. برند تامر به دلیل استفاده از خط تولید تماما ایرانی و به روز و به کارگیری افراد محقق در قسمت تحقیق و توسعه در بازار جهانی و آسیایی به جایگاهی مناسب دست پیدا کرده است.

نمایشگر رنگی درون منزلی DPH-P570

آیفون تصویری

 از جمله ویژگی های منحصر به فرد در نمایشگر های درون منزلی تامر الکترونیک میتوان مدیریت جک درب پارکینگی، پشتیبانی و اتصال به 4 پنل و یا دوربین مداربسته به همراه ذخیره سازی تصاویر و فیلم آنها، بازکردن درب های ساختمان دو ورودی، می توان اشاره کرد. صفحه نمایش آیفون تصویری تامر از نوع LCD است که مخفف عبارت "Liquid Crystal Display" به معنای صفحه نمایش کریستال مایع است. به همین دلیل کریستال مایع خصوصیاتی شبیه به مایع و جامد داشته و به شدت به دما حساس اند و اندکی حرارت لازم است تا آنها را به مایع واقعی درآورد و یا اندکی سرما تا به حالت معمولی تبدیل شود. انواع مختلفی از مواد شناخته شده ‌اند که در دمای معمولی چنین خصوصیاتی دارند. اما دسته‌ ای از آنها هستند که به جریان الکتریسیته هم حساس هستند و مولکولهای آن متناسب با ولتاژ اعمالی تغییر زاویه می‌ دهند. وقتی نور از درون یک کریستال مایع این چنین عبور کند، پلاریزاسیون یا قطب آن هم جهت با مولکول های کریستال می ‌شود، با این توضیح که چون کریستال مایع جریان الکتریسیته به راحتی از خود عبور و به نمایش تصاویر دریافتی میپردازد. نمایشگر رنگی تامر علاوه بر قابلیت های ذکر بسته به مدل خود با نگهبانی و تمامی واحد ها ارتباط بر قرار کرده تا بدون خروج از منزل با مدیر ساختمان تماس برقرار کنید.

پنل زنگ آیفون تصویری TVD-AMC

پنل زنگ آیفون تصویری

قاب بیرونی زنگ دم دری تامر الکترونیک به شکل بیضی مستطیل است که در قسمت بالایی لنز با 6 عدد LED دید در شب قرار دارد تا تصاویر را در هر بازه با رزولوشن و کیفیت بالا انتقال دهد. در زیر قسمت بیان شده بلندگو پر قدرت تعبیه شده تا در هنگام بر قراری ارتباط صدای کاربر با وضوح بالا شنیده و از طریق میکروفون گذاشته پیام گفته شده را سرعت بالا به آیفون تصویری انتقال دهد. سیستم تصویر برداری این لنز PAL می باشد که با کمک سنسور CCD به انتقال و ذخیره سازی داده ها می پردازد. راه اندازی این پنل با استفاده از 4 رشته سیم است که باعث صرفه جویی در قیمت محصولی مقرون به صرفه را برای در اختیار شما مصرف کنندگان گرامی می گذارد.