کانال تلگرام
اینستاگرام
آپارات
موتور ساید اتومات - زمانی نمایش عکس در اندازه بزرگتر

موتور ساید اتومات

امتیاز کارشناسان دی سی ای کالا به این محصول  >>    

محصول جدید

موتور ساید Automat با قدرت هایمختلف با و بدون UPS - برای انتخاب کلیک کنید

جزییات بیشتر

637,000 تومان

آیا از قیمت کالا راضی هستید؟
خیر

اطلاعات بیشتر

موتور ساید اتومات Automat

موتور ساید اتومات موتوری با تمامی ویژگی های موتور کرکره برقی ساید می باشد: موتوری با دارا بودن بیشترین قدرت در میان موتور های کرکره برقی. مکانیزم عملکرد این موتور ها بر اساس انتقال نیروی گشتاور دینامیک از طریق چرخ دنده و زنجیر می است. همانطور که از نام این موتور ها مشخص است، موتور ساید کرکره برقی در بخش کناری مجموعه کرکره برقی قرار دارد. از ویژگی ها مناسب این موتور ها می توان به امکان دارا بودن این موتور به یو پی اس اشاره نمود؛ چرا که این موتور ها در دو نوع 24 و 220 عرضه می گردند و نوع 24 ولت آن ها را می توان مجهز به ups (منبع تغذیه بی وقفه به عنوان منبع جایگزین) نمود.

موتور های ساید اتومات شامل انواع زیر می گردند:

موتور ساید اتومات با قدرت 300 کیلوگرم مجهز به یو پی اس، موتور ساید اتومات با قدرت 500 کیلوگرم مجهز به یو پی اس، موتور ساید اتومات با قدرت 1000 کیلوگرم مجهز به یو پی اس، موتور ساید اتومات با قدرت 300 کیلوگرم بدون یو پی اس، موتور ساید اتومات با قدرت 500 کیلوگرم بدون یو پی اس و موتور ساید اتومات با قدرت 1000 کیلوگرم بدون دارا بودن یو پی اس.

 

کرکر برقی یا درب اتوماتیک کرکره ای

عمر کرکره های برقی در ایران به حدود 25 سال می رسد. این کرکره ها جایگزین بسیار مفیدی برای کرکره های قدیمی (که برای باز و بسته کردن ورودی های مغازه ها استفاده می شد) به شمار می روند، چرا که تنها با استفاده از یک ریموت، می توان کنترل ورودی و تردد آن را در دست داشت.

تیغه کرکره های برقی می توانند از جنس آلومینیوم، آهن گالوانیزه و یا پلی کربنات باشند. همچنین می توان درون برخی از این تیغه ها را با فوم پر کرد تا به صورت عایقی در برابر صوت عمل کنند. همچنین لازم به ذکر است این تیغه ها برای بالا و پایین رفتن، در محفظه ریل حرکت می کنند. درون این ریل ها، نوعی واشر مویی قرار گرفته است که علاوه بر تسهیل حرکت تیغه ها، باعث جلوگیری از ورود گرد و غبار به محیط داخلی می گردند.

 

   

مبنع: گروه پژوهش و توسعه دی سی ای کالا

( کرکره برقی موتور کرکره برقی کرکره اتوماتیک درب کرکره ای اتوماتیک موتور ساید اتومات )

[email protected]

 

نقاط قوت و ضعف

دیدگاه کاربران

0
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

کالا های هم شاخه