شماره تلفن 02177247145 - 02177186056
02177132831 - 02177132832
راهبند

براساس تردد

تردد بالا

تردد نامحدود

نوع راهبند 

بوم ساده

بوم تلسکوپی

بوم زنجیری

ستونی

اندازه بوم

3 متر

5 متر

6 متر

بالای 6 متر

راهبند

موتور ساید بارزانته

موتور ساید Barzante با قدرت 150 کیلوگرم با سرعت بالا و در مدلهای با و بدون UPS-برای انتخاب کلیک کنید

امتیاز کارشناسان دی سی ای کالا به این محصول  >>    

موتور ساید بارزانته Barezante

موتور ساید بارزانته موتوری است که دارای قدرت فراوان برای استفاده در اماکن پر تردد می باشد. همچنین این موتور می تواند کرکره های برقی با ابعاد و وزن بسیار بالا را نیز جابجا نماید. این موتور ها در دو نوع 24 و 230 ولت عرضه می گردد. موتور ساید بارزانته 24 ولت را می توان مجهز به یو پی اس نمود. Ups ها مبنع تغذیه ای هستند که در شرایط افت ولتاژ و یا قطعی برق می توانند به عنوان منبع تغذیه جایگزین استفاده شوند. به همین دلیل این موتور ها برای اماکنی که نیاز به استفاده مداوم و در نتیجه نیاز به جریان مداوم برق دارند، مناسب به نظر می رسد. اساسا موتور های ساید به خاطر جا به جا کردن کرکره هایی با وزن بالا، سرعت زیادی ندارند.

موتور های ساید بارزانته در انواع مختلفی در دسترس هستند:

موتور ساید بارزانته با قدرت 150 کیلوگرم، با سرعت بالای باز و بسته کردن کرکره و مجهز به یو پی اس، موتور ساید بارزانته با قدرت 300 کیلوگرم و مجهز به یو پی اس، موتور ساید بارزانته با قدرت 500 کیلوگرم و مجهز به یو پی اس، موتور ساید بارزانته با قدرت 750 کیلوگرم و مجهز به یو پی اس، موتور ساید بارزانته با قدرت 300 کیلوگرم بدون یو پی اس، موتور ساید بارزانته با قدرت 600 کیلوگرم بدون یو پی اس، موتور ساید بارزانته با قدرت 800 کیلوگرم بدون یو پی اس و موتور ساید بارزانته با قدرت 1300 کیلوگرم بدون یو پی اس.

 

کرکره برقی

به طور کلی کرکره های برقی کاربرد و عملکردی همانند کرکره های قدیمی دارند؛ با این تفاوت که این کرکره ها به سهولت و با استفاده از یک موتور، بدون نیاز به استفاده از نیروی دست، به بالا و پایین حرکت می کنند:

یکی از اجزای اصلی کرکره های برقی موتور آنهاست، این موتور به یک شفت یا مغزی متصل است. این شفت در واقع یک میله با سطح مقطح دایره یا هشت ضلعی است که در سمت دیگر خود، به اند کپ (بلبرینگ هایی برای حرکت بهتر شفت) متصل می گردد. دیگر عنصر مهم سازنده کرکره برقی، تیغه آن است. این تیغه ها در انواع مختلفی موجود هستند که متداول ترین آنها در ایران، از جنس آلومینیوم می باشد. کرکره های برقی از جنس آهن گالوانیزه به لحاظ قیمت، مناسب تر هستند. همچنین می توان از تیغه کرکره برقی از جنس پلی کربنات استفاده نمود. این تیغه ها ظاهری شفاف و بسیار زیبا دارند.

 

   

مبنع: گروه پژوهش و توسعه دی سی ای کالا

( کرکره برقی موتور کرکره برقی کرکره اتوماتیک درب کرکره ای اتوماتیک موتور ساید بارزانته )

info@dcakala.com

1 محصول مرتبط دیگر

نوشتن دیدگاه

موتور ساید بارزانته

موتور ساید بارزانته

موتور ساید Barzante با قدرت 150 کیلوگرم با سرعت بالا و در مدلهای با و بدون UPS-برای انتخاب کلیک کنید

نوشتن دیدگاه

0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*