کانال تلگرام
اینستاگرام
آپارات
موتور ساید بارزانته - زمانی نمایش عکس در اندازه بزرگتر

موتور ساید بارزانته

امتیاز کارشناسان دی سی ای کالا به این محصول  >>    

محصول جدید

موتور ساید Barzante با قدرت های مختلف، بدنه مسی و UPS

جزییات بیشتر

656,000 تومان

آیا از قیمت کالا راضی هستید؟
خیر

اطلاعات بیشتر

موتور ساید بارزانته Barezante

موتور ساید بارزانته موتور کرکره برقی است که دارای قدرت فراوان برای استفاده در اماکن پر تردد می باشد. همچنین این موتور ساید می تواند کرکره های برقی با ابعاد و وزن بسیار بالا را نیز جابجا نماید. این موتور ها در دو نوع 24 و 230 ولت عرضه می گردد. موتور ساید بارزانته 24 ولت را می توان مجهز به یو پی اس نمود. Ups ها مبنع تغذیه ای هستند که در شرایط افت ولتاژ و یا قطعی برق می توانند به عنوان منبع تغذیه جایگزین استفاده شوند. به همین دلیل این موتور کرکره برقی برای اماکنی که نیاز به استفاده مداوم و در نتیجه نیاز به جریان مداوم برق دارند، مناسب به نظر می رسد. اساسا موتور های ساید به خاطر جا به جا کردن کرکره هایی با وزن بالا، سرعت زیادی ندارند.

موتور های ساید بارزانته در انواع مختلفی در دسترس هستند:

موتور ساید بارزانته با قدرت 150 کیلوگرم، با سرعت بالای باز و بسته کردن کرکره و مجهز به یو پی اس، موتور ساید بارزانته با قدرت 300 کیلوگرم و مجهز به یو پی اس، موتور ساید بارزانته با قدرت 500 کیلوگرم و مجهز به یو پی اس، موتور ساید بارزانته با قدرت 750 کیلوگرم و مجهز به یو پی اس، موتور ساید بارزانته با قدرت 300 کیلوگرم بدون یو پی اس، موتور ساید بارزانته با قدرت 600 کیلوگرم بدون یو پی اس، موتور ساید بارزانته با قدرت 800 کیلوگرم بدون یو پی اس و موتور ساید بارزانته با قدرت 1300 کیلوگرم بدون یو پی اس.

 

کرکره برقی

به طور کلی کرکره های برقی کاربرد و عملکردی همانند کرکره های قدیمی دارند؛ با این تفاوت که این کرکره ها به سهولت و با استفاده از یک موتور، بدون نیاز به استفاده از نیروی دست، به بالا و پایین حرکت می کنند:

یکی از اجزای اصلی کرکره های برقی موتور آنهاست، این موتور به یک شفت یا مغزی متصل است. این شفت در واقع یک میله با سطح مقطح دایره یا هشت ضلعی است که در سمت دیگر خود، به اند کپ (بلبرینگ هایی برای حرکت بهتر شفت) متصل می گردد. دیگر عنصر مهم سازنده کرکره برقی، تیغه آن است. این تیغه ها در انواع مختلفی موجود هستند که متداول ترین آنها در ایران، از جنس آلومینیوم می باشد. کرکره های برقی از جنس آهن گالوانیزه به لحاظ قیمت، مناسب تر هستند. همچنین می توان از تیغه کرکره برقی از جنس پلی کربنات استفاده نمود. این تیغه ها ظاهری شفاف و بسیار زیبا دارند.

شما می توانید با مراجعه به سایت www.dcakala.com در مورد انواع کرکره برقی اطلاعات مفیدی کسب کنید. همچنین برای اطلاع از شرایط خرید و قیمت کرکره برقی با بخش فروش دی سی ای کالا تماس حاصل نمایید.

نقاط قوت و ضعف

دیدگاه کاربران

0
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

کالا های هم شاخه