کانال تلگرام
اینستاگرام
آپارات
موتور ساید لیفت توربو - زمانی نمایش عکس در اندازه بزرگتر

موتور ساید لیفت توربو

امتیاز کارشناسان دی سی ای کالا به این محصول  >>    

محصول جدید

موتور ساید Lift Turbo با قدرت 300 و 500 کیلوگرم - با امکان استفاده از UPS

جزییات بیشتر

0 تومان

آیا از قیمت کالا راضی هستید؟
خیر

اطلاعات بیشتر

موتور ساید لیفت توربو Lift Turbo

موتور ساید لیفت توربو موتوری با داشتن قابلیت جا به جایی کرکره هایی با وزن زیاد و میزان تردد بالا، در رده موتور های قدرتمند کرکره برقی جای می گیرد. موتور ساید لیفت توربو بر خلاف موتور توبلار (که درون شفت قرار دارد) در کنار شفت و تیغه ها قرار می گیرد و توسط زنجیر و چرخ دنده باعث به حرکت در آمدن تیغه ها می گردد. موتور های ساید در دو نوع 24 و 220 ولت عرضه می گردند، این امکان وجود دارد که نوع 24 ولت آن دارای ups نیز باشد (یو پی اس یا منبع قدرت بی وقفه در هنگام اختلال شدید ولتاژ و یا قطعی برق، به عنوان منبع تغذیه جایگزین استفاده می گردند).

موتور ساید لیفت توربو بر حسب میزان قدرت و توان بالا و پایین بردن کرکره ها به انواع زیر تقسیم می گردند:

موتور ساید لیفت توربو با قدرت 300 کیلوگرم مجهز به ups، موتور ساید لیفت توربو با قدرت 500 کیلوگرم مجهز به ups، موتور ساید لیفت توربو با قدرت 300 کیلوگرم بدون ups و موتور ساید لیفت توربو با قدرت 500 کیلوگرم بدون ups.

 

کرکره برقی یا درب کرکره ای اتوماتیک

کرکره های برقی ابزار هایی هستند که بسیار هوشمندانه و دقیق طراحی و تولید شده اند. می توان گفت جز اصلی این کرکره ها موتور آن هاست. موتور کرکره برقی با به حرکت در آوردن و چرخش شفت یا مغزی، باعث جمع شدن یا باز شدن مجموعه تیغه های کرکره برقی می گردد. موتور های کرکره برقی در سه دسته کلی جای می گیرند: موتور های توبولار (با ظاهری شبیه به استوانه که برای ورودی هایی با میزان تردد نسبتا پایین استفاده می شوند)، موتور های سانترال یا سنترال (برای استفاده در ورودی های با وزن و تردد متوسط) و موتور ساید کرکره برقی.

از تفاوت های موتور کرکره برقی ساید و توبولار می توان به محل قرار گیری آن ها اشاره نمود، موتور های توبولار درون شفت قرار دارند اما موتور های ساید، همانطور که از نامشان پیداست، در کنار شفت و تیغه ها قرار می گیرند. این موتور ها نیروی خود را با استفاده از زنجیر و چرخ دنده به شفت انتقال می دهند.

شما می توانید با مراجعه به سایت www.dcakala.com اطلاعات کاملی در مورد کرکره برقی به دست آورید، همچنین می توانید با کارشناسان بخش فروش ما نیز تماس حاصل نمایید.

نقاط قوت و ضعف

دیدگاه کاربران

0
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

کالا های هم شاخه