کانال تلگرام
اینستاگرام
آپارات
موتور ساید سویل - زمانی نمایش عکس در اندازه بزرگتر

موتور ساید سویل

امتیاز کارشناسان دی سی ای کالا به این محصول  >>    

محصول جدید

موتور ساید Sevil با قدرت مختلف و در نوع بدون UPS و با UPS-برای انتخاب کلیک کنید

جزییات بیشتر

599,000 تومان

آیا از قیمت کالا راضی هستید؟
خیر

اطلاعات بیشتر

موتور ساید سویل Sevil

موتور های ساید سویل همانند دیگر موتور های ساید، در رده قدرتمند ترین موتور های کرکره برقی قرار دارند. این موتور ها امکان به حرکت در آوردن کرکره های برقی با ابعاد و وزن بالا را که تردد از آن ها نیز بسیار بالاست، دارند. نکته قابل توجه در رابطه با موتور های ساید این است که این موتور ها در دو نوع 24 و 220 ولت عرضه می گردند. می توان نوع 24 ولت آن را مجهز به یو پی اس (منبع جایگزین تغذیه) نمود. بدین ترتیب، در هنگام قطعی برق نیز مشکلی پیش نخواهد آمد.

موتور ساید سویل در انواع زیر در دسترس هستند:

موتور ساید سویل با قدرت 300 کیلوگرم بدون یو پی اس، موتور ساید سویل با قدرت 500 کیلوگرم بدون یو پی اس، موتور ساید سویل با قدرت 1000 کیلوگرم بدون یو پی اس، موتور ساید سویل با قدرت 300 کیلوگرم مجهز به یو پی اس و موتور ساید سویل با قدرت 500 کیلوگرم مجهز یو پی اس.

 

کرکره برقی یا درب کرکره ای اتوماتیک

کرکره های برقی از جمله ابزار هایی هستند که خدمت رسانی تکنولوژی به بشر را تایید می نمایند. با بهره گیری از کرکره های برقی و با استفاده از تنها یک ریموت، می توان به راحتی ورودی مورد نظر را باز یا بسته نمود. یکی از اجزای سازنده این کرکره ها، تیغه آن هاست، این تیغه ها از کناره طولی خود که دارای برش هایی تا خورده هستند، شبیه به لولا به یکدیگر قلاب می گردند و نهایتا سطحی یکنواخت را ایجاد می کنند. با شروع به کار موتور کرکره برقی، این تیغه ها به روی یک مغزی یا شفت و به روی یکدیگر جمع می شوند تا ورودی باز شود.

این تیغه ها می توانند از جنس آلومینیوم (متداول ترین نوع تیغه در ایران)، آهن گالوانیزه (با قیمتی مناسب تر) و تیغه های پلی کربناتی (با ظاهری شیشه ای و شفاف و بسیار زیبا) باشند. اندازه این تیغه ها نیز بین 4 تا 12 سانتی متر متغیر است؛ از تیغه های ظریف تر برای کنترل کرکره های برقی در پنجره ها استفاده می گردد، اما متداول ترین نوع آن ها تیغه هایی با عرض 8 سانتی متر است.

    

     

مبنع: گروه پژوهش و توسعه دی سی ای کالا

( کرکره برقی موتور کرکره برقی کرکره اتوماتیک درب کرکره ای اتوماتیک موتور ساید SDC )

info@dcakala.com

نقاط قوت و ضعف

دیدگاه کاربران

0
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

کالا های هم شاخه