کانال تلگرام
اینستاگرام
آپارات
موتور ساید اسمارت - زمانی نمایش عکس در اندازه بزرگتر

موتور ساید اسمارت

امتیاز کارشناسان دی سی ای کالا به این محصول  >>    

محصول جدید

موتور ساید Smart با قدرت 300 و 500 کیلوگرم با یو پی اس و با قدرت 300 کیلوگرم بدون یو پی اس-برای انتخاب کلیک کنید

جزییات بیشتر

آیا از قیمت کالا راضی هستید؟
خیر

اطلاعات بیشتر

موتور ساید اسمارت Smart

موتور ساید اسمارت برای به حرکت در آوردن درب های کرکره ای اتوماتیک با وزن بالا استفاده می گردد. این موتور همان طور که از نامش پیداست، در کنار شفت و تیغه های کرکره برقی قرار می گیرد، بر خلاف موتور های توبولار که درون شفت قرار دارند. نحوه عملکرد موتور ساید اسمارت بر اساس انتقال نیرو از طریق زنجیر و چرخ دنده به شفت می باشد. موتور های کرکره برقی را باید بر اساس وزن و ابعاد مورد نیاز، با قدرت های مختلف انتخاب نمود. به طور معمول هر متر مربع کرکره (بر حسب جنس و نوع آن) دارای وزن تقریبی 10-5 کیلوگرم می باشد. اساسا موتور های ساید دارای دو دسته کلی هستند که با ولتاژ های 24 و 220 عرضه می گردند. نوع 24 ولت موتور کرکره برقی ساید را می توان مجهز به یو پی اس نمود. Ups ها، منبع تغذیه مجزایی هستند که قادرند در هنگام کاهش یا اختلال ولتاژ و یا قطعی برق، به عنوان منبع برق جایگزین مورد استفاده قرار گیرند.

موتور های ساید اسمارت به چند دسته تقسیم می گردند: موتور ساید اسمارت با قدرت 300 کیلوگرم مجهز به یو پی اس، موتور ساید اسمارت با قدرت 500 کیلوگرم مجهز به یو پی اس و موتور ساید اسمارت با قدرت 300 کیلوگرم بدون یو پی اس.

   

کرکره برقی

کرکره های برقی ساخته های اتوماتیکی هستند که با استفاده از مکانیزمی نسبتا ساده، باعث سهولت در تردد و ایجاد امنیت برای فروشگاه ها، مراکز خرید، پارکینگ ها و... می گردند. مکانیزم عملکرد آن به این ترتیب است که بعد از به کار افتادن موتور کرکره، شفت (که از یک سمت به موتور و از سمت دیگر به اندکپ بلبرینگ ها متصل است) با چرخش خود، تیغه ها را به حرکت در می آورد. شفت می تواند میله ای با سطح مقطع دایره و یا هشت ضلعی باشد. تیغه های کرکره برقی از جنس پلی کربنات شفاف و شیشه ای هستند، تیغه های گالوانیزه قیمت به نسبت مناسبی دارند و تیغه های آلومینیومی متداول ترین تیغه های مورد استفاده در ایران هستند. این تیغه ها ساز و کاری نسبتا ساده دارند: با چرخش شفت، تیغه اول به همراه آن شروع به حرکت می کند. تیغه بعدی که توسط برش هایی لولا مانند به تیغه اول متصل شده اند، در ادامه آن حرکت کرده و به همین ترتیب تمامی تیغه ها به رو هم جمع می شوند تا ورودی باز گردد.

   

    

مبنع: گروه پژوهش و توسعه دی سی ای کالا

( کرکره برقی کرکره اتوماتیک درب اتوماتیک کرکره ای موتور ساید اسمارت )

info@dcakala.com

 

نقاط قوت و ضعف

دیدگاه کاربران

0
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

کالا های هم شاخه

منتخب دی سی ای کالا