کانال تلگرام
اینستاگرام
آپارات
تیغه 8 سانتی متری وزن استاندارد کرکره برقی نمایش عکس در اندازه بزرگتر

تیغه 8 سانتی متری وزن استاندارد کرکره برقی

امتیاز کارشناسان دی سی ای کالا به این محصول  >>    7.2/10

محصول جدید

تیغه کرکره برقی - عرض 8 سانتی متری - وزن استاندارد - لیبل دار و بدون لیبل

جزییات بیشتر

93,000 تومان

آیا از قیمت کالا راضی هستید؟
خیر

اطلاعات بیشتر

تیغه کرکره برقی 8 سانتی متر وزن استاندارد تک پل

این تیغه کرکره برقی دارای عرض 8 سانتی متر بوده و جزو تیغه های تک پل است. در ادامه به توضیح ویژگی های این تیغه کرکره برقی می پردازیم.

    

جنس تیغه

تیغه کرکره برقی می تواند از جنس آلومینیوم، ورق گالوانیزه و یا پلی کربنات باشد که نوع آلومینیومی آن با دارا بودن مقاومتی بالاتر از محبوبیت بالاتری در ایران برخوردار است.
این تیغه کرکره برقی از جنس آلومینیوم با درجه سختی بالا ساخته شده است و دارای وزن استاندارد می باشد، به این مفهوم که هر یک متر مربع از آن حدودا 6kg وزن دارد. همچنین برای استحکام بیشتر درون این تیغه به وسیله یک پل به دو قسمت تقسیم شده است.
این تیغه در دو نوع لیبل دار و بدون لیبل موجود می باشد. نوع لیبل دار در واقع دارای برچسبی است که عموما نام شرکت سازنده آن را نمایش می دهد. این لیبل می تواند تا حدی از بروز خط و خش نیز جلوگیری نماید.

    

ابعاد و اندازه های تیغه

تیغه های کرکره برقی می توانند با توجه به شرایط استفاده، دارای عرض های متنوعی باشند. این تیغه کرکره برقی که دارای عرض 8 سانتی متری است، برای استفاده در فروشگاه ها و مصارف صنعتی مناسب می باشد.

    

برای کسب اطلاعات تکمیلی درباره تیغه کرکره برقی و همینطور محاسبه ابعاد مورد نیاز خود به صفحه تیغه کرکره برقی در همین سایت مراجعه فرمایید.

نقاط قوت و ضعف

کالا های هم شاخه