کانال تلگرام
اینستاگرام
آپارات
موتور سانترال بارزانته- زمانی نمایش عکس در اندازه بزرگتر

موتور سانترال بارزانته

امتیاز کارشناسان دی سی ای کالا به این محصول  >>    

محصول جدید

موتور سانترال Barzante با قدرت 180، 300 و 430 نیوتون - با موتوری خاص و پر سرعت برای آتش نشانی

جزییات بیشتر

385,000 تومان

آیا از قیمت کالا راضی هستید؟
خیر

اطلاعات بیشتر

موتور سنترال بارزانته Barzante

موتور سنترال بارزانته موتوری است که برای باز و بسته کردن کرکره های اتوماتیک با وزن، اندازه و میزان تردد متوسط استفاده می گردد. موتور های سنترال (MC) یا سنترال (central) دارای نصب بسیار ساده ای هستند، به همین دلیل بهترین گزینه برای استفاده در شرایطی است که نیاز است کرکره های برقی قدیمی به کرکره های اتوماتیک تبدیل گردند؛ چرا که نیاز به تغییرات اساسی در ساختار کرکره وجود ندارد. این موتور ها در انواع زیر عرضه می گردند: موتور سانترال بارزانته با قدرت 180 کیلوگرم، موتور سانترال بارزانته با قدرت 420 کیلوگرم و موتور صنعتی پر سرعت 300 نیوتن مخصوص آتش نشانی.

 

کرکره برقی

موتور کرکره های برقی جز اصلی سازنده کرکره برقی به شمار می روند. موتور ها با استفاده از نیروی گشتاور دینامیک، تیغه های کرکره برقی را به بالا و پایین حرکت داده و باعث باز و بسته شدن ورودی می گردد. این موتور ها بر حسب میزان وزن و اندازه کرکره ای که جا به جا می کنند و همین طور نحوه عملکرد شان، به سه دسته کلی تقسیم می گردند:

  • موتور ساید کرکره برقی: موتور هایی با بیشترین قدرت ممکن. این موتور ها دارای بیشترین توانایی ممکن برای جابجایی کرکره های برقی می باشند و توانایی به حرکت درآوردن کرکره هایی با وزن و مساحت بالا و ورودی هایی میزان تردد فراوان را دارند.
  • موتور توبولار کرکره برقی: موتور هایی با ظاهر ظریف که شبیه به یک استوانه کوچک هستند. این موتور ها به خاطر ظاهرشان، اندازه بسیار کمی را در فضای اطراف مجموعه کرکره اشغال می کنند اما نصب آن ها به دقت بالاتری نیاز دارد.
  • موتورسانترال (سنترال central) کرکره برقی: موتور هایی برای باز و بسته کردن کرکره هایی با وزن و اندازه متوسط.

برای چرخش و جمع یا باز شدن تیغه کرکره برقی نیاز به یک شفت یا مغزی است. این شفت از یک سمت به موتور اتصال دارد و از سمت دیگر به ابزاری به نام «اند کپ بلبرینگ». این ابزار بلبرینگی است که به شفت کمک می کند به راحتی در جای خود بچرخد.

از دیگر اجزای سازنده مجموعه کرکره برقی می توان به ریل ها اشاره نمود که به صورت عمودی در دو سمت کرکره قرار گرفته اند. درون ریل ها واشر مویی برای جلوگیری از ورود گرد و غبار وجود دارد. همچنین در انتهای تیغه ها، قطعات پلاستیکی برش خورده ای به نام کپس وجود دارد که حرکت تیغه ها در ریل را روان و بی صدا می کند.

نقاط قوت و ضعف

دیدگاه کاربران

0
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

کالا های هم شاخه