کانال تلگرام
اینستاگرام
آپارات
موتور توبولار اتومات - زمانی نمایش عکس در اندازه بزرگتر

موتور توبولار اتومات

امتیاز کارشناسان دی سی ای کالا به این محصول  >>    

محصول جدید

موتور توبولار اتومات با قدرت های 80، 100، 120 و 140 نیوتون - برای انتخاب قدرت کلیک کنید

جزییات بیشتر

آیا از قیمت کالا راضی هستید؟
خیر

اطلاعات بیشتر

موتور توبولار اتومات Automat

موتور توبولار اتومات همانند نام خود (Tubular یا تیوبلار) دارای ظاهری استوانه مانند است که به دلیل ظریف بودن و قرار گیری درون شفت کرکره برقی، فضای بسیار اندکی را اشغال می نماید. این موتور ها مناسب برای اماکنی با میزان تردد پایین و تیغه هایی با وزن کم هستند. این موتور ها می توانند دارای آچار خلاص کن برای استفاده در هنگام قطعی برق باشند. قدرت موتور های توبولار بر اساس واحد نیوتون متر انجام می گیرد. بر همین اساس موتور های توبولار اتومات کرکره برقی شامل انواع زیر می گردد:

موتور کرکره توبولار اتومات با قدرت 80 نیوتون متر، موتور توبولار اتومات با قدرت 100 نیوتون متر، موتور توبولار اتومات با قدرت 120 نیوتون متر و موتور توبولار اتومات با قدرت 140 نیوتون متر.

      

موتور کرکره برقی یا درب کرکره ای اتوماتیک

کرکره های برقی به سادگی و با استفاده از یک موتور عمل می کنند. این موتور ها بر اساس نحوه عملکرد و قدرت شان، به سه دسته تقسیم می گردند:

  • موتور ساید کرکره برقی: با بیشترین میزان قدرت. این موتورها از نیروی گشتاور دینامیکی که با استفاده از زنجیر و چرخ دنده انتقال می یابند، استفاده می کنند. همچنین این امکان وجود دارد که این موتورها، مجهز به یو پی اس (منبع تغذیه جایگزین) گردند.
  • موتور سنترال کرکره برقی: برای استفاده در ورودی هایی با مساحت و میزان تردد متوسط. نصب ساده این موتور ها باعث می شود که استفاده از این موتور ها برای اماکنی که ساختاری قدیمی دارند و قرار است کرکره قدیمی به کرکره برقی تبدیل شود، مناسب باشد.
  • موتور توبولار کرکره برقی: موتور هایی که درون محور چرخنده قرار دارند و به دلیل ظرافت، نصب و راه اندازی آن ها نیاز به دقت بیشتری دارد.

تفاوت عمده موتورهای ساید و موتورهای توبلار در قطعات جانبی ارائه شده همراه آن ها می باشد. قطعاتی مانند برد، اندکپ بلبرینگ و پایه در موتور های توبلار به صورت جدا از هم تهیه می شوند اما درموتورهای ساید به صورت یک پکیج واحد به خریدار عرضه می گردد. گفتنی است تیغه کرکره ها می توانند از جنس آهن گالوانیزه، آلومینیوم و یا پلی کربنات باشد، این امکان نیز وجود دارد که درون این تیغه ها به وسیله فوم (برای عایق شدن در برابر صوت) پر شود.

نقاط قوت و ضعف

دیدگاه کاربران

0
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

کالا های هم شاخه