کانال تلگرام
اینستاگرام
آپارات
موتور توبولار بارزانته - زمانی نمایش عکس در اندازه بزرگتر

موتور توبولار بارزانته

امتیاز کارشناسان دی سی ای کالا به این محصول  >>    

محصول جدید

موتور توبولار Barzante با قدرت 60، 80، 100، 120 و 140 نیوتون-برای انتخاب قدرت موتور کلیک کنید

جزییات بیشتر

آیا از قیمت کالا راضی هستید؟
خیر

اطلاعات بیشتر

موتور توبولار بارزانته Barzante

موتور توبولار بارزانته مانند دیگر موتور های توبولار قادر است کرکره های برقی با وزن و میزان تردد پایین را جابجا کند. کمپانی مکانیکی و الکترونیکی بارزانته، تولید کننده ای حرفه ای در زمینه تحقیق، طراحی و تولید موتور های توبولار کرکره برقی می باشد.

موتور های توبولار نیاز به دقت بیشتری برای نصب دارند. این موتور ها دارای ظاهری استوانه مانند هستند. واحد سنجش موتور های توبولار (تیوبلار) بارزانته نیوتون متر می باشد، بر خلاف موتور های ساید و سنترال که میزان قدرت آن ها بر حسب واحد کیلوگرم محاسبه می گردد. این موتور ها شامل موتور توبولار بارزانته با قدرت 60 نیوتون، موتور توبولار بارزانته با قدرت 80 نیوتون، موتور توبولار بارزانته با قدرت 100 نیوتون، موتور توبولار بارزانته با قدرت 120 نیوتون و موتور توبولار بارزانته با قدرت 140 نیوتون، می گردد.

     

کرکره برقی

کرکره های برقی، همانند کرکره های سنتی و قدیمی، برای باز و بسته کردن ورودی های فروشگاه ها، مراکز خرید و... استفاده می شود. اما بالا و پایین رفتن این کرکره ها (باز و بسته شدن آن) به صورت اتوماتیک و غیر دستی انجام می گیرد. به این ترتیب که این کرکره ها مجموعه ای از تیغه هایی هستند که از طول، در کنار یکدیگر و به شکل لولا  قرار گرفته اند. هنگامی که موتور کرکره برقی به کار می افتد، اولین تیغه، به دور «شفت» (که به موتور متصل است) می گردد و همچنین تیغه بعدی را نیز همراه خود به بالا می کشد. به همین ترتیب تیغه ها به روی شفت و به روی یکدیگر جمع می شوند، کرکره به بالا رفته و نهایتا ورودی باز می شود. عکس این اتفاق در هنگام پایین آمدن و بستن کرکره رخ می دهد.

تیغه کرکره های برقی می توانند از جنس آلومینیوم (که در ایران بسیار متداول می باشد)، تیغه گالوانیزه (با قیمتی مناسب تر) و تیغه پلی کربناتی (با ظاهری شفاف و بسیار زیبا) باشند.

موتور کرکره های برقی در سه دسته کلی جای می گیرند: موتور ساید کرکره برقی (برای ورودی های پر تردد و کرکره های سنگین)، موتور سانترال کرکره برقی (برای ورودی هایی با وزن و میزان تردد بالا) و موتور توبولار کرکره برقی.

   

     

مبنع: گروه پژوهش و توسعه دی سی ای کالا

( کرکره برقی موتور کرکره برقی کرکره اتوماتیک درب کرکره ای اتوماتیک موتور توبولار بارزانته )

info@dcakala.com

 

نقاط قوت و ضعف

دیدگاه کاربران

0
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

کالا های هم شاخه

منتخب دی سی ای کالا