کانال تلگرام
اینستاگرام
آپارات
موتور توبلار سیگما - زمانی نمایش عکس در اندازه بزرگتر

موتور توبلار سیگما

امتیاز کارشناسان دی سی ای کالا به این محصول  >>    

محصول جدید

موتور توبولار Sigma با قدرت 50، 80، 100، 120، 140 و 230 نیوتون-برای انتخاب قدرت کلیک کنید

جزییات بیشتر

186,000 تومان

آیا از قیمت کالا راضی هستید؟
خیر

اطلاعات بیشتر

موتور توبولار سیگما SIGMA

موتور توبولار سیگما موتوری است که با استفاده از نیروی چرخنده ی درون محور آن، توانایی جابجا کردن کرکره های برقی با وزن و ابعاد کوچک را دارد. این موتور ها مناسب برای استفاده در اماکنی هستند که میزان تردد در آن ها پایین باشد. موتور توبولار سیگما به دلیل داشتن ابعاد ظریف و کوچک، فضای بسیار اندکی در مجموعه کرکره برقی اشغال می کند. این موتورها ظاهری استوانه مانند دارند.

واحد اندازه گیری قدرت موتور های توبولار بر حسب نیوتن متر انجام می گیرد، در صورتی که برای دیگر موتور های کرکره برقی (موتور ساید و موتور سانترال کرکره برقی)، این واحد کیلو گرم می باشد. از دیگر تفاوت های موتور کرکره برقی سیگما می توان به به قطعات جانبی آن اشاره نمود. در موتور های توبولار کرکره برقی قطعاتی مانند برد، پایه و اندکپ بلبرینگ به صورت جدا از هم تهیه می شوند اما درموتورهای ساید به صورت یک پکیج واحد ارائه می گردد.

موتور توبولار سیگما را می توان در شرایط قطعی برق نیز با استفاده از آچار خلاص کن، استفاده نمود. این موتور ها بر حسب قدرتی که برای جابجایی درب کرکره ای اتوماتیک دارند، به دسته های زیر تقسیم می گردند:

موتور توبولار سیگما با قدرت 50 نیوتن متر، موتور توبولار سیگما با قدرت 80 نیوتن متر، موتور توبولار سیگما با قدرت 100 نیوتن متر، موتور توبولار سیگما با قدرت 120 نیوتن متر، موتور توبولار سیگما با قدرت 140 نیوتن متر و موتور توبولار سیگما با قدرت 230 نیوتن متر.

    

کرکره برقی

کرکره های برقی ابزارهایی هوشمند و نسبتا ساده هستند که برای کنترل تردد و البته حفاظت بیشتر استفاده می گردند. این کرکره ها دارای مکانیزم و عملکرد زیر می باشند: موتور کرکره برقی متصل به یک میله به نام شفت با مغزی است که می تواند سطح مقطع دایره یا هشت ضلعی داشته باشد. با به کار افتادن موتور کرکره، شفت به دور خود می گردد و سپس اولین تیغه کرکره برقی را با خود جمع می کند. تیغه های کرکره برقی دارای برش های تا خورده در راستای خود هستند. این برش ها در یکدیگر قلاب می شوند و نهایتا یک سطح یکنواخت را ایجاد می کنند. به این ترتیب با کشیده شدن تیغه اول به بالا، تیغه دوم به دنبال آن حرکت کرده و این تیغه باعث به حرکت در آمدن تیغه سوم می گردد و الی آخر. نهایتا با جمع شدن تمامی تیغه ها به روی یکدیگر، ورودی باز می شود.

   

    

مبنع: گروه پژوهش و توسعه دی سی ای کالا

( کرکره برقی کرکره اتوماتیک درب اتوماتیک کرکره ای موتور کرکره برقی سیگما )

info@dcakala.com

 

 

نقاط قوت و ضعف

دیدگاه کاربران

0
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

کالا های هم شاخه