کانال تلگرام
اینستاگرام
آپارات
موتور توبولار اسمارت - زمانی نمایش عکس در اندازه بزرگتر

موتور توبولار اسمارت

امتیاز کارشناسان دی سی ای کالا به این محصول  >>    

محصول جدید

موتور توبولار Smart با قدرت 80، 100، 120 و 140 نیوتون- برای انتخاب قدرت کلیک کنید

جزییات بیشتر

240,000 تومان

آیا از قیمت کالا راضی هستید؟
خیر

اطلاعات بیشتر

موتور توبولار اسمارت Smart

موتور توبولار اسمارت مانند دیگر موتور های توبولار برای کرکره های برقی با وزن و اندازه کوچک مورد استفاده قرار می گیرند. این موتورها به دلیل شکل استوانه مانند و ظاهر ظریفشان نام گذاری شده اند. انتخاب موتور مناسب برای درب اتوماتیک کرکره ای به عوامل مختلفی از جمله میزان تردد از ورودی و ابعاد و وزن کرکره وابسته است، اما به طور کلی می توان گفت به ازای هر 10 کیلوگرم وزن کرکره، نیاز به 15-10 نیوتن قدرت برای موتور هست. بسته به ابعاد و جنس کرکره، هر متر مربع آن حدودا 10-5 کیلوگرم وزن دارد. برای سنجش میزان نیروی موتور های توبولار، از واحد نیوتن متر استفاده می گردد.

موتور توبولار اسمارت بر اساس وزن کرکره ای که می تواند جابجا کند، شامل موارد زیر می گردد:

موتور توبولار اسمارت با قدرت 80 نیوتن، موتور توبولار اسمارت با قدرت 100 نیوتن، موتور توبولار اسمارت با قدرت 120 نیوتن و موتور توبولار اسمارت با قدرت 140 نیوتن.

   

کرکره برقی

کرکره های برقی برای کنترل تردد در ورودی های فروشگاه ها، مراکز خرید، بانک ها و حتی درب پارکینگ ها به کار می روند. این کرکره ها شامل اجزای متفاوتی هستند: تیغه از جنس آلومینیوم (که متداول ترین نوع تیغه های مورد استفاده هستند)، آهن گالوانیزه (با قیمتی نسبتا مناسب) و یا پلی کربنات (که ظاهری شفاف و شیشه مانند دارند و بسیار زیبا هستند).

جز اصلی کرکره ها را می توان موتور آن ها به حساب آورد. این موتورها بر حسب قدرتی که دارند و همین طور نحوه عملکرد قطعات موتور به سه دسته تقسیم می گردند:

موتور توبولار کرکره برقی: برای درب ها و ورودی های با تردد و وزن پایین.

موتور ساید کرکره برقی: همان طور که از نام آن ها مشخص است، این موتور ها در کنار شفت و تیغه ها قرار دارند نه در مرکز آنها. نحوه عملکرد موتور ساید کرکره برقی بر اساس انتقال نیرو از موتور به شفت از طریق چرخ دنده و زنجیر است. موتور های ساید قدرتمند ترین موتور ها بوده و برای ورودی های بسیار پر تردد با دارا بودن کرکره هایی با وزن بالا، استفاده می گردند.

موتور سانترال یا سنترال (central) کرکره برقی: این موتور ها قادرند تیغه کرکره هایی را که ابعاد و اندازه ای متوسط دارند را جابجا کنند. موتور های سانترال مناسب برای اماکنی هستند که کرکره های برقی قدیمی تبدیل به کرکره های برقی جدید و اتوماتیک می گردند؛ زیرا به دلیل داشتن نصبی ساده نیاز به تغییرات اساسی در ساختار مجموعه وجود ندارد.

   

    

مبنع: گروه پژوهش و توسعه دی سی ای کالا

( کرکره برقی موتور کرکره برقی کرکره اتوماتیک موتور سانترال کرکره برقی )

info@dcakala.com

 

نقاط قوت و ضعف

دیدگاه کاربران

0
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

کالا های هم شاخه