فیلتر محصولات

براساس قیمت
تومان تومان
دستگاه حضور و غیاب
سیستم تردد هوشمند
دستگاه اکسس کنترل
صفحه نمایش
حافظه
ظرفیت تردد
برق اضطراری UPS
صفحه نمایش رنگی
نوع صفحه کلید
قابلیت ضد آب
قابلیت تشخیص چهره
ظرفیت تشخیص چهره
قابلیت تشخیص اثر انگشت
ظرفیت تشخیص اثر انگشت
نوع سنسور تشخیص اثر انگشت
قابلیت کارتخوان
ظرفیت تشخیص کارت
more... less
قابلیت تشخیص رمز عبور
اتصال به گیت تردد
ظرفیت تردد
کشور سازنده
ولتاژ ورودی
اندازه بدنه داخلی
نوع نصب
نوع محصول
برند سازنده
دیگر امکانات
مدل
more... less
اندازه بدنه
دمای کارکرد
مقدار گارانتی
فیلتر محصولات

دستگاه کنترل دسترسی ZKT

نمایش 1 تا 28 از 28 مورد

دستگاه کنترل دسترسیZKT

دستگاه Access Control تایگر برای داشتن کنترل و امنیت بالاتر در مجموعه به کار می رود و با استفاده از آن شما می توانید با امکان تشخیص اثر انگشت، چهره، کارت و یا رمز عبور، رفت و آمد افراد را کنترل کنید. از آنجا که این خصوصیات با ویژگی های تشخیص هویت در دستگاه های حضور و غیاب مشترک می باشند، می بایست توضیحی در مورد تفاوت این دو دستگاه ارائه شود.
بزرگترین تفاوت این دو مورد با یکدیگر در نرم افزار قدرتمند ترِ دستگاه حضور و غیاب است. دستگاه حضور و غیاب دارای ویژگی کنترل دسترسی است که این فرآیند با توجه به زمان ورود و خروج و میزان غیبت و تاخیر آن ها انجام می گیرد. به این ترتیب قادر به محاسبه دستمزد و حقوق کارمندان ست، اما دستگاه اکسس کنترل فاقد این خصوصیت است. به خاطر داشته باشید که تمامی انواع دستگاه کنترل دسترسی دارای رله خروجی برای باز کردن درب نیز هستند. در ادامه این مطلب خصوصیات و ویژگی های کنترل دسترسی توسط این دستگاه را بررسی می کنیم.

قابلیت تشخیص کارت، رمز عبور، اثر انگشت و چهره

انواع دستگاه های کنترل دسترسی قابلیت تشخیص و احراز هویت افراد را به روش های گوناگونی در خود دارد و همانطور که مشخص است هرچه این خصوصیات و کارکرد ها پیچیده تر باشد، قطعا امنیت بالاتری دارد و امکان ورود غیر مجاز به مجموعه را کمتر می کند، همچنین این ویژگی ها بر قیمت دستگاه کنترل دسترسی تایگر نیز موثر خواهند بود.
این دستگاه می تواند به روش های مختلفی افراد را شناسایی کند و به افراد مجاز، اجازه عبور بدهد. برای این کار شما می توانید از کارت تردد استفاده کنید، به این شکل که برای دستگاه اکسس کنترل کارتی RFID تایگر برای هر فرد یک کارت اختصاص دهید و آن را برای دستگاه تعریف کنید، با نزدیک کردن کارت به دستگاه، کارِ تشخیص آن صورت می گیرد. عملکرد رمز عبور نیز به این شکل است که یک رمز یا کد عبوری برای دستگاه تعریف می شود، افراد مجاز در مجموعه که از رمز اطلاع دارند، با وارد کردن آن می توانند به مجموعه تردد داشته باشند، نکته جالب اینکه برای بعضی از دستگاه ها مانند کنترل دسترسی T-10305 تایگر امکان تعریف 8 رمز عبور را دارند و می توانید مثلا برای 8 دفتر در یک ساختمان، از رمز های عبور گوناگون استفاده کنید.
تشخیص اثر انگشت و چهره امنیت بسیار بالاتری نسبت به دو مورد قبلی دارند، چرا که اثر انگشت و آناتومی صورت، فاصله چشم ها و گونه ها در افراد، کاملا خاص و غیر قابل تقلب است. منطقی است که قیمت اکسس کنترل اثر انگشتی و تشخیص چهره نسبت به دیگر دستگاه ها بالاتر باشد. شما می توانید برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد دستگاه کنترل دسترسی تایگر ZKT با بخش فروش دی سی ای کالا تماس حاصل نمایید.

ادامه مطلب
بستن
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
منوی اصلی
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
تخفیف ها و پیشنهادها
کالای دست دوم
وبلاگ
تماس با ما

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری