فیلتر محصولات

براساس قیمت
تومان تومان
برندها
فیلتر محصولات

دستگاه حضور و غیاب دینگ Ding

کمپانی دینگ با نزدیک به 10 سال سابقه در راستای تولید تجهیزات الکترونیکی و حضور و غیاب پیشرفته به برندی شناخته و معتبر در بزار های بین المللی و خاورمیانه تبدیل گشته است. سامانه حضور غیاب آنلاین دینگ یکی از هوشمند و پیشرفته ترین محصولات کنترل تردد کارمندان است که با ارائه خدمات ویژه و منحصر به فرد، خود را به عنوان حضور و غیاب هوشمند و پر کاربرد معرفی کرده است.

حضور و غیاب دینگ

کنترل تردد افراد، در راستای کنترل آسان ساعت عبور و مرور کارمندان ادارات و شرکت های خصوصی و دولتی در جوامع امروزی به امری مهم تبدیل گشته است. شرکت های بسیاری اعم از خارجی و ایرانی با معرفی دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی و تشخیص چهره پیشرفته، این نیاز را برای مدیران و بخش منابع انسانی شرکت بسیار آسان کرده است. با این وجود و تولید دستگاه هوشمند، شاهد طراحی به روز و پیشرفته در درون بخش تحقیق و توسعه شرکت ها هستیم، تا سیستم های به روز و هوشمند را جهت کنترل تردد آسان به بازار های داخلی معرفی کرده اند.

دستگاه حضور و غیاب دینگ

خصوصیات حضور و غیاب دینگ

در این قسمت به معرفی ویژگی و قابلیت های منحصر به فرد سیستم کنترل تردد دینگ می پردازیم که با کمک این خصوصیات ورود و خروج لحظه ای افراد را می توان ثبت و اطلاعاتی همچون حقوق و دستمزد و مرخصی های روزانه و ساعتی افراد را به آسانی بررسی کنید.

ثبت ورود و خروج با اپلیکیشن ( در مجاورت دستگاه دینگ یا در موقعیت جغرافیایی)

ثبت ورود و خروج کارمند توسط حضور و غیاب دینگ فقط در مجاورت دستگاه و به طور متوسط  در شعاع ۴ الی ۵ متری امکان پذیر است که این فاصله نسبت به وضعیت محیط از لحاظ جنس، شکل و نویز متغیر است. از دیگر روش ثبت ورود خروج می توان به راه هایی همچون مکان جغرافیایی به صورت دستی، فعال نمودن بلوتوث، وای فای و GPS در کنار دستگاه، ارسال پیامک در نزدیکی دستگاه را می توان اشاره داشت. تنظیمات شخصی سازی برای حضور و غیاب دینگ که توسط پنل مدیریتی تعریف می شود وجود درد تا در میزان صحت حضور و غایب بیشتر شود، می توانید با کمک پنل مدیریت محدوده جغرافیایی خاصی برای ثبت ورود و خروج انتخاب نمایید که با خرید هر اشتراک قابلیت تعریف 5 محدوده جغرافیایی توسط پنل مدیریت وجود دارد.

سیستم کنترل تردد Ding

درخواست مرخصی و ماموریت روزانه و ورود خروج کارمند از طریق اپلیکیشن

از دیگر مزیت این سیستم رابط کاربری آسان برای کارمندان می باشد تا از طریق اپلیکیشن خود و با دسترسی به اینترنت و بدون نیاز به مجاورت با سیستم کنترل تردد دینگ می تواند درخواست مرخصی و ماموریت {روزانه} خود را ثبت نموده و نتیجه رد/تایید آن توسط مدیر را کارمند می تواند در اپلیکیشن خود مشاهده نماید.کارمندان ثبت شده در سامانه کنترل تردد Ding میتوان از طریق اپلیکیشن خود و با دسترسی به اینترنت و بدون نیاز به مجاورت با دستگاه دینگ می تواند درخواست اصلاح یا ثبت ورود/خروج خود را ارسال نماید.درخواست های ثبت ورود/خروج کارمندان فقط به منزله اطلاع رسانی به مدیر بوده و باید نسبت به درخواست مذکور، ثبت یا اصلاح ورود و خروج این کارمندان، توسط مدیر صورت پذیرد.

امکان مشاهده گزارش روزانه و ماهانه توسط کارمند و مدیران از طریق اپلیکیشن

از دیگر خصوصیات نرم افزار اندرویدی و IOS حضور و غیاب دینگ، نمایش لحظه ای گزارش ورود خروج و مرخصی به صورت روزانه و ماهانه است تا کارمندان به راحتی، محاسبه ای دقیق از میزان مرخصی های گرفته شده و ورود خروج خود داشته باشند. در بعضی مواقع به دلیل وجود بخش های مدیریتی مجزا در شرکت و ادارات نیاز به بررسی تردد کارکنان توسط بخش همچون منابع انسانی و امور بیمه است، تا با مشاهده اطلاعات کاربر در هنگام پرداخت حقوق و حق بیمه اشتباهی صورت نپذیرد. با ایجاد دسترسی {مشاهده گزارش سایر کارکنان} توسط مدیر برای کارمندان به خصوص، این افراد می توانند علاوه بر گزارش های خود گزارش سایر کارمندان را از طریق اپلیکیشن مشاهده نموده و امکان ویرایش اطلاعات برای وی وجود ندارد.

دستگاه حضور و غیاب دینگ

ثبت مرخصی و ماموریت ساعتی توسط کارمند از طریق اپلیکیشن

کارمندان جهت ثبت مرخصی و ماموریت ساعتی می توانند بدون نیاز به ارسال درخواست و تنها با تغییر نوع ورود و خروج خود در مجاورت دستگاه حضور و غیاب دینگ یا لوکیشن جغرافیایی تعریف شده اقدام به ثبت مرخصی و ماموریت ساعتی نماید. افراد که به حساب مدیریتی دینگ دسترسی دارند، توجه داشته باشند که ثبت مرخصی و ماموریت ساعتی، صرفا  به صورت اعلان هشدار به اطلاع مدیر می رسد و به صورت درخواستی نمی باشد. در صورت عدم تمایل مدیر به ثبت مرخصی یا ماموریت ساعتی، می توان ورود / خروج کارمند مربوطه را به حالت عادی تغییر داد تا برای وی به جای مرخصی یا ماموریت، غیبت یا تاخیر ثبت گردد.

گارانتی و خدمات پس از فروش

کمپانی دینگ، با استفاده از خط تولید پیشرفته در جهت حضور و غیاب تونا خود را بر این تا با ارائه سبد کالا و محولات با کیفیت، به برندی شناخته شده تبدیل گردد. سامانه حضور و غیاب آنلاین دینگ از خدمات پس از فروش و گارنتی 1 ساله نیز می بهره می برد تا پس از خریداری حضور و غیاب شرکت Ding، با خدمات شضرکت تماس حاصل کرده و به دریافت گارانتی تعمیرات بپردازید. شما مراجعه کنندگان فروشگاه دی سی ای کالا می تونید از طریق تماس با شماره 5 رقمی 72195-021 با کارشناسان ما تماس گرفته و اطلاعات بیشتری را دریافت نمایید.

ادامه مطلب
بستن
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
منوی اصلی
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
تخفیف ها و پیشنهادها
کالای دست دوم
وبلاگ
تماس با ما

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری