برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

فیلتر محصولات

براساس قیمت
تومان تومان
برندها
فیلتر محصولات

دستگاه حضور و غیاب دینگ Ding

کمپانی دینگ با نزدیک به 10 سال سابقه در راستای تولید تجهیزات الکترونیکی و حضور و غیاب پیشرفته به برندی شناخته و معتبر در بزار های بین المللی و خاورمیانه تبدیل گشته است. سامانه حضور غیاب آنلاین دینگ یکی از هوشمند و پیشرفته ترین محصولات کنترل تردد کارمندان است که با ارائه خدمات ویژه و منحصر به فرد، خود را به عنوان حضور و غیاب هوشمند و پر کاربرد معرفی کرده است.

موجود
دیگر امکانات :
ثبت ورود و خروج از طریق پیامک، وای فای، بلوتوث،...
مقدار گارانتی :
1 ساله
1,460,000 تومان
(1)
دستگاه حضور و غیاب دینگ مدل AT ارائه در حالت 5,15,30,50,70,100 کاربره ثبت ورود و خروج و مرخصی روزانه و ساعتی از طریق اپلیکیشن گزارش ماهانه و روزانه به کاربر و مدیران گارانتی 1 ساله
نمایش 1 تا 1 از 1 مورد

حضور و غیاب دینگ

کنترل تردد افراد، در راستای کنترل آسان ساعت عبور و مرور کارمندان ادارات و شرکت های خصوصی و دولتی در جوامع امروزی به امری مهم تبدیل گشته است. شرکت های بسیاری اعم از خارجی و ایرانی با معرفی دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی و تشخیص چهره پیشرفته، این نیاز را برای مدیران و بخش منابع انسانی شرکت بسیار آسان کرده است. با این وجود و تولید دستگاه هوشمند، شاهد طراحی به روز و پیشرفته در درون بخش تحقیق و توسعه شرکت ها هستیم، تا سیستم های به روز و هوشمند را جهت کنترل تردد آسان به بازار های داخلی معرفی کرده اند.

دستگاه حضور و غیاب دینگ

خصوصیات حضور و غیاب دینگ

در این قسمت به معرفی ویژگی و قابلیت های منحصر به فرد سیستم کنترل تردد دینگ می پردازیم که با کمک این خصوصیات ورود و خروج لحظه ای افراد را می توان ثبت و اطلاعاتی همچون حقوق و دستمزد و مرخصی های روزانه و ساعتی افراد را به آسانی بررسی کنید.

ثبت ورود و خروج با اپلیکیشن ( در مجاورت دستگاه دینگ یا در موقعیت جغرافیایی)

ثبت ورود و خروج کارمند توسط حضور و غیاب دینگ فقط در مجاورت دستگاه و به طور متوسط  در شعاع ۴ الی ۵ متری امکان پذیر است که این فاصله نسبت به وضعیت محیط از لحاظ جنس، شکل و نویز متغیر است. از دیگر روش ثبت ورود خروج می توان به راه هایی همچون مکان جغرافیایی به صورت دستی، فعال نمودن بلوتوث، وای فای و GPS در کنار دستگاه، ارسال پیامک در نزدیکی دستگاه را می توان اشاره داشت. تنظیمات شخصی سازی برای حضور و غیاب دینگ که توسط پنل مدیریتی تعریف می شود وجود درد تا در میزان صحت حضور و غایب بیشتر شود، می توانید با کمک پنل مدیریت محدوده جغرافیایی خاصی برای ثبت ورود و خروج انتخاب نمایید که با خرید هر اشتراک قابلیت تعریف 5 محدوده جغرافیایی توسط پنل مدیریت وجود دارد.

سیستم کنترل تردد Ding

درخواست مرخصی و ماموریت روزانه و ورود خروج کارمند از طریق اپلیکیشن

از دیگر مزیت این سیستم رابط کاربری آسان برای کارمندان می باشد تا از طریق اپلیکیشن خود و با دسترسی به اینترنت و بدون نیاز به مجاورت با سیستم کنترل تردد دینگ می تواند درخواست مرخصی و ماموریت {روزانه} خود را ثبت نموده و نتیجه رد/تایید آن توسط مدیر را کارمند می تواند در اپلیکیشن خود مشاهده نماید.کارمندان ثبت شده در سامانه کنترل تردد Ding میتوان از طریق اپلیکیشن خود و با دسترسی به اینترنت و بدون نیاز به مجاورت با دستگاه دینگ می تواند درخواست اصلاح یا ثبت ورود/خروج خود را ارسال نماید.درخواست های ثبت ورود/خروج کارمندان فقط به منزله اطلاع رسانی به مدیر بوده و باید نسبت به درخواست مذکور، ثبت یا اصلاح ورود و خروج این کارمندان، توسط مدیر صورت پذیرد.

امکان مشاهده گزارش روزانه و ماهانه توسط کارمند و مدیران از طریق اپلیکیشن

از دیگر خصوصیات نرم افزار اندرویدی و IOS حضور و غیاب دینگ، نمایش لحظه ای گزارش ورود خروج و مرخصی به صورت روزانه و ماهانه است تا کارمندان به راحتی، محاسبه ای دقیق از میزان مرخصی های گرفته شده و ورود خروج خود داشته باشند. در بعضی مواقع به دلیل وجود بخش های مدیریتی مجزا در شرکت و ادارات نیاز به بررسی تردد کارکنان توسط بخش همچون منابع انسانی و امور بیمه است، تا با مشاهده اطلاعات کاربر در هنگام پرداخت حقوق و حق بیمه اشتباهی صورت نپذیرد. با ایجاد دسترسی {مشاهده گزارش سایر کارکنان} توسط مدیر برای کارمندان به خصوص، این افراد می توانند علاوه بر گزارش های خود گزارش سایر کارمندان را از طریق اپلیکیشن مشاهده نموده و امکان ویرایش اطلاعات برای وی وجود ندارد.

دستگاه حضور و غیاب دینگ

ثبت مرخصی و ماموریت ساعتی توسط کارمند از طریق اپلیکیشن

کارمندان جهت ثبت مرخصی و ماموریت ساعتی می توانند بدون نیاز به ارسال درخواست و تنها با تغییر نوع ورود و خروج خود در مجاورت دستگاه حضور و غیاب دینگ یا لوکیشن جغرافیایی تعریف شده اقدام به ثبت مرخصی و ماموریت ساعتی نماید. افراد که به حساب مدیریتی دینگ دسترسی دارند، توجه داشته باشند که ثبت مرخصی و ماموریت ساعتی، صرفا  به صورت اعلان هشدار به اطلاع مدیر می رسد و به صورت درخواستی نمی باشد. در صورت عدم تمایل مدیر به ثبت مرخصی یا ماموریت ساعتی، می توان ورود / خروج کارمند مربوطه را به حالت عادی تغییر داد تا برای وی به جای مرخصی یا ماموریت، غیبت یا تاخیر ثبت گردد.

گارانتی و خدمات پس از فروش

کمپانی دینگ، با استفاده از خط تولید پیشرفته در جهت حضور و غیاب تونا خود را بر این تا با ارائه سبد کالا و محولات با کیفیت، به برندی شناخته شده تبدیل گردد. سامانه حضور و غیاب آنلاین دینگ از خدمات پس از فروش و گارنتی 1 ساله نیز می بهره می برد تا پس از خریداری حضور و غیاب شرکت Ding، با خدمات شضرکت تماس حاصل کرده و به دریافت گارانتی تعمیرات بپردازید. شما مراجعه کنندگان فروشگاه دی سی ای کالا می تونید از طریق تماس با شماره 5 رقمی 72195-021 با کارشناسان ما تماس گرفته و اطلاعات بیشتری را دریافت نمایید.

ادامه مطلب
اینستاگرام
آخرین مطالب اینستاگرام دی سی ای کالا
نمی‌توان به اینستاگرام متصل شد یا شما اجازه دسترسی به رسانه‌ها در اینستاگرام را ندارید.
رسانه‌ای پیدا نشد
تخفیف ها و پیشنهادها
کالای دست دوم
وبلاگ
تماس با ما

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری