فیلتر محصولات

برند یا فضای نصب
نوع محصول
کشور سازنده
فیلتر محصولات

دزدگیر اماکن فایواستار FiveStar

شرکت فایواستار با کیفیت بسیار بالا در ساخت دزگیر اماکن و سامانه اعلان هشدار در بازار های داخلی و خارجی به جایگاه مناسب و قابل قبولی دست یافته است. محصولات فایو استار با داشتن قابلیت و ویژگی های منحصر به فرد کارایی به کاربران خود را در کنار گارانتی و خدمات پس از فروش 1 ساله می دهد.

فهرست:

معرفی دزدگیر اماکن فایواستار

تجهیزات امنیتی و اعلان هشدار مانند دزدگیر اماکن با پیشرفت پر سرعت تکنولوژی و نیاز به تامین امنیت در محیط و ساختمان های مهم از تاثیر گذار ترین ابزار تامین امنیت و ایجاد کمترین خسارت بوده اند. شرکت های متنوع خارجی و داخلی به ساخت این نوع سیستم ها پرداخته اند که با ارائه کیفیت های بسیار متنوع  و ابزار و تکنولوژی منحصر به فرد به برندی مورد اعتماد تبدیل گشته اند. شرکت 5Star یکی از همین کمپانی هاست که با خط تولید تماما داخلی و استخدام افراد مستعد و کاردان در راستای این نوع سامانه ها گامی موثر در شناخته شدن خود و تامین امنیت محیطی کاربران خود داشته است. با ما همراه باشید تا در ادامه با ویژگی های دزدگیر اماکن فایو استار و تجهیزات جانبی آن به شکل کاملا تخصصی آشنا شوید.

دزدگیر اماکن فایواستار

دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن به عنوان هسته اصلی سیستم مورد استفاده قرار می گیرد تا مدیریت کامل و جامع تری بر روی تجهیزات جانبی داشته باشد. از جمله ویژگی های مدیریتی دستگاه دزدگیر میتوان به درگاه های ورودی آن اشاره کرد که در مدل های مختلف بین 4 تا 8 زون متفاوت است. از دیگر قابلیت هایی که سیستم های اعلان هشدار فایواستار دارا هستند، می توان به تلفن کننده داخلی، یکپارچه سازی و شناخت دقیق سیستم های جانبی از جمله اعلام و اطفاء حریق، اعلام سرقت و کنترل تردد، شخصی سازی و تعریف تنظیمات موردنظر توسط یک پد مکانیکی، پشتیبانی از سیم کارت و شارژ و مشاهده موجودی، اشاره کرد که با مراجعه هر یک از محصولات شرکت 5Star توضیحات کامل تری در مورد هر یک از تجهیزات دریافت می کنید.

دزدگیر اماکن FIveStar

تلفن کننده

بر قرار کننده های ارتباط به نحوی دست راست دزدگیر اماکن می باشند تا با سرعت بالا هشدار دریافت شده از دستگاه اعلان هشدار را به شماره های تعریف شده درون سیستم ارسال کند. از مهم ترین ابزار هایی که می توان در درون تلفن کننده به آن اشاره داشت حافظه شماره با قدرت تفکیک چگونگی ارتباط در سه حالت sms، tel، gsm، برقراری ارتباط از طریق خط ثابت، دریافت گزارش لحظه ای و خاموش کردن دزدگیر از طریق پیام کوتاه می باشد.

تلفن کننده دزدگیر اماکن فایواستار

تنوع در سنسور و سیستم اعلان هشدار

سنسور ها به نوعی کار چشم را انجام می دهند تا اتفاقات محیطی را سریعا به مرکز اصلی که همان دزدگیر میباشد ارسال کند. با دریافت اطلاعات و انتقال آن به مرکز کنترل، یکی از ابزار های اصلی در مجموعه دزدگیر به کار می افتد. تنوع و کارایی سنسور ها و تجهیزات شناسایی هشدار، چه به لحاظ ظاهری و چه از نظر نوع عملکرد، بسیار زیاد و جالب توجه است که در این معرفی تعدادی از آن ها میپردازیم:

سنسور حرکتی دزدگیر فایواستار

سنسور تشخیص حرکت

امروزه استفاده از سنسور های تشخیص حرکت مادون قرمز در سیستم های امنیتی بسیار رواج دارد. وقتی سیستم هشدار دهنده فعال میشود این سنسور ها وارد مدار اصلی میشوند و با توجه به نوع خاص ساخت خود با ایجاد یک محدوده پوشش دهی میتوانند انرژی گرمایشی در حال حرکت در محیط را شناسایی کنند اگر شی در حال حرکت انرژی گرمایشی داشته باشد و این انرژی با توجه به تحرک در محیط چشمی دائم در حال تغییر باشد سنسور ها به سرعت تحریک میشوند.

این مقاله را هم بخوانید:

چشمی دزدگیر اماکن

سنسور های ماکروویو

عملکرد سنسور های مایکرو ویو بر پایه ارسال پالس و پردازش بازتاب اجسام و اندازه سطح تغییرات این پالس ها می باشد. این نوع سنسورها منطقه وسیع تری را نسبت به سنسور های مادون قرمز تحت پوشش قرار میدهند اما بیشتر از نمونه مادون قرمز در معرض تداخل الکتریکی قرار دارند و از نظر اقتصادی نیز مقرون به صرفه نیستند. تکنولوژی این سنسور های تشخیص حرکت چند گانه بر پایه انعکاس محیطی اشعه مادون قرمز ساطع شده از سنسور و بازتاب آنها است. در این تکنولوژی سنسورها با انعکاس اشعه مادون قرمز و اندازه گیری فاصله تا سوژه با توجه به نوع چیدمان اولیه محیط حرکت را تشخیص میدهد.

قیمت و جمع بندی

شرکت فایو استار پس از افتتاح در کمترین مدت زمان به برندی شناخته در صنعت تجهیزات امنیتی و اعلان هشدار تبدیل گشت. دلیل اصلی این موفقیت به دلیل ارائه محصولاتی با خدمت رسانی کامل و کیفیت بالاست تا نیاز های هر نوع سلیقه را پوشش دهد. تمرکز اصلی این کمپانی بر ساخت دزدگیر اماکن و تجهیزات جانبی آن هاست از جمله تلفن کننده و سنسور پیشرفته است تا در هر زمان خطرات اتفاق افتاده در محیط را شناسایی و سامانه تعریف شده توسط کاربر ارسال شود. قیمت محصولات این برند در حد قابل قبولی قرار دارد و برای خرید آن کار ساده ای پیش رو دارید.

 

ادامه مطلب
بستن
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
منوی اصلی
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
تخفیف ها و پیشنهادها
کالای دست دوم
وبلاگ
تماس با ما

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری