نوع فیلتر
مقایسه محصولات
  • هیچ آیتمی برای مقایسه وجود ندارد.
فیلتر محصولات
تماس با ما

شرکت فایواستار با کیفیت بسیار بالا در ساخت دزگیر اماکن و سامانه اعلان هشدار در بازار های داخلی و خارجی به جایگاه مناسب و قابل قبولی دست یافته است. محصولات فایو استار با داشتن قابلیت و ویژگی های منحصر به فرد کارایی به کاربران خود را در کنار گارانتی و خدمات پس از فروش 1 ساله میدهد.

سوالات متداول
آخرین خبرها
برندها

2 کالا وجود دارد

نمایش 1 تا 2 از 2 مورد
فیلتر های فعال
دزدگیر اماکن فایو استار SA_202
دزدگیر اماکن فایو استار SA_202
  • ارتباطات: اتصال به تلفن کننده 29 حافظه
  • کشور سازنده: ایران
  • جنس بدنه: پلاستیک
ناموجود
star_border star_border star_border star_border star_border
0 دیدگاه 
دزدگیر اماکن با تلفن کننده فایروال SA_203
دزدگیر اماکن با تلفن کننده فایروال SA_203
ناموجود
star_border star_border star_border star_border star_border
0 دیدگاه 

دزدگیر اماکن فایواستار

تجهیزات امنیتی و اعلان هشدار با پیشرفت پر سرعت تکنولوژی  و نیاز به تامین امنیت در محیط و ساختمان های مهم از تاثیر گذار ترین ابزار تامین و ایجاد کمترین خسارت بوده اند. شرکت های متنوع خارجی و داخلی به ساخت این نوع سیستم ها پرداخته اند که با ارائه کیفیت های بسیار متنوع  و ابزار و تکنولوژی منحصر به فرد به برندی مورد اعتماد تبدیل گشته اند. شرکت 5Star یکی از همین کمپانی هاست که با خط تولید تماما داخلی و استخدام افراد مستعد و کاردان در راستای این نوع سامانه ها گامی موثر در شناخته شدن خود و تامین امنیت محیطی کاربران خود داشته است. با ما همراه باشید تا در ادامه با ویژگی های دزدگیر اماکن فایو استار و تجهیزات جانبی آن به شکل کاملا تخصصی آشنا شوید.

دزدگیر اماکن فایواستار

دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن به عنوان مغز اصلی سیستم مورد استفاده قرار میگرد تا مدیریت کامل و جامع تری بر روی تجهیزات جانبی وصل داشته باشد. از جمله ویژگی های مدیریتی دستگاه دزدگیر میتوان به درگاه های ورودی های آن اشاره کرد که در مدل های مختلف بین 4 تا 8 زون متفاوت است. از دیگر قابلیت هایی که سیستم های اعلان هشدار فایواستار دارا هستند، تلفن کننده داخلی، یکپارچه سازی و شناخت دقیق سیستم های جانبی از جمله اعلام و اطفاء حریق، اعلام سرقت و کنترل تردد، شخصی سازی و تعریف تنظیمات موردنظر توسط ی پد مکانیکی، پشتیبانی از سیمکارت و شارژ مشاهده موجودی را میتوان نامبرد که با مراجعه هر یک از محصولات شرکت 5Star توضیحات کامل تری در مورد هر یک از تجهیزات دریافت میکنید.

دزدگیر اماکن FIveStar

تلفن کننده

بر قرار کننده های ارتباط به نحوی دست راست دزدگیر اماکن میباشند تا با سرعت بالا هشدار دریافت شده از دستگاه اعلان هشدار را به شماره های تعریف شده درون سیستم ارسال کند. از مهم ترین ابزار هایی که میتوان در درون تلفن کننده به آن اشاره داشت حافظه شماره با قدرت تفکیک چگونگی ارتباط در سه حالت sms، tel، gsm، برقراری ارتباط از طریق خط ثابت، دریافت گزارش لحظه ایی و خاموش کردن دزدگیر از طریق پیام کوتاه میباشد.

تلفن کننده دزدگیر اماکن فایواستار

سنسور و سیستم اعلان هشدار

سنسور ها به نوعی کار چشم را انجام میدهند تا اتفاقات محیطی انجام شده را سریعا به مرکز اصلی که همان دزدگیر میباشد ارسال کند. تنوع و کارایی سنسور ها و تجهیزات شناسایی هشدار بسیار زیاد و جالب توجه است که در این معرفی تعدادی از آن ها میپردازیم.

سنسور حرکتی دزدگیر فایواستار

سنسور تشخیص حرکت

امروزه استفاده از سنسور های تشخیص حرکت مادون قرمز در سیستم های امنیتی بسیار رواج دارد. وقتی سیستم هشدار دهنده فعال میشود این سنسور ها وارد مدار اصلی میشوند و با توجه به نوع خاص ساخت خود با ایجاد یک محدوده پوشش دهی میتوانند انرژی گرمایشی در حال حرکت در محیط را شناسایی کنند اگر شی در حال حرکت انرژی گرمایشی داشته باشد و این انرژی با توجه به تحرک در محیط چشمی دائم در حال تغییر باشد سنسور ها به سرعت تحریک میشوند.

سنسور های مایکرو ویو

عملکرد سنسور های مایکرو ویو بر پایه ارسال پالس و پردازش بازتاب اجسام و اندازه سطح تغییرات این پالس ها می باشد. این نوع سنسورها منطقه وسیع تری را نسبت به سنسور های مادون قرمز تحت پوشش قرار میدهند اما بیشتر از نمونه مادون قرمز در معرض تداخل الکتریکی قرار دارند و از نظر اقتصادی نیز مقرون به صرفه نیستند. تکنولوژی این سنسور های تشخیص حرکت چند گانه بر پایه انعکاس محیطی اشعه مادون قرمز ساطع شده از سنسور و بازتاب آنها است. در این تکنولوژی سنسورها با انعکاس اشعه مادون قرمز و اندازه گیری فاصله تا سوژه با توجه به نوع چیدمان اولیه محیط حرکت را تشخیص میدهد.

ارزیابی و جمع بندی

شرکت فایو استار پس از افتتاح در کمترین مدت زمان به برندی شناخته در صنعت تجهیزات امنیتی و اعلان هشدار تبدیل گشت. دلیل اصلی این موفقیت به دلیل ارائه محصولاتی با خدمت رسانی کامل و کیفیت بالاست تا نیاز های هر نوع سلیقه را پوشش دهد. تمرکز اصلی این کمپانی بر ساخت دزدگیر اماکن و تجهیزات جانبی آن هاست از جمله تلفن کننده و سنسور پیشرفته است تا در هر زمان خطرات اتفاق فتاده در محیط را شناسایی و سامانه تعریف شده توسط کاربر ارسال شود.