فیلتر محصولات

برند یا فضای نصب
نوع محصول
براساس قیمت
تومان تومان
کشور سازنده
نوع دستگاه تلفن کننده
فیلتر محصولات

دزدگیر ویژه اماکن کوچک

پکیج دزدگیر اماکن کوچک با تعداد محتویات مشخصی عرضه می شود که برای پوشش دهی فضاهای کوچک (مانند یک واحد اداری یا مسکونی با مساحت کوچک) مناسب است. تعداد سنسور های قرار گرفته در این پکیج، در کنار دستگاه تلفن کننده معمولی (یا سیمکارتی) و باتری، می تواند برای فضایی با اندازه مشخص، مناسب باشد.

پکیج دزدگیر ویژه اماکن کوچک

در این بخش پکیج های دزدگیر اماکن را که برای اماکن کوچک مناسب هستند معرفی می کنیم. این اماکن می تواند منزل مسکونی و یا محل کار شما باشد که مساحت زیادی ندارد. تعریف دزدگیر ویژه اماکن کوچک به تعداد چشمی ها یا سنسور های قرار گرفته در مجموعه آن بستگی دارد. منزل مسکونی یا ساختمان اداری که با 1 تا 4 سنسور کاملا تحت پوشش قرار می گیرد، در این دسته می باشد. اگر به دنبال دزدگیر اماکن ارزان می گردید، محصولات این گروه می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. در این پکیج مرکز کنترل، تلفن کننده، چشمی، فلاشر، بلندگو و باتری قرار دارد، بنابراین با خرید آن نیازی به خرید متعلقات دزدگیر ندارید. در ادامه به معرفی اجزای سازنده این نوع پکیج می پردازیم:

دستگاه تلفن کننده

دستگاه تلفن کننده برای مطلع کردن شما از بروز خطر در ساختمان طراحی شده است. با تعریف یک شماره تلفن برای دستگاه، پس از دریافت هشدار خطر آن را از طریق خط تلفن ثابت به شماره تلفن اطلاع دهد. این اطلاع می تواند صدای آژیر و یا یک پیام صوتی باشد که از قبل شخصا ضبط کرده اید. در نظر بگیرید که این عملکرد برای تلفن کننده معمولی است، شما می توانید به جای آن، از بخش ترکیبات تلفن کننده سیم کارتی را هم انتخاب کنید. این تلفن کننده در کنار خط تلفن ثابت، امکان به کار گیری یک سیم کارت را هم دارد و می تواند باعث تغییر قیمت دزدگیر اماکن شود. علاوه بر اینکه برای ارسال پیام موقعیت بیشتری دارید، چند رله خروجی هم در اختیار خواهید داشت. اپلیکیشن نصب شده بر روی گوشی شما، چهار رله آزاد برای روشن یا خاموش کردن سیستم روشنایی، گرمایشی یا هر مورد دیگر (شبیه به خانه هوشمند) در اختیار شما قرار می دهد.

چشمی (سنسور) حرکتی دزدگیر

یکی از اصلی ترین اجزای سازنده این مجموعه دزدگیر منزل، سنسور یا چشمی آن است که وظیفه تشخیص حرکات در اماکن غیر مجاز را بر عهده دارد. این سنسور ها می توانند با محرک های مختلفی به کار افتند، از متداول ترین آن ها می توان به سنسور حرکتی اشاره کرد که حرکت افراد غیر مجاز در محل های مختلف را تشخیص می دهد. به خاطر داشته باشید که این چشمی ها می توانند حرکات انسان را از حیوات خانگی کوچک تشخیص دهند، به همین خاطر به چشمی وزنی هم معروفند. همچنین شما می توانید از سنسور تشخیص دهنده لرزش یا کوبش هم استفاده کنید تا بر اثر شکستن شیشه یا فشار ناگهانی برای باز کردن درب یا پنجره هم به کار افتد. چشمی ها در دو نوع بخش داخلی یا خارجی ساختمان ها به کار می روند.

آژیر و کاور آژیر دزدگیر

در یک پکیج دزدگیر اماکن آژیر اعلام خطر نقش اساسی ایفا می کند و با ایجاد صدای بلند به طور عمومی خطر را اعلام می کند. این آژیر که به شکل فیزیکی آسیب پذیر است، دارای یک کاور هم هست تا پوششی برای آسیب های احتمالی باشد. شما می توانید این آژیر را به دتکتور تشخیص دود یا حریق از مجموعه اعلام حریق هم متصل کنید، اما در نظر داشته باشید که باید از دتکتور 12 ولتی مخصوص دزدگیر استفاده کنید تا بدون نیاز به ارسال پیام به مرکز کنترل، آژیر دزدگیر را به صدا در آورند.

باتری 4.5 آمپر دزدگیر اماکن

باتری دزدگیر همانطور که از نامش پیدا است برای استفاده از سیستم در زمان نبود برق شهری به کار می رود. بالاتر بودن آمپر باتری، می تواند مجموعه را با سنسور های بیشتر و برای مدت زمان بیشتری روشن نگه دارد. باتری های 4.5 آمپر 12 ولتی برای استفاده در اماکن مسکونی یا اداری کوچک مناسب هستند، چرا که توان پشتیبانی از تعداد چشمی های کمی را دارند و برای ساپورت مکان بزرگ مناسب نیستند.

ریموت دزدگیر

ریموت دزگیر برای فعال یا غیر فعال کردن سیستم به کار می رود. با غیر فعال کردن سیستم و حذف هشدار آن می توانید مجموعه را تنها در زمان هایی فعال نگه دارید که نیاز به کنترل محیط دارید؛ چرا که آژیر های با صدای بلند می تواند در برخی موارد آزار دهنده باشد. بعد از آلارم شدن دستگاه هم می توانید با استفاده از همان ریموت، آن را خاموش (یا غیر فعال) کنید. با خرید دزدگیر منزل دو عدد ریموت فابریک آن را هم دریافت می کنید.

ادامه مطلب
بستن
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
منوی اصلی
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
تخفیف ها و پیشنهادها
کالای دست دوم
وبلاگ
تماس با ما

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری