صفحه اصلی آیفون تصویری محاسبه هزینه نصب آیفون تصویری

محاسبه هزینه نصب آیفون تصویری

توسط مسلم زمانی
هزینه نصب آیفون تصویری

نصب آیفون تصویری شاید به ظاهر ساده باشد و خیلی ها بتوانند با داشتن کاتالوگ نصب یک سیستم یک واحدی یا دو واحدی را راه اندازی نمایند، اما وقتی تعداد واحد ها بالاتر روید یک فن تخصصی می شود که می بایست توسط تکنسین های این رشته انجام پذیرد. سوال بسیاری از خریداران دربازکن تصویری این است که بعد از خرید هزینه نصب آیفون تصویری چقدر می شود و مراحل انجام آن چیست و آن نصب چقدر زمان بر است؟

مزایای نصب توسط تکنسین های حرفه ای

1-کاهش هزینه سیم و سیم کشی

وقتی قبل از نصب آیفون تصویری پروژه کارشناسی شود این مزیت وجود دارد که مسیر سیم کشی به گونه ای باشد که کمترین مقدار سیم کشی نیاز باشد که هم در هزینه ی سیم کشی صرفه جویی شود و هم مقدار سیم به کار رفته در ستختمان که بودجه بالایی نیز نیاز دارد کاهش یابد.

2- دریافت تصاویر و صدا با کیفیت مناسب

شاید در پروژه های کوچک اختلاف کیفیت دریافت تصاویر و صدا چندان مشهود نباشد اما وقتی پروژه کمی بزرگ می شود این اختلاف کیفیت به چالش اصلی مبدل میگردد. به گونه ای که واحدهای پایین تصاویر بسیار خوبی دارند و واحدهای دور دست تر تصاویر نویز دار و گاها سیاه سفید دریافت می نمایند. اینجاست که یک نصب صحیح تصاویر دریافتی همه ی واحد ها را یکدست میکند.

3-معتبر بودن توسط شرکت های گارانتی دهنده

برای مصرف کننده بسیار مهم است که نصب به گونه ای انجام پذیرد که فردا روز اگر محصولی از آیفون تصویری به کار رفته به خرابی خورد، گارانتی شرکت از نصب ایراد نگیرد و گارانتی را بدون اشکال تراشی انجام دهد. بسیار از نصابهای تازه وارد و مشتریانی که خودشان نصب آیفون تصویری را انجام میدهند این کار را به گونه ای انجام میدهند که عملا گارانتی محصول خود را باطل می کنند.

4- تضمین سلامت نصب توسط مجری

تیمی که نصب را انجام میدهد باید متعهد باشد که تا پایان اجزا پروژه و در صورت ایجاد هر مشکلی به کارفرما متعهد باشد. بارها دیده ایم برخی نصابها با اولین مشکل پیش آمده بر سر راه انجام پروژه ترک کار کرده و کارفرما را متحمل هزینه ی بالاتری میکنند. در ثانی تیم نصب به این هم متعهد باشد که پس از تحویل پروژه در صورتی که ایرادی در سیم کشی به وجود آمد سریعا اقدام به رفع ایراد نماید.

بهترین تیم اجرای نصب آیفون تصویری در ایران

تیم اجرایی فروشگاه دی سی ای کالا که نماینده یا عاملیت فروش آیفون های تصویری مانند سیماران، سوزوکی، کوماکس، تابا، الکتروپیک، تکنما و… است، جدولی از هزینه های نصب دربازکن های تصویری تهیه کرده است. در این جدول می توانید به تفکیک تعداد واحد ها، هزینه نصب مانیتور و پنل دم دری را مشاهده کنید.

لیست هزینه نصب آیفون تصویری 1400
هزینه نصب سال 1400 آیفون تصویری

در نظر داشته باشید که در برخی شرایط لازم است که هزینه سیم و سیم کشی را هم به این قیمت ها اضافه کنید. قیمت سیم مسی به طور روزانه تغییر می کند و امکان محاسبه و آوردن آن در جدول وجود ندارد، اما اجرت هر متر سیم کشی حدودا 1500 تومان خواهد بود. همچنین ممکن است هزینه نصب سویچر یا دیکودر در تعداد واحد های بالا هم به این مجموعه اضافه شود. اما در 90% موارد، احتمالا همین جدول برای محاسبه هزینه های شما کافی خواهد بود و می توانید به سادگی قیمت نصب آیفون تصویری خود را محاسبه و در مورد آن برنامه ریزی کنید.

تماس با شماره 72195-021 داخلی 102 جهت تماس با کارشناس

فرم درخواست و اعزام نصاب

هزینه نصب آیفون تصویری 20 واحدی به بالا

برای ساختمان هایی که دارای تعداد واحد بالای 20 واحد هستند، باید از یک اکسپندر برای افزایش تعداد کلید های شاسی استفاده کنید. اما یک راهکار دیگر این است که از پنل کدینگ استفاده کنید. بر روی این پنل کلید های شاسی برای زنگ هر واحد به صورت مجزا وجود ندارد؛ اما یک مجموعه کلید 9 تایی شبیه به کلید های تلفن بر روی آن مشاهده می کنید. برای استفاده از آن می بایستی شماره واحد مورد نظر را شماره گیری کنید و پس از آن کلید تماس را فشار دهید. به این ترتیب تنها با استفاده از یک پنل و تعداد کلید کمتر، می توانید با واحد ها تماس داشته باشید.

هزینه نصب ساختمانهای بزرگ ممکن است کمی متفاوت باشد چرا که سیم کشی این ساختمانها از رایزر انجام شده و می بایست در هر طبقه از سوئیچر و دیکودر و پخش کننده استفاده گردد که هزینه نصب آنها به صورت مجزا محاسبه می گردد.

نصب دربازکن تصویری در سال 1400 بدون در نظر گرفتن هزینه سیم و سیم کشی چقدر است؟

هزینه نصب آیفون تصویری آیفون تصویری به نسبت سال 1399 حدودا 20 درصد رشد داشته که می بایست بابت هر مانیتور مبلغ 65000 تومان و بابت هزینه پنل مبلغ 200000 تومان در نظر گرفت. هزینه سیم کشی هم متری 1500 تومان است که به نسبت سال گذشته تغییری نداشته است.

معمولا از تاریخ درخواست تا اعزام نصاب چقدر زمان می برد و آیا پروزه نیاز به بازدید دارد؟

پس از درخواست تیم فنی با توجه به پروژه تکنسین ها را مشخص و زمان نصب را با مشتری هماهنگ می کند. برای پروژه های کوچک نیاز به بازدید اوله نیست و با اطلاعاتی که به صورت تلفنی دریافت می شود می توان هزینه تقریبی را محاسبه کرد اما برای پروژه های بزرگ بهتر است از بازدید اولیه انجام پذیرد تا حجم و گستردگی کار دز نظر گرفته شده و هزینه و بودجه مورد نیاز به کارفرما اعلام گردد.

سرویس اعزام نصاب در چه شهر هایی فعال است؟

تیم فنی دی س سی ای کالا قادر است در تهران و کرج به صورت مستقیم تکنسین اعزام نماید. اما این همه ی توان دی سی ای کالا نیست چرا که با توجه به شبکه ارتباطی وسیع این شرکت با شرکت ها و همکاران، dcakala قادر است تقریبا در همه ی استانها تیم فنی را به مصرف کننده معرفی نماید. فقط ممکن است تعرفه بعضی از شهرستانها با جدول بالا متفاوت باشد.

آیا شرکت شما در روز تعطیل هم کار انجام میدهد؟

بله . اما به دلیل تقاضای بالای مشتریان برای نصب آیفون تصویری در روز تعطیل، درخواست می بایست زودتر انجام گردد تا تیم نصاب برای آن روز رزو گردد.

مقالات مرتبط

0 0 امتیاز
Article Rating
اشتراک گذاری
اطلاع از
0 Comments
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
0
فکر شما را دوست دارم ، لطفا نظر دهیدx
()
x
fa_IRPersian