فیلتر محصولات

شاخه‌ها
براساس قیمت
تومان تومان
برندها
قدرت هرلنگه
more... less
عرض لنگه درب
more... less
ولتاژ جک یا موتور
نیاز به قفل برقی
قابلیت دو زمانه
برق اضطراری UPS
نوع جکها
کاربری جک ها
کشور سازنده
سرعت حرکت درب
نوع محصول
more... less
مقدار گارانتی
more... less
فیلتر محصولات

جک درب پارکینگ

معرفی محصولات پرفروش بهار و تابستان 1403
11%
جک وی تو کالیپسو Calypso 400 قدرت هر لنگه 400 کیلوگرم مناسب درب دولنگه جک وی تو کالیپسو Calypso 400 قدرت هر لنگه 400 کیلوگرم مناسب درب دولنگه
ارسال فوری-3ساعته در تهران
25,800,000 تومان 23,000,000 تومان
جک درب پارکینگ تابا 24 ولت مدل TSG-9011 جک درب پارکینگ تابا 24 ولت مدل TSG-9011
ارسال از ۱ روز کاری دیگر
9,900,000 تومان
10%
جک درب پارکینگ سیماران فراز Faraz 4S قدرت 300 کیلوگرم جک درب پارکینگ سیماران فراز Faraz 4S قدرت 300 کیلوگرم
ارسال فوری 3ساعته در تهران
10,600,000 تومان 9,540,000 تومان
3%
جک پارکینگی سوزوکی SZ400-New جک پارکینگی سوزوکی SZ400-New
ارسال از ۱ روز کاری دیگر
9,000,000 تومان 8,750,000 تومان
جک درب پارکینگ میلان 400 مدل Mohest400 جک درب پارکینگ میلان 400 مدل Mohest400
ارسال از ۱ روز کاری دیگر
9,400,000 تومان
8%
جک پارکینگ سیماران فراز ال Faraz 4L قدرت 350 کیلوگرم جک پارکینگ سیماران فراز ال Faraz 4L قدرت 350 کیلوگرم
ارسال فوری-3ساعته در تهران
10,000,000 تومان 9,200,000 تومان
جک درب پارکینگ یوتاب U10 جک درب پارکینگ یوتاب U10
ارسال از ۱ روز کاری دیگر
10,900,000 تومان
<
>
کارشناسی آنلاین بهترین جک پارکینگی

200 هزار تومان تخفیف با کارشناسی آنلاین

هدیه فرم جک درب پارکینگی
برند های ایرانی
برند های خارجی
سایر دسته بندی ها

لیست قیمت محصولات جک درب پارکینگ

قیمت جک درب پارکینگ

قیمت جک پارکینگی در سال 1402 نوسان کمی داشت و به مانند سال های پیش ما افزایش شدید در این گروه کالایی خاص شاهد نبودیم. جک پارکینگی در ابتدای سال 1403 با افزایش حدود 10 درصدی مواجه بود با این حال می توان ارزان ترین جک درب پارکینگ را با حدود قیمت 6 میلیون تومان خریداری کرد. اما حد معقول قیمتی جک ایرانی 9.000.000 تومان است. این مورد برای جک پارکینگی خارجی در حدود 26 میلیون تومان است و اگر بخواهید جک هیدرولیکی تهیه کنید برای درب استاندارد باید حدود 65 میلیون تومان بودجه در نظر داشته باشید.

قیمت جک پارکینگ در سال 1403

انواع درب پارکینگ و جک کنترلی مناسب آن

به طور کلی ساختار هر درب پارکینگی با یکدیگر اختلاف دارد و قبل از خرید سیستم اتوماتیک برای آن می بایست درب پارکینگ را دید و با توجه به مشخصات آن جک برقی پارکینگی را انتخاب نمود.

جک درب پارکینگ یا موتور ریلی وسیله ای است که اکنون برای هر درب پارکینگی مورد نیاز است تا به واسطه آن بشود با فشردن دکمه یک ریموت درب باز و یا بسته شود. سوال اینجاست که چه فرقی بین این محصولات وجود دارد و چه مواردی را هنگام خرید باید در نظر گرفت؟ اگر تا پایان این صفحه این مطلب را بخوانید می توانید تا حدود زیادی در انتخاب یک جک پارکینگی عالی موفق عمل نمایید.

درب پارکینگ دو لنگه

جک درب اتوماتیک بازویی دو لنگه

اگر بگوییم بیش از 80 درصد درب های پارکینگی کار شده در ایران از نوع دو لنگه است به گزاف نگفته ایم. اینگونه درب ها به این صورت هستند که دو لنگه درب در کنار یکدیگر به سمت داخل یا خارج از ساختمان باز شده و مسیر خودرو را جهت عبور مهیا می نمایند. برای این گونه درب ها نیاز به جک درب پارکینگ دو لنگه کامل است تا یک بازو سمت چپ درب و بازوی دیگر در سمت راست نصب گردد.

مزایای درب پارکینگی دو لنگه

 • نیاز به جک کم توان تر به نسبت سایر مدل ها
 • مسیر حرکت کوتاهتر به نسبت مدل تک لنگه
 • قدرت بیشتر موقع بسته شدن اگر از قفل برقی استفاده نشده باشد.
 • قیمت به مراتب کمتر و خرابی پایین تر

معایب درب دولنگه

 • نامناسب بودن برای ساختمان هایی که رمپ دارند
 • اشغال دو سمت ورودی موقع باز شدن درب

درب پارکینگ تک لنگه

درب اتوماتیک تک لنگه

درب یک لنگه نیز در بسیاری از ورودی پارکینگ ها استفاده می شود که می تواند به دلیل باشوندگی کامل برای یک طرف درب باشد. این گونه درب ها که معمولا عرضی معادل دو لنگه درب معمولی را دارند به یک سمت باز شده و به دیوار میچسبند. برای دربهای تک لنگه معمولا از یک لنگه جک کورس بلند دو لنگه یا جک های خاص دربهای تک لنگه استفاده می گردند. 

قابلیت های جک پارکینگی تک لنگه باید به گونه ای باشد که هم قدرت بالایی داشته باشند و هم به نسبت جکهای معمولی کورس بازوی بلندتری داشته باشند.

مزایای درب پارکینگی تک لنگه

 • باز گذاشتن کامل یک سمت ورودی 
 • در صورت استفاده از قفل برقی ایمنی بالاتری دارد.

معایب درب یک لنگه

 • مسیر عبور بالا در یک سمت درب و اشغال کردن فضای بیشتر در یک سمت
 • تنوع کم در جک های پارکینگی تک لنگه
 • احتمال خرابی بالاتر و قیمت بیشتر هزینه تعمیرات

درب پارکینگ ریلی

موتور ریلی درب کشویی اتوماتیک

درب کشویی یا همان رلی نوع دیگری از ساختار درب پارکینگی هستند که یک فضایی 100 درصدی را برای ورودی مهیا می نمایند. محدودیتی که درب ریلی پارکینگی ممکن است ایجاد کند در فضای بازشو کنار درب است. به این معنی که در زمان باز شدن درب، درب روی دیوار کناری قرار میگیرد و می بایست فضایی به اندازه کل ورودی برای باز شوندگی درب ریلی در کنار آن مهیا باشد.

برای این گونه دربها از موتور ریلی و یا به اصطلاح عام، جک درب ریلی استفاده می شود. که موتور در منتهی الیه بازشوندگی درب بر روی زمین یا بالا نزدیک سقف نصب شده و درب را به واسطه دنده شانه ای هایی که روی آن نصب می گردد باز میکند.

مزایای درب ریلی

 • بازشوندگی کامل و دستیابی به ورودی 100 درصدی
 • مقاومت بسیار بالا در برابر باز شدن با فشار
 • قابلیت نصب چشمی یا فتوسل داخل ساختمان
 • کارکرد ساده تر سیستم در مقابل سیستم های بازویی

معایب درب کشویی

 1. تخصص کمتر آهنگرها در ساخت درب ریلی روان و بی صدا
 2. سرو صدای بیشتر به نسبت مدل های بازویی مخصوصا وقتی ساختمان جنوبی باشد
 3. محدودیت نصب جک ریلی برای درب های قدیمی که تاب دارند

موارد تاثیر گذار در قیمت جک درب پارکینگ

حال که با انواع درب پارکینگ آشنا شده ایم باید به سوال دیگری پاسخ دهیم و آن این است که دلیل تفاوت قیمت جک های پارکینگی چیست و چرا یکی ارزان و دیگری بسیار گران هستند؟

در پاسخ باید گفت دلایل مختلفی وجود دارند که هر یک می تواند روی قیمت موثر باشد ما به ترتیب بر اساس اولویت آنها را لیست کرده و توضیح می دهیم.

فرق انواع جک درب پارکینگ

تاثیر میزان تردد در انتخاب جک پارکینگ

شاید مهمترین مولفه انتخاب یک جک درب پارکینگ در تعداد تردد است. منظور از تعداد تردد، میزان باز و بسته شدن درب در طول یک روز است که هر چقدر بالاتر باشد نیاز به یک سیستم مطمئن تر برای تردد های بالا می باشد.

اکثر جک های ایرانی برای تردد ساختمان هایی تا 20 واحد مناسب هستند و قیمت آنها در رده اقتصادی با ارزان قیمت قرار میگیرد. با این همین شرکت های ایرانی مدل هایی معرفی کرده اند تا برای تردد بالا نیز مناسب باشند. پس هنگام خرید تردد ساختمان خود را در نظر داشته و با توجه به آن اطلاعات، جک پارکینگی مورد نظر خودتان را تهیه نمایید.

وزن و عرض درب پارکینگ

این مورد نیز یکی از مهمترین شاخصه های قیمت گذاری روی جک درب پارکینگ است. به طور معمول جک های کنترلی اقتصادی و میان قیمت قدرتی معادل 350 تا 400 کیلوگرم در هر لنگه دارند و مناسب درب هایی با عرض 2 متر هستند. اگر درب پارکینگ ساختمانی زیر اعداد یاد شده و تردد کمتر از 20 واحد بود می تواند از هر جک درب پارکینگ استفاده نماید در غیر این صورت باید بر اساس وزن و طول درب یک گزینه مناسب انتخاب نمود.

برخی از شرکت های ایرانی و خارجی نمونه هایی پر قدرت عرضه نموده اند که صرفا می بایست برای درهای خاص استفاده گردند به طور مثال مدلهای P1 و Castomaiz شرکت یال و مدل های Tona7 و Tona5 شرکت نایس ایتالیا  پر قدرت هستند که برای درب های با عرض بالا را معرفی شده اند.

برند شرکت سازنده جک درب پارکینگ

این یک قانون نانوشته جهانی است که شرکت هایی که معروف هستند و کارنامه مثبتی دارند قیمت محصولاتشان با مشخصات یکسان به نسبت سایر شرکتها، گرانتر هستند و مصرف کننده بابت بکارگیری از آن برند باید هزینه بیشتری بپردازد. نمونه ملموس آن در تلفن همراه شاهد هستیم که محصولات سامسونگ با مشخصات ضعیف تر از برند شیائومی قیمتی بالاتر از آن را دارد.

در ایران نیز شرکت سیماران، تابا و همچنین الکتروپیک محصولاتی با برچسب قیمتی بیشتر به نسبت رقبا دارند که به واسطه برند معتبرتر آن پدید آمده است.

محصولات جک پارکینگی وارداتی

در این چند سال اخیر نوسانات دلار به شدت روی قیمت محصولات خارجی تاثیر گذاشت و آنقدر قیمت ها را بالا برد که یک جک معمولی خارجی برای بسیاری از ساختمانها دست نیافتنی شد. در این شرایط بسیاری از مصرف کننده ها ترجیح داده اند به جای استفاده از این محصولات خارجی از مدل های با کیفیت ایرانی استفاده کنند که تقریبا هزینه خرید آنها نصف مدلهای غیر ایرانی بوده است.

مکانیزم کارکرد جک پارکینگی

یکی دیگر از مواردی که در کیفیت یک جک درب پارکینگی موثر است مکانیزم کارکرد آن است. البته ممکن است یک مکانیزم کارکرد که گران قیمت نیز هست به کار یک ساختمان معمولی نیاید. پس در ادامه همه ی این مکانیزم ها را معرفی میکنیم.

جک درب پارکینگ الکترومکانیک

پرمصرف ترین، کم خرج ترین سیستم دربازکن پارکینگی از همین سیستم استفاده میکند. سیستم کارکرده بازوهای الکترومکانیک به این صورت است که قدرت از موتوری که داخل بازو کار شده به سیستم گیربکس منتقل شده و  از آن به واسطه چرخ دنده هایی که دارد به نیروی خطی مبدل می گردد.

تمام جک های پارکینگی ایرانی از این سیستم استفاده میکنند و به دلیل تکنولوژی ارزانی که دارند تعمیرپذیری آن آسان تر و سریع تر از مدل های دیگر است. تنها محدودیت این سیستم در استفاده آن برای تردد های بسیار بالاست که به دلیل 

مزایای جک پارکینگی الکترومکانیک

 • قیمت بسیار مناسب تر از دیگر مکانیزم ها
 • تعمیر پذیری ساده و سریع
 • دارای تنوع مدل با قدرت های مختلف
 • عدم نیاز به تخصص بالا برای نصب

معایب

 1. محدودیت برای تردد بسیار بالا
 2. وجود برخی محصولات بی کیفیت در این سیستم

جک درب پارکینگ هیدرولیک

نمونه ای دیگر از مکانیزم کار جک پارکینگ است که از فشار روغن برای باز و بسته کردن درب استفاده میشود. با اینکه نام این جک ها هیدرولیک است اما خوشبختانه هیچ پمپ روغنی به صورت مجزا وجود ندارد و مهندسن سازنده توانسته اند این مخزن را را به همراه پمپ و سایر لوازم داخل بازوها جایگذاری نمایند.

ساخت جک درب پارکینگ هیدرولیکی بسیار پرهزینه است و در نتیجه قیمت آن نیز برای مصرف کننده بالا میرود. خبر خوب این است که در حالت عادی برای درب های معمولی لزومی برای استفاده از سیستم های هیدرولیکی نیست و تنها برای درب های خاص مثلا بسیار پرتردد یا بسیار سنگین و عریض می بایست از این نوع جک ها استفاده نمود.

مزایای جک پارکینگی هیدرولیکی

 1. استهلاک بسیار پایین به نسبت سیستم های الکترومکانیکی
 2. مناسب برای اماکن تردد بسیار بالا
 3. کیفیت بسیار بالا در ساخت محصولات هیدرولیکی
 4. گارانتی های بلند مدت جک های هیدرولیکی

معایب

 1. قیمت بسیار بالا و قطعات گران
 2. نیاز به بازدید فصلی یا ماهانه
 3. نیاز به تخصص بالا نصاب برای اجرای کار

جک درب پارکینگ پنوماتیک(بادی)

اولین نمونه های کارشده در ایران برای اتوماتیک کردن درب پارکینگ از همین نمونه های بادی بود که به صورت دست ساز در داخل ایران انجام می پذیرفت. اما به دلیل استفاده از قطعات زیاد با درصد خطای بالا و همچنین سروصدا هنگام استارت باز و بسته شدن، این سیستم ها خیلی زود از رده خارج شد و مدلهای دیگر با مکانیزم الکترومکانیک و هیدرولیک جایگزین آن گردید.

جک پارکینگی 24 ولت یا 220 ولت

در هنگام خرید گاهی برخی فروشندگان 220 ولت بودن و گاهی 24 ولت بودن را یک ویژگی خاص می دانند و سیستم رقیب را بی کیفیت و سطح پایین معرفی میکنند.

ولی اگر بخواهیم منصفانه این دو را بررسی کنیم به این نتیجه میرسیم که هر دو دارای قابلیت های خوب همراه و همچنین محدودیت هایی هستند که مصرف کننده می بایست بر اساس نیاز خود آن سیستم را انتخاب کند.

جک پارکینگ 220 ولت

جک های پارکینگی 220 ولت به طور کلی ارزانتر و فراگیر ترند و قطعات یدکی آنها به وفور و با قیمت مناسب قابل خریداری می باشد. سیستم کارکرد آنها می تواند بر اساس تایم یا میکروسوئیچ باشد و معمولا انتهای کارکرد جک بسیار نرم و بی صدا می باشد. محدودیت های سیستم 220 ولت در گرمای بیش از حد موتور در کارکرد بالا به گونه ای که باعث از کار افتادن موقت سیستم میشود و سیستم برق اضطراری گرانقیمت آن است.

جک پارکینگ 24 ولت

مدل های 24 ولت برای شهرهای گرمسیر بسیار مناسب هستند و به جهت ایجاد گرمای پایین برای اماکنی که تردد بالا نیز دارند قابل استفاده است. در کنار آن سیستم برق اضطراری به راحتی و بسیار ارزانتر از سیستم های 220 ولتی بر روی این سیستم ها قابل نصب است. اما اگر بخواهیم از محدودیت های آن نام ببریم، می توان به زمان دوم ضعیف تر به نسبت مدل های 220 ولت، قدرت پایین تر بازوها و همچنین هزینه تعمیرات بالاتر اشاره کنیم.

خرید جک درب پارکینگ در دی سی ای کالا

برای خرید جک پارکینگی می توان به نمایندگی ها، فروشگاه ها و سایت های اینترنتی رجوع کرد. اما به چند دلیل فروشگاه دی سی ای کالا با دیگر فروشگاه ها متفاوت است که می تواند خریدار را قانع کند تا از این فروشگاه اینترنتی خریداری نماید.

خرید جک درب پارکینگ

خرید آنلاین از نمایندگی یا عاملیت فروش

دی سی ای کالا از معدود فروشگاه های است که مستقیما نمایندگی بسیاری از شرکت ها را دارد و در برخی از محصولات عاملیت فروش آن را دارد. این مورد باعث می شود که خریدار از سرویس های اولیه بهره مند شود و موقع گارانتی نیز مهر فروشنده دارای اعتبار باشد.

تضمین قیمت منصفانه

این تضمین به مشتری داده می شود که قیمت درج شده در دی سی ای کالا بهترین قیمتی است که می تواند آن کالا را تهیه نماید. تضمین قیمت منصفانه این حق را به مشتری می دهد که اگر فروشگاهی کالا خریداری شده را ارزانتر از دی سی ای کالا داد، این فروشگاه مابقی مبلغ را به مشتری بازگرداند. البته ملاک قیمت گذاری در فروشگاه ها قیمت در نمایندگی است که گارانتی شامل حال محصول گردد.

ارسال سریع و مطمئن

یکی از دغدغه های بزرگ مشتریان ارسال سریع و به موقع است که دی سی ای کالا قادر است این امر را محقق سازد. مورد دیگر بسته بندی صحیح و تحویل سالم اجناس است که در این امر نیز قسمت ارسال مرسولات کمال دقت را می نماید.

نصب در سراسر ایران

بحث نصب جک پارکینگی یکی از موارد مهم در هنگام خرید است که در کمتر فروشگاه اینترنتی ای قابل اجرا می باشد. اما فروشگاه اینترنتی دی سی ای کالا با همکاری با یک تیم سراسری در اقصی نقاط ایران توانسته بستری فراهم آورد که خریدار پس از تهیه جنس از این فروشگاه به راحتی سفارش نصب در زمان دلخواه را بدهد.

گارانتی و خدمات پس از فروش

همه ی سیستم های جک درب پارکینگ به صورت پیش فرض یک گارانتی 1 تا 5 ساله دارند. اما مورد بزرگ خریداران این است که اکثر این گارانتی ها در محل نصب انجام نمی شود و چون ممکن مصرف کننده علت خرابی را نداند در برطرف کردن مشکل مستاصل بماند.

اما دی سی ای کالا با همکاری تیم اجرا این امکان را فراهم آورده تا در موقع خرابی و نیاز به سرویس گارانتی در محل نصب اعزام شوند و پس از تشخیص مشکل برای رفع عیب اقدام کنند و اگر سیستم نیاز به گارانتی در کارخانه داشت، جنس معیوب را برای کارخانه ارسال نماید.

ادامه مطلب
پاسخ به سوالات مشتریان به صورت تلفنی
سوالات پشتیبانی جک درب پارکینگ
سوالات متداول
آیا گران بودن یک جک پارکینگ دلیل بر بهتر بودن آن است و آن جک بهترین انتخاب من است؟ قیمت جک پارکینگی یکی از مواردی است که می تواند نشان دهنده کیفیت محصول باشد. اما در انتخاب جک پارکینگ مواردی مثل تعداد تردد و وزن درب بسیار مهم است که اگر این دو پایین باشد نیاز به استفاده از جک گران قیمت مثل استفاده از یک خودرو لوکس برای طی کردن مسافت یک کیلومتر است که با دوچرخه هم می توان آن مسیر را به راحتی طی کرد. پس بهترین انتخاب را باید با توجه به شرایط درب پارکینگ داشت.
برای درب های بلند تک لنگه و دو لنگه جک پارکینگ اختصاصی وجود دارد؟ بله. بسیاری از شرکتهای تولید کننده بازو جکهایشان را بلند تر می سازند تا آنها را مناسب درب هایی با طول بیشتر نمایند. برخی دیگر نیز محصولات صرفا بازو بلند برای درهای تک لنگه تولید میکنند ولی مرسوم است برای درب های تک لنگه از سیستم های جک بازویی دو لنگه بلند استفاده کرده و تنها یک بازو را نصب میکنند.
اختلاف کیفیت محصولات جک پارکینگی ایرانی و خارجی چقدر است؟ اگر این سوال چند سال پیش از ما می شد ما قطعا رای به کیفیت بالای مدلهای خارجی و بی کیفیت بودن محصولات ایرانی میدادیم. اما به لطف مشکلات واردات و نوسان شدید ارزی، شرکتهای زیادی وارد رقابت ساخت و تولید جک درب پارکینگ شدند و ما اصل این رقابت محصولاتی است که از کیفیت خوبی برخوردارند و شاید ضعف شان در طراحی شدید یا ظرافت در کارشان باشد. پس می توان اکنون با خیال راحت از محصولات با کیفیت ایرانی استفاده کرد.
نصب جک چقدر در ماندگاری و عمر محصول موثر است؟ شاید باور نکنید که نصب بد یک جک پارکینگ میتواند عمر یک سیستم خوب را تا 1.3 و چه بسا بیشتر کاهش دهد. نصب استاندارد باعث می شود که در هنگام باز و بسته شدن فشار کمتری روی جک ها وارد شود و سیستم در دراز مدت بتواند به راحتی به کار خود بپردازد. این درحالی است که فقط با کمی بی دقتی مثلا در نصب و زاویه دهی پایه عقب فشار بالای به بازو جک وارد شده و باعث می شود بازو در مدت کوتاهی بشکند یا خراب شود.
چه مواردی را قبل خرید جک پارکینگ باید بدانیم؟ سه مورد اصلی ترین مواردی است که حتما باید دانست و با توجه به این سه مورد جک مورد نیاز برای درب پارکینگ را خریداری نمود. تعداد تردد در روز، وزن درب پارکینگ و عرض هر لنگه در به ترتیب مهمترین مواردی هستند که میبایست جک درب اتوماتیک پارکینگ را خریداری نمود.
چگونه برای مجتمع های مسکونی پر واحد از جک پارکینگ ایرانی استفاده کنیم؟ حتی بهترین جک ایرانی نیز قادر به پشتیبانی از دربهایی که تردد بسیار بالایی دارند نیست. اما راهکار این است که این چنین ساختمانهایی که از تعداد بالایی برخوردارند، دارای نگهبان 24 ساعته می باشند. در صورت استفاده از جک پارکینگ خوب ایرانی در این ساختمانها می بایست در پیک تردد که ساعاتی بین 7 تا 8:30 صبح و از آن طرف 5 تا 7 بعد از ظهر، نگهبان درب را برای عبور و مرور باز گذاشته و سیستم اتوماتیک را قطع نماید. باز هم بهتر است در این اماکن از بهترین جک های درب پارکینگی ایرانی استفاده گردد.
جک پارکینگی با شفت بلند و یا کورس زیاد کجا استفاده می شود؟ بسیاری از درب های پارکینگی دارای عرض بلندی هستند. به این معنی که عرض هر لنگه درب از 2 متر بالاتر می باشند. برای این گونه درها می بایست از جک درب پارکینگ با بازو بلند استفاده نمود تا فشار کمتری بر روی موتور بیاید. شفت جکهای اتوماتیک بلند در سایزهای 50، 60 و حتی 70 و 80 سانتیمتر موجود هستند.
آیا استفاده از جکهای درب بازو بلند برای درهای کوتاه مشکلی ایجاد می کند؟ در صورتی که سر شفت بازو از در بیرون نزند خیر. اما با این حال دو اشکال دارد. یکی اینکه زمان باز و بست درب بسیار افزایش میابد و آن هم به دلیل استفاده از شفت بلند تر است. مورد دوم این است که ممکن است ظاهر درب پس از استفاده از جک بلند بهم بریزد و این چیزی نباشد که ما انتظارش را داریم.
بستن
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
منوی اصلی
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
تخفیف ها و پیشنهادها
کالای دست دوم
وبلاگ
تماس با ما