نوع فیلتر

قیمت
قیمت
بیشتر

مقایسه محصولات

  • هیچ آیتمی برای مقایسه وجود ندارد.

درب اتوماتیک آلدو

جک درب اتوماتیک آلدو یک محصول ایرانی دیگر است که می تواند با صرف هزینه ای مناسب، نیاز های کاربران خود را بر طرف نماید. شرکت آلدو در ابتدا تولید کننده آیفون تصویری بود و شما می توانید با مراجعه به صفحه آیفون تصویری آلدو اطلاعات آن ها را نیز دریافت کنید.
اگر برای خرید جک برقی ساختمان خود با محدودیت بودجه ای مواجه هستید، انتخاب جک های ایرانی، بهترین انتخاب به شمار می رود. این محصول نمی تواند کاربردی همانند یک جک ایتالیایی داشته باشد، با این وجود به نسبت قیمتی که دارد، تا حد زیادی یک محصول مناسب به شمار می رود. درب اتوماتیک پارکینگی آلدو دو سرعته نیز هست، به این معنا که با نزدیک شدن به پایان حرکت، سرعت آن کاهش یافته تا برخورد شدیدی با چهارچوب درب نداشته باشد. استفاده از این درب برای ساختمان های مسکونی و آپارتمان ها مناسب است. شما می توانید جک های آلدو را در دو دسته موتور جک درب اتوماتیک ریلی و جک برقی پارکینگی بازویی با گارانتی 2.5 ساله مشاهده نمایید.

موتور ریلی درب اتوماتیک آلدو

درب ریلی آلدو قابل استفاده برای ورودی هایی است که فضای جانبی برای حرکت به میزان کافی دارند اما برای حرکت رو به جلوی درب شرایط مناسبی ندارند. به همین خاطر باید جک ریلی به کار رود تا با حرکت درست در کنار دیوار مسیر را برای حرکت باز کند. از آنجا که اساسا درب های ریلی به واسطه تک لنگه بودن شان وزن بالایی دارند، این موتور درب ریلی نیز می تواند درب هایی تا وزن 1500 کیلوگرم را جابجا کند.

موتور درب اتوماتیک بازویی آلدو

جک درب اتوماتیک بازویی آلدو که با قدرت هایی تا 350 کیلوگرم برای هر لنگه عرضه می شود، می تواند برای درب های یک و دو لنگه به کار رود. در مجموع این درب ها می توانند عرضی در حدود 6 متر داشته باشند. درب اتوماتیک بازویی برای ورودی هایی با فضای کافی برای حرکت لولایی درب به کار می روند.

قیمت درب اتوماتیک پارکینگ آلدو خرید جک درب اتوماتیک آلدو
اطلاعات بیشتر
سوالات متداول
آخرین خبرها
برندها

درب اتوماتیک آلدو

فیلتر های فعال
درب اتوماتیک آلدو
کارت سیماران
  • سازگاری با: سیماران
  • نوع محصول: کارت پراکسی
  • برند سازنده: سیماران Simaran
star_border star_border star_border star_border star_border
0 دیدگاه 
16٬000 ‎تومان