فیلتر محصولات

براساس قیمت
تومان تومان
برندها
فیلتر محصولات

جک درب پارکینگ DSC

درب های پارکینگ برای اینکه بتوانند به صورت ریموتی باز و بسته شوند نیاز به جک پارکینگی دارند که در سالهای اخیر شرکت های متعددی در داخل ایران به جمع تولید کنندگان این محصول اضافه شدند. یکی از اینها شرکت DSC است که با اینکه به عنوان تازه واردها در این بخش به حساب می آید اما همین ابتدا با دست پر آمده و تنوع خوبی در محصولات خود ایجاد نموده است.

تنوع محصولات شرکت دی اس سی

شرکت DSC سری اولیه محصولات خود را با دو نوع بازو عرضه نموده است و آنها را در دو سری A و B معرفی کرده که ما در ادامه به بررسی آنها میپردازیم.

جک درب پارکینگ DSC سری A

جک پارکینگی دی اس سی سری A

این سری از جک پارکینگی DSC در واقع سری اقتصادی آن است که قیمت مناسب تری نسبت به سایر مدل های این برند دارد. مشخصه این سری از جک های دی اس سی بازوی آلنی آن است به این معنی که در واقع خلاص کن جک آلنی است یعنی اگر برق قطع شود با یک آچار خلاص کن می توان جک را باز کرد. جک درب پارکینگ دی اس سی سری A دارای سه مدل زیر می باشد :

جک درب پارکینگ DSC سری A مدل ساده

این مدل که با نام اکو ساده نیز شناخته می شود دارای فلاشر لامپی و کنترل برد دیجیتال می باشد.

جک درب پارکینگ DSC سری A مدل پلاس A+

در این مدل چشمی و فلاشر SMD و فتوسل بتا به کار رفته است. قیمت این مدل نسبت به مدل اکو ساده کمی بالاتر می باشد. 

جک درب پارکینگ DSC سری A مدل نرمال

جک پارکینگی DSC سری A مدل نرمال دارای بورد رامونا، فلاشر و چشمی SMD می باشد همچنین فتوسل این جک نیز بتا است. قیمت نسبت به دو مدل دیگر بالاتر می باشد.

جک پارکینگی دی اس سی سری B

جک درب DSC سری B دارای سه مدل مختلف است که می توان به مدل اکو، پلاس و نرمال اشاره کرد. مشخصه این سری از جک ها بازوهای کلیدی آنها می باشد یعنی در زمان قطع برق یا در مواقع اضطراری با کلید می توان جک را باز کرد. این سری نسبت به سری A دارای قابلیت های بیشتری می باشد.

جک پارکینگی دی اس سی سری B

جک درب پارکینگ DSC سری B مدل ساده

این مدل از سری B که با نام اکو ساده نیز شناخته می شود دارای فلاشر لامپی و کنترل برد دیجیتال می باشد.

جک درب پارکینگ DSC سری B مدل پلاس B+

در تجهیزات این مدل از جک پارکینگی علاوه بر کنترل برد دیجیتال و ریموت، چشمی و فلاشر SMD استفاده شده است و فتوسل به کار رفته بتا می باشد. 

جک درب پارکینگ DSC سری B مدل نرمال

تفاوت این مدل نسبت به مدل B+ این است که دارای برد رامونا، فلاشر SMD و فتوسل بتا می باشد که قیمت بالاتری نسبت به سری A و حتی دیگر مدل های سری B دارد.

خرید جک درب پارکینگ دی اس سی

جک های برند دی اس سی از تولیدات شرکت دایان درب دیبا هستند که زیر نظر مهندسان ایرانی با کیفیت بالا تولید شده اند و توانسته اند سهم بزرگی از بازار رقابت را به دست بگیرند. در تولید جک درب پارکینگ DSC از مهندسی معکوس شده ی محصولات ایتالیایی استفاده شده است و بهترین متریال با بومی سازی به کار رفته است که نتیجه تولید محصولاتی با کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشد. برای خرید جک درب پارکینگ دی اس سی و استفاده از گارانتی این محصولات می توانید به دی سی ای کالا مراجعه کرده و از مشاوران ما راهنمایی بگیرید. 

ادامه مطلب
بستن
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
منوی اصلی
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
تخفیف ها و پیشنهادها
کالای دست دوم
وبلاگ
تماس با ما

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری