2040456870
02177247145 / 02177132831
مقایسه محصولات
 • هیچ آیتمی برای مقایسه وجود ندارد.
فیلتر محصولات
تماس با ما

جنیوس جک درب پارکینگ ایتالیایی خود را به بیش از 70 کشور جهان صادر می کند که دارای ویژگی های کلی زیر است:

 • دارای دو نوع مکانیزم الکترومکانیکی و هیدرولیکی
 • ارتباط با سیستم کنترل تردد خودرویی
 • گارانتی 4 ساله

سوالات متداول
آخرین خبرها
برندها

5 کالا وجود دارد

نمایش 1 تا 5 از 5 مورد
فیلتر های فعال
کیت الکترومکانیک درب دولنگه مدل G-Flash Kit 400 جنیوس
 • نیاز به قفل برقی: ندارد - برای ایمنی بیشتر مانعی ندارد
 • قدرت هر لنگه یا موتور: 250 کیلوگرم
 • اندازه هر لنگه درب: 4 متر
star_border star_border star_border star_border star_border
0
0 دیدگاه 
0 14٬600٬000 ‎تومان
کیت درب دولنگه الکترومکانیک G-Flash Kit 300 جنیوس
 • نیاز به قفل برقی: ندارد - برای ایمنی بیشتر مانعی ندارد
 • قدرت هر لنگه یا موتور: 250 کیلوگرم
 • اندازه هر لنگه درب: 3 متر
star_border star_border star_border star_border star_border
0
0 دیدگاه 
0 13٬300٬000 ‎تومان
موتور درب اتوماتیک کشویی جنیوس Falcon-M5C
 • نیاز به قفل برقی: ندارد - برای ایمنی بیشتر مانعی ندارد
 • قدرت هر لنگه یا موتور: 500 کیلوگرم
 • اندازه هر لنگه درب: 15 متر
star_border star_border star_border star_border star_border
0
0 دیدگاه 
0 15٬600٬000 ‎تومان
موتور درب اتوماتیک کشویی جنیوس Falcon-M8C
 • نیاز به قفل برقی: ندارد - برای ایمنی بیشتر مانعی ندارد
 • قدرت هر لنگه یا موتور: 800 کیلوگرم
 • اندازه هر لنگه درب: 15 متر
star_border star_border star_border star_border star_border
0
0 دیدگاه 
0 17٬800٬000 ‎تومان
موتور درب اتوماتیک کشویی جنیوس Falcon-M14C
 • نیاز به قفل برقی: ندارد - برای ایمنی بیشتر مانعی ندارد
 • قدرت هر لنگه یا موتور: 1400 کیلوگرم
 • اندازه هر لنگه درب: 20 متر
ناموجود
star_border star_border star_border star_border star_border
0
0 دیدگاه 

فهرست:

معرفی کمپانی جنیوس

درب اتوماتیک جنیوس یکی از محصولات تولید شده توسط شرکت Genius ایتالیا است. این شرکت یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان جک های الکترومکانیکی و الکتروهیدرولیکی در دنیا می باشد که کار خود را از سال 1967 آغاز کرده است. همکاری جنیوس با شرکت سازنده درب اتوماتیک فک باعث طراحی و تولید محصولاتی متنوع و هماهنگ با نیاز های مشتریان شده است و به این ترتیب این شرکت محصولات خود را به بیش از 70 کشور جهان عرضه می نماید. 

درب اتوماتیک جنیوس

این شرکت که تولید کننده انواع جک برقی جنیوس و موتور درب کشویی جنیوس می باشد امروزه محصولات تولیدی خود را محبوب و کاربردی در سطح جهان می بیند. حال در این مقاله قصد داریم این جک پارکینگی کمپانی جنیوس را از لحاظ فاکتور های مختلف مورد بررسی قرار دهیم.

درب اتوماتیک جنیوس

تنوع در محصولات جک پارکینگی جنیوس

درست است که جک پارکینگی جنیوس سال هاست که مورد تولید قرار گرفته است اما از لحاظ تنوع در تولید محصولات و البته کمیت محصولات تولیدی زیاد موفق عمل نکرده است که البته دلیل این امر را نیز می توان تمرکز کمپانی جنیوس را بر کیفیت محصولات تولیدی در نظر گرفت. در واقع شرکت جنیوس همواره سعی کرده است تا با ارایه جک پارکینگی مناسب درب های دو لنگه و البته موتور های ریلی در انواع مختلف نیاز کاربران خود را همگام با تکنولوژی روز دنیا برطرف کند. که فارغ از تنوع محصولات نیز در این امر به نظر می آید که موفق هم بوده است.

ارتباط درب اتوماتیک جنیوس با سیستم کنترل تردد خودکار

از دیگر خصوصیات انواع جک درب اتوماتیک جنیوس می توان به امکان ارتباط آن با سیستم کنترل تردد خودرویی اشاره داشت. این سیستم یکی از جدید ترین روش های کنترل تردد را برای کاربران فراهم می آورد. سهولت، دقت و امنیت در استفاده از این مجموعه می تواند از اصلی ترین دلایل استفاده از آن باشد. روش کارکرد آن به این ترتیب است که شما می توانید جک درب اتوماتیک جنیوس خود را به سیستم کنترل تردد پلاک خوان یا تگ خوان متصل نمایید. پس از تعریف پلاک خودرو و یا برچسب تگ قرار گرفته بر روی خودرو برای دستگاه کنترلر و با نزدیک شدن خودرو به آن، دستگاه پلاک و یا تگ را شناسایی می کند و به طور خودکار درب ساختمان توسط جک برقی جنیوس باز می گردد. استفاده از این مجموعه می تواند برای نظارت بیشتر بر عبور و مرور و افزایش امنیت بسیار مفید باشد.

جک درب اتوماتیک جنیوس

قیمت درب اتوماتیک جنیوس

در بازه ی قیمت نیز جک پارکینگی جنیوس را می توان یک درب اتوماتیک با قیمتی میانه و البته کمی رو به بالا در نظر گرفت. لازم به ذکر است که دلیل بالا بودن قیمت جک پارکینگی جنیوس را تا حدی می توان به استفاده از متریال مرغوب، کیفیت عملکرد بالا و البته دوام استفاده بالا مربوط دانست. از سوی دیگر می توان گفت که الکتروهیدرولیکی بودن جک پارکینگی جنیوس نیز یک دلیل دیگر برای بالا بودن قیمت جک پارکینگی جنیوس به شمار می رود. با این حال این درب اتوماتیک در نوع خود فروش خوبی را تجربه می کند و در سطح جهانی می توان قیمت آن را متناسب با کیفیتش در نظر گرفت.

گارانتی و خدمات پس از فروش جک پارکینگی جنیوس

تمامی محصولات جنیوس در زمان عرضه توسط خود شرکت و یا شرکت های مورد تایید آن از گارانتی و خدمات پس از فروش معتبری برخوردار می شوند. این شرکت ها موظفند در صورت بروز مشکلاتی که در کارت ضمانت قید شده است، به صورت رایگان به رفع مشکل بپردازند. انواع درب اتوماتیک جنیوس نیز توسط نمایندگی شرکت جنیوس در ایران به مدت 4 سال گارانتی شده و سرویس دهندگان این شرکت در صورت بروز مشکل در محل حاضر خواهند شد و مشکل به وجود آمده را رفع می نمایند. زمان شروع این خدمات از تاریخ درج شده در فاکتور فروش شروع و تا 4 سال ادامه خواهد داشت. که البته این مدت 4 سال می تواند زمان مناسبی برای کاربران مصرف کننده تلقی شود.

فروش جک درب اتوماتیک جنیوس

صادر شدن محصولات جک پارکینگی جنیوس به 70 کشور دنیا خود گواه این مطلب می باشد که این درب اتوماتیک در نوع خود در سطح بین المللی شناخته شده است و از محبوبیت خوبی هم برخوردار است. در واقع کیفیت سطح بالای ارایه شده توسط کمپانی جنیوس و دوام محصولات این شرکت خود دلالت بر این موضوع دارد که جک پارکینگی جنیوس مورد رضایت کاربران مصرف کننده تا کنون بوده است و حال تلاش دارد تا در مسیر حفظ جایگاه خود و حتی بهتر شدن قدم بردارد. ناگفته نماند که جنیوس با حدود بیش از نیم قرن سابقه تجربه کافی را در این امر کسب کرده و می تواند اکنون کمپانی نسبتا موفقی لقب بگیرد.

نصب جک پارکینگی جنیوس

نصب جک درب پارکینگ جنیوس نیز به مانند سایر جک های پارکینگی شامل یک سری قاعده و قانون کلی می باشد که به طور مثال شامل انتخاب جک پارکینگی مناسب با وزن درب پارکینگ یا محل قرارگیری درست درب اتوماتیک با توجه به نصب فیزیکی و یا مکانیکی و...می باشد. اما با توجه به گزارش هایی که از سوی نصابان درب اتوماتیک اعلام شده است جک پارکینگی جنیوس نصب آسانی را شامل می شود و همین امر نیز می تواند نکته مثبتی تلقی شود چرا که در وقت مشتریان مصرف کننده و البته نصابان صرفه جویی لازم به عمل می آید.