نوع فیلتر
قیمت
قیمت
اندازه هر لنگه درب
اندازه هر لنگه درب
نیاز به قفل برقی
نیاز به قفل برقی
مقایسه محصولات
  • هیچ آیتمی برای مقایسه وجود ندارد.

جک درب پارکینگ محک انتخابی مناسب برای کیفیت بالا در عین قیمتی متعادل و مناسب است. از خصوصیات این جک درب پارکینگی ایرانی می توان به خصوصیات زیر اشاره داشت:

سوالات متداول
آخرین خبرها
برندها

3 کالا وجود دارد

نمایش 1 تا 3 از 3 مورد
فیلتر های فعال
جک پارکینگی محک تکنما
جک پارکینگی محک MGO 200
  • نیاز به قفل برقی: ندارد - برای ایمنی بیشتر مانعی ندارد
  • قدرت هر لنگه یا موتور: 450 کیلوگرم
  • اندازه هر لنگه درب: 1.8 متر
star star star star star
4 دیدگاه 
3٬000٬000 ‎تومان60000000 2٬400٬000 ‎تومان
ریموت محک تکنما
ریموت درب اتوماتیک محک
  • کشور سازنده: ایران
  • نوع محصول: ریموت
  • برند سازنده: تکنما Taknama
star_border star_border star_border star_border star_border
0 دیدگاه 
0 75٬000 ‎تومان
جک پارکینگی شفت بلند محک
جک پارکینگی شفت بلند محک
  • نیاز به قفل برقی: دارد
  • قدرت هر لنگه یا موتور: 450 کیلوگرم
  • اندازه هر لنگه درب: 3 متر
star_border star_border star_border star_border star_border
0 دیدگاه 
0 3٬240٬000 ‎تومان

جک درب پارکینگی اتوماتیک محک

در بخش های قبلی برند های مختلف تولید کننده جک درب اتوماتیک ایرانی را معرفی کردیم. در این مقاله تصمیم داریم شما را با جک محک تکنما آشنا کنیم که یکی از بهترین انواع جک برقی ایرانی به شمار می رود. جک محک در دو مدل 40 سانتیمتر و 60سانتیمتر عرضه گردیده که مناسب دربهای معمولی زیر 2.5 متر در هر لنگه در مدل شفت کوتاه و دربهای تک لنگه بلند بالای 2.5 متر در مدل شفت 60سانتیمتر طراحی شده است. در صورتی که برای خرید جک پارکینگی خود با محدودیت بودجه مواجه اید، انتخاب یک جک برقی ایرانی می تواند بهترین گزینه به شمار رود، چرا که با صرف هزینه ای نسبتا کم، از یک جک برقی با کیفیت مناسب بهرمند خواهید شد که می تواند تا اندازه زیادی نیاز های شما را برطرف کند. جک محک برای استفاده در ساختمان های پر رفت و آمد اداری، مسکونی، کارخانه ها و... مناسب است.
باز شدن 110 درجه ای هر درب می تواند سهولت در تردد را برای کاربر فراهم آورد. با استفاده از یک سیستم خلاص کن، می توانید به سادگی در هنگام قطعی برق درب را به حرکت در آورید. همچنین این محصول مجهز به سیستم خلاص کن دستی است که امکان استفاده از آن در شرایط قطع شدن برق را فراهم می آورد. ریموت کنترل جک محک امکان باز و بسته کردن آن از راه دور را نیز فراهم می آورد. جک برقی محک امکان شناسایی 1000 ریموت کنترل را دارد. ریموت می تواند برنامه های مختلف (توقف، حرکت معکوس یا عملکرد تک لنگه) را به جک برقی ارسال کند. سنسور تشخیص مانع نیز باعث می شود با تشخیص مانع بر سر راه خود، حرکت درب را متوقف کند تا از آسیب های احتمالی جلوگیری به عمل آید. نصب ساده، امکان تنظیم منو برای باز و بسته کردن جداگانه درب ها و قابلیت تنظیم مجزای زمان انتهایی، از جمله ویژگی هایی است که این محصول را به یک گزینه بسیار مناسب برای انتخاب بدل می کند.

ارتباط جک محک با آیفون تصویری تکنما و سیستم کنترل تردد خودرویی

برخی از انواع آیفون تصویری تکنما مانند مدل D43 امکان باز کردن درب پارکینگ را برای شما فراهم می آورند و شما می توانید بین جک محک و آیفون تصویری تکنما ارتباط برقرار کنید. به علاوه می توانید برای سهولت در تردد جک درب پارکینگی خود را به سیستم تگ خوان یا پلاک خوان مجهز کنید؛ به این ترتیب با شناسایی تگ و یا پلاک خودروی شما، جک محک با سیستم کنترل تردد خودرویی به طور اتوماتیک درب را باز می کند.

گارانتی محصولات جک پارکینگی محک

جک های پارکینگی محک از طرف شرکت تکنما دارای 2 سال گارنتی می باشد. این گارانتی در محل توسط تکنسین های مجاز این شرکت انجام می گردد.