فیلتر محصولات

براساس قیمت
تومان تومان
برندها
فیلتر محصولات

جک پارکینگی پرشین پاور

شرکت پرشین پاور یکی از تولید کنندگان جک پارکینگی است که در چند سال اخیر به واسطه تنوع و قیمت بسیار اقتصادی محصولاتش معروف شده و روز به روز به گسترش بازار خود ادامه می دهد. این شرکت که در وب سایتش خود را به عنوان بزرگترین تولید کننده جک پارکینگی معرفی کرده آمار دقیقی از میزان تولید خود و مقایسه آن با دیگر شرکت ها ارائه نکرده تا این ادعا مورد راستی آزمایی قرار گیرد. اما در هر صورت پرشین پاور برندی است که پتانسیل بزرگ شدن را دارد.

تصویر کارخانه پرشین پاور

کارخانه های پرشین پاور در نزدیکی تهران و در شهرک صنعتی عباس آباد واقع شده تا از امتیاز در پایتخت بودن استفاده کند.

محصولات پرشین پاور

شرکت پرشین پاور تنوع محصولی خوبی دارد که آن را می توان یکی از امتیازات این شرکت دانست. جک بازویی دولنگه و البته تک لنگه، موتور ریلی درب پارکینگ و راهبند از جمله محصولات این شرکت بزرگ هستند. در کنار این لوازم، پرشین پارور قطعات درب اتوماتیک نیز تولید می کند که می تواند برای سایر برند های جک پارکینگی مورد استفاده قرار گیرد.

قیمت جک پارکینگی پرشین پاور

بهترین ویژگی جک های پرشین پاور همین قیمتشان است. این شرکت آنقدر در قیمت گذاری اقتصادی عمل کرده که تقریبا هیچ رقیبی در رنج قیمتی محصولات این شرکت وجود ندارد. خود پرشین پاور دلیل این موضوع را حذف واسطه ها می داند تا جایی که خود راسا به فروش محصولاتش در سایت می پردازد. این می تواند دلیلی قانع کننده برای قیمت ارزان جک های پرشین پاور باشد.

گارانتی جک پارکینگی پرشین پاور

تمام محصولات جک پارکینگی، موتور ریلی و راهبند پرشین پاور دارای 2 سال گارانتی هستند. البته این شرکت تا 10 سال خدمات مربوط به محصولاتش را تعهد می کند و از این جهت نگرانی بابت تامین لوازم این محصولات وجود نخواهد داشت.

ادامه مطلب
بستن
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
منوی اصلی
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
تخفیف ها و پیشنهادها
کالای دست دوم
وبلاگ
تماس با ما

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری