فیلتر محصولات

جک درب پارکینگ
قدرت هرلنگه
عرض لنگه درب
ولتاژ جک یا موتور
نیاز به قفل برقی
برق اضطراری UPS
کاربری جک ها
کشور سازنده
نوع محصول
برند سازنده
مدل
مقدار گارانتی
فیلتر محصولات

درب اتوماتیک سوماتک Sumateck

جک درب پارکینگ سوماتک تولید کشور چین بوده که کاملا توانایی رقابت با نمونه های فعال موجود در بازار را از لحاظ کیفیت دارد. از ویژگی های بارز این درب اتوماتیک می توان به موارد زیر اشاره داشت:

  • بدون محدودیت در تردد روزانه
  • عمر مفید بالا
  • گارانتی 2 ساله

فهرست:

معرفی کمپانی سوماتک

امروزه با مکانیزه شدن تمامی امور زندگی سعی بر آن است که سهولت و سرعت انجام امور چندین برابر شود تا بتوانیم از زمان خود حداکثر استفاده را ببریم. یکی از این تجهیزات کاربردی دربهای اتوماتیک می باشند که امروزه جایگاه خوبی را در میان متقاضیان خود پیدا کرده اند. جک درب پارکینگی دارای شکل و قابلیت های متفاوتی می باشند که هر کدام از آنها بر اساس نیاز های متفاوتی طراحی شده اند، همچنین با گذر زمان شرکت های تولید کننده ی جک برقی رو به افزایش بوده و هر یک از آنها تلاش خود را برای معرفی و طراحی محصول به روز انجام می دهند. شرکت سوماتک از تولید کنندگان چینی جک درب اتوماتیک می باشد که محصولات خود را با کیفیت بالا وارد بازار می کند.

       

تنوع در محصولات جک درب پارکینگ سوماتک

ابتدا باید جک پارکینگی مورد نیاز بر حسب طول و اندازه درب انتخاب نماییم، اگر اندازه ها دقیق نباشد ممکن است جک انتخابی برای درب مورد نظر کوچک باشد و برای عملکرد هر چه بهتر و بازکردن در، نیاز به وارد کرن نیروی بسیاری داشته باشد در نتیجه عمر موتور دستگاه کاهش می یابد. برای جلوگیری از وقوع این اتفاق، در صورتی که محدودیت مکانی نداشته باشیم می توانیم از جک های بزرگتر استفاده نماییم چون در این صورت جک اتوماتیک از نیروی کمتری برای باز کردن درب استفاده می نماید، در نتیجه عمر موتور افزایش می یابد. حال سوماتک نیز با علم به این ماجرا محصولات خود را با تنوع در کمیت و البته در جهت افزایش کیفیت عملکرد روانه بازار می کند.

       

  

   

قیمت جک پارکینگ سوماتک

از لحاظ قیمتی باید اشاره کنیم که جک درب پارکینگ سوماتک در بازه ی قیمتی بین جک درب پارکینگ ایرانی و ایتالیایی قرار می گیرد. در واقع این جک درب اتوماتیک تولید کشور چین دارای کیفیت سطح بالایی نسبت به قیمت ارایه شده می باشد و این قیمت نیز برای رعایت حال مصرف کنندگان در نظر گرفته شده است. در نظر داشته باشیم که این تعیین قیمت توسط کمپانی سوماتک باعث محبوبیت محصولات این کمپانی از یک سو و همچنین به طور کلی جلب رضایت مشتریان مصرف کننده از سوی دیگر می شود. در واقع در بازار امروز جک پارکینگی سوماتک یک محصول در رده ی میان قیمت تلقی می شود.

         

        

گارانتی و خدمات پس از فروش جک پارکینگی سوماتک

شرکت سوماتک با قراردادن گارانتی 2 ساله برای محصولات خود، تضمین استفاده از جک برقی تولید خود را برای ساختمانهایی با تررد بیش از 500 بار در روز می دهد. در واقع گارانتی تعهدی است که شرکت تولید کننده یک محصول در مقابل تولید آن محصول به کاربر مصرف کننده می دهد تا در صورت بروز مشکل به نوعی هم اعتبار کمپانی زیر سوال نرود و هم خیال کاربر مصرف کننده تا حدودی راحت باشد. حال سوماتک با واقف بودن بر این موضوع گارانتی و خدمات پس از فروش خوبی توسط نمایندگان خود در ایران به کاربران ارایه می کند که این مهم خود یک ویژگی قابل تحسین است.

فروش جک پارکینگی سوماتک

فروش یک جک پارکینگی خارجی در کشور دیگر بحثی است که باید به تفصیل به بررسی آن بپردازیم. حال سوماتک نیز به عنوان یک جک پارکینگی چینی در کشور ایران به حساب می آید که فروش آن به عواملی نظیر شناخته شدن برند سوماتک، قیمت مناسب، کیفیت سطح بالا، گارانتی و خدمات پس از فروش سطح بالا و....بستگی دارد. این عوامل نیز شاید به خوبی توسط کمپانی سوماتک رعایت شده باشد ولی در اصل موضوع باید این مهم را از بازار فروش این جک پارکینگی و رضایت مشتریان مصرف کننده این محصول فهمید. البته ناگفته نماند که تا کنون آمار دقیقی از میزان فروش این محصول در بازار امروز در دسترس نمی باشد.

 

نصب جک پارکینگی سوماتک

رعایت اصول نصب جک ها میتواند عمر مفید کارکرد جک رابالا برده و فشار وارده بر آنها را به حداقل رساند. Sumateck قدم به قدم نصب جک برقی سوماتک را بیان کرده و در این صورت با رعایت اصول نصب میتوانیم بهره وری بیشتری از محصول خود داشته باشیم. در انتخاب جک طول هر لنگه درب را اندازه گیری نمایید. زیرا برای درب هایی که دارای طول زیادی هستند، باید از جک های عریض استفاده شود. شرکت سوماتک در دفترچه راهنمای نصب محصولات خود اندازه های دقیق و مورد نیاز برای هر یک از مدل های جک را ذکر کرده است. قبل از انتخاب جک هر لنگه درب را اندازه گیری نمایید. با توجه به نوع درب و وزن هر لنگه درب باید جک مورد نظر را طوری را انتخاب نمایید که قدرت جابه جایی هر لنگه درب را داشته باشد.

ادامه مطلب
بستن
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
منوی اصلی
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
تخفیف ها و پیشنهادها
کالای دست دوم
وبلاگ
تماس با ما

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری