نوع فیلتر
مقایسه محصولات
  • هیچ آیتمی برای مقایسه وجود ندارد.

جک درب پارکینگ سوماتک تولید کشور چین بوده که کاملا توانایی رقابت با نمونه های فعال موجود در بازار را از لحاظ کیفیت دارد. از ویژگی های بارز این درب اتوماتیک می توان به موارد زیر اشاره داشت:

  • بدون محدودیت در تردد روزانه
  • عمر مفید بالا
  • گارانتی 2 ساله
سوالات متداول
آخرین خبرها
برندها

1 کالا وجود دارد

نمایش 1 تا 1 از 1 مورد
فیلتر های فعال
جک برقی بازویی سوماتک مدل SUMATECK  A-500
جک برقی بازویی سوماتک مدل SUMATECK A-500
  • نیاز به قفل برقی: ندارد - برای ایمنی بیشتر مانعی ندارد
  • قدرت هر لنگه یا موتور: 500 کیلوگرم
  • اندازه هر لنگه درب: 1.8 متر
تماس بگیرید
star_border star_border star_border star_border star_border
0 دیدگاه 

درب اتوماتیک سوماتک

امروزه با مکانیزه شدن تمامی امور زندگی سعی بر آن است که سهولت و سرعت انجام امور چندین برابر شود تا بتوانیم از زمان خود حداکثر استفاده را ببریم. یکی از این تجهیزات کاربردی دربهای اتوماتیک می باشند که امروزه جایگاه خوبی را در میان متقاضیان خود پیدا کرده اند. جک درب پارکینگی دارای شکل و قابلیت های متفاوتی می باشند که هر کدام از آنها بر اساس نیاز های متفاوتی طراحی شده اند، همچنین با گذر زمان شرکت های تولید کننده ی جک برقی رو به افزایش بوده و هر یک از آنها تلاش خود را برای معرفی و طراحی محصول به روز انجام می دهند. شرکت سوماتک از تولید کنندگان چینی جک درب اتوماتیک می باشد که محصولات خود را با کیفیت بالا وارد بازار می کند و برای اطمینان هر چه بیشتر خریدار برای محصولات خود 2 سال گارانتی قرار می دهد و تضمین می نماید که در صورت بروز هر گونه مشکل خریدار می تواند از این گارانتی استفاده نماید.

       

حال با هم مروری بر نحوه انتخاب درست جک درب اتوماتیک داشته باشیم:

ابتدا باید جک مورد نیاز بر حسب طول و اندازه درب انتخاب نماییم، اگر اندازه ها دقیق نباشد ممکن است جک انتخابی برای درب مورد نظر کوچک باشد و برای عملکرد هر چه بهتر و بازکردن در، نیاز به وارد کرن نیروی بسیاری داشته باشد در نتیجه عمر موتور دستگاه کاهش می یابد. برای جلوگیری از وقوع این اتفاق، در صورتی که محدودیت مکانی نداشته باشیم می توانیم از جک های بزرگتر استفاده نماییم چون در این صورت جک اتوماتیک از نیروی کمتری برای باز کردن درب استفاده می نماید، در نتیجه عمر موتور افزایش می یابد.

حتما در نصب چراغ چشمک زن توجه و دقت بالایی را اعمال نماییم، زیرا تاثیر بسزایی در عملکرد مطلوب جک درب پارکینگ می تواند داشته باشد بنابراین چراغ چشمک زن در بالای چارچوب نصب گردد. نکته قابل توجه در جک برقی سوماتک استفاده از LED کم مصرف و مقاوم در برابر تغییرات آب و هوایی در چراغ چشمک زن محصول خود می باشد.

       

  

   

رعایت اصول نصب جک ها میتواند عمر مفید کارکرد جک رابالا برده و فشار وارده بر آنها را به حداقل رساند. Sumateck قدم به قدم نصب جک برقی سوماتک را بیان کرده و در این صورت با رعایت اصول نصب میتوانیم بهره وری بیشتری از محصول خود داشته باشیم.

         

        

در هنگام انتخاب جک اتوماتیک میزان عبور و مرور در روز را حتما باید در نظر داشته باشیم، زیرا تردد عامل مهمی در انتخاب جک برقی می باشد. اگر میران تردد شما در روز بالاست باید از جک هایی استفاده نمایید که باکیفیت بیشتر و دارای برندهای معتبری باشند. شرکت سوماتک با قراردادن گارانتی 2 ساله برای محصولات خود، تضمین استفاده از جک برقی تولید خود را برای ساختمانهایی با تررد بیش از 500 بار در روز می دهد.

در انتخاب جک طول هر لنگه درب را اندازه گیری نمایید. زیرا برای درب هایی که دارای طول زیادی هستند، باید از جک های عریض استفاده شود. شرکت سوماتک در دفترچه راهنمای نصب محصولات خود اندازه های دقیق و مورد نیاز برای هر یک از مدل های جک را ذکر کرده است. قبل از انتخاب جک هر لنگه درب را اندازه گیری نمایید. با توجه به نوع درب و وزن هر لنگه درب باید جک مورد نظر را طوری را انتخاب نمایید که قدرت جابه جایی هر لنگه درب را داشته باشد.

 

برای کسب اطلاعاات بیشتر از خرید جک درب اتوماتیک سوماتک و یا اطلاع از قیمت جک درب پارکینگی سوماتک به سایت www.dcakala.com مراجعه نمایید و یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.