فیلتر محصولات

براساس قیمت
تومان تومان
جک درب پارکینگ
لیست قیمت
قدرت هرلنگه
عرض لنگه درب
نوع جکها
کاربری جک ها
سازگاری با
کشور سازنده
نوع محصول
فرکانس اسمي ورودي
برند سازنده
مقدار گارانتی
فیلتر محصولات

جک درب پارکینگ سوپر لایف superlife

سوپر لایف نگاه اول

سیستم درب اتوماتیک با قیمت مناسب و گارانتی معتبر که از کیفیت بالایی نیز برخوردار باشد یکی از اولویت های خرید می باشد. جک سوپر لایف در تنوع مدل 400 و 600 را می توان روی هر درب پارکینگ دو لنگه و حتی تک لنگه ای نصب کرد. در ادامه به معرفی شرکت وارد کننده و محصولات این شرکت می پردازیم.

سابقه تولید کننده

جک سوپر لایف روی درب پارکینگ

جک سوپر لایف توسط شرکت متین گذر تولید می شود. سابقه این شرکت به واسطه واردات جک پارکینگ لایف درخشان است چرا که آن سیستم پارکینگی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بود و سالهای سال مهمان ساختمانهایی بود که از این جک برقی استفاده کرده بودند.

متین گذر با این تجربه موفق مدل های سوپر لایف را روانه بازار کرد و در برخی قطعات از طرح و تکنولوژی لایف ایتالیایی بهره برد تا در نهایت خروجی موفقی با گارانتی معتبر داشته باشد.

شرکت متین گذر به دلیل بالا رفتن نرخ ارز و تقاضای بیشتر برای محصولات ایرانی، اقدام به تولید مدل هایی با نام جک سوپر لایف نمود. این محصولات شاید در بازوها شباهت زیادی با مدل ایتالیایی نداشته باشد ولی در طراحی فلاشر، باکس کنترل و چشمی ها شباهت های غیر قابل انکاری دارد تا این قطعات به ساختار و استانداردهای اروپایی نزدیک شود.

مشخصات جک پارکینگی سوپر لایف

پک جک سوپر لایف در واقع باید به این موضوع اشاره داشت که جک پارکینگی سوپر لایف به نوعی به عنوان یک جک درب پارکینگ ایرانی تلقی می شود که با کیفیت و قیمت مناسب به بازار عرضه شده است. ناگفته نماند که طراحی زیبای ایتالیایی در ظاهر این درب اتوماتیک کاملا مشهود و نمایان می باشد و ذوق و قریحه ایتالیایی در آن به چشم می خورد. البته با توجه به این نکته که کمپانی متین گذر با تجربه جدید وارد بازار شده است تنوع کمی را فعلا در حوزه درب اتوماتیک تولیدی این شرکت شاهد هستیم. ناگفته نماند که این کمپانی همواره امیدوار است تا با کسب رضایت مشتریان خود نام خود را در درجه اول اثبات و سپس ماندگار کند.

تنوع مدل جک پارکینگ سوپر لایف

جک سوپر لایف را در دو مدل 400 و 600 موجود است که مدل 400 آن مناسب دربهای کوچک تا متوسط است. اما جک سوپر لایف 600 برای درب های پارکینگ بلند تر و حتی تک لنگه قابل استفاده است که در ادامه به معرفی این دو میپردازیم.

ظاهر بازوهای جک سوپر لایف

جک سوپر لایف 400

همانطور که گفته شد مدل 400 محصول عمومی سوپر لایف است که در اکثر درب های پارکینگی مورد استفاده قرار میگیرد. بازوهای این جک دارای شفت 40 سانتی متری هستند که آن را مناسب درهایی میکند که عرضی معادل 2.5 متر دارند. این یعنی می توان دو لنگه ی این سیستم را روی درب 5 متری نیز نصب کرد.

قدرت بازوهای این محصول برای هر لنگه 350 کیلوگرم است که باعث می شود که بازدهی خوبی داشته باشد و به نسبت رقبا هیچ چیز کم و کسر نداشته باشد.

لوازم جک سوپر لایف

محل خلاص کن این جک در بالای موتور واقع شده که به لحاظ محل قرارگیری خوب، ولی به لحاظ امنیتی به خاطر استفاده از آلن برای خلاص کردن، مطمئن به نظر نمی رسد که می توانست از مدل های سوئیچی استفاده شود.

جک سوپر لایف 600

این مدل برادر بزرگتر مدل 400 سوپر لایف است که برای درهایی بزرگتر و سنگینتر طراحی شده است. بررسی های ما نشان می دهد که سوپر لایف بجز به کار بردن شفت 60 سانتیمتری هیچ تغییر دیگری در این جک به نسبت مدل 400 ایجاد نکرده است و حتی موتور همانی است که در مدل سوپر لایف 400 دیده بودیم. سوپر لایف 600 را می توان برای دربهای سنگین تر تا 500 کیلوگرم و عرض 3.5 متر نیز نصب کرد و تضمین کارکرد مناسب و بی صدا وجود دارد.

مدار کنترل سوپر لایف

سوپر لایف پس از دو سال تلاش بی وقفه مدار کنترل بی نقص خودش را رونمایی کرد که یکی از هوشمند ترین مدار کنترل هایی است که در بازار وجود دارد. این مدار کنترل درون یک باکس ضد آب که ظاهر مشابه با باکس لایف ایتالیایی دارد قرار گرفته که آن نیز از کیفیت خوبی برخوردار است.  مدار کنترل جک superlife

از جمله قابلیت های مدار کنترل جک سوپر لایف

  • تنظیم کارکرد هرجک به صورت ثانیه ای
  • قابلیت تنظیم قدرت یا توان برای هر بازو
  • تنظیم زمان کلاچ یا سرعت دوم برای هر لنگه
  • قابلیت تنظیم تایم بسته شدن اتوماتیک و همچین فست کلوز
  • خروجی قفل برقی روی مدار کنترل

بسته بندی و متعلقات جک سوپر لایف

بی شک سوپر لایف یکی از بهترین بسته بندی ها را در بین جکهای پارکینگی ایرانی دارد به گونه ای که تمام لوازم درون جعبه متعلق به خودش قرار گرفته و هیچ قطعه ای درون جعبه مادر رها نیست. این مورد باعث می شود جک و متعلقات در مسیر حمل و نقل، خصوصا برای شهرستانها هیچ آسیبی ندیده و سالم به دست مصرف کننده برسد.

داخل باکس سوپر لایف

همانطور که قبلا گفته شد متعلقات درون پک سوپر لایف شباهت زیادی با محصولات لایف دارند که به زیباتر شدن محصولات و همچنین خاص تر شدن آنها به نسبت رقیبان کمک شایانی کند. بررسی های ما نشان داد کیفیت هم همانند ظاهر این متعلقات خوب است و هیچ مشکل شایعی در طول زمان گزارش نشده است.

قیمت و فروش جک Super Life

برچسب قیمتی جک سوپر لایف گونه ای است که آن را جزو سیستم های اقتصادی و حتی ارزان قیمت می توان در نظر گرفت که با توجه به کیفیت و قابلیت هایی که دارد می تواند در لیست خرید بسیاری از متقاضیان جک درب پارکینگ قرار بگیرد. در حال حاضر جک کنترلی سوپر لایف را می توان در سراسر کشور تهیه کرد و فروشگاه های اینترنتی نیز قادراند آن را به هر جای ایران ارسال نمایند. اما فروشگاه اینترنتی دی سی ای کالا به واسطه نمایندگی اصلی سوپر لایف خدماتی ارائه می کند که اکثر فروشگاه های اینترنتی قادر به ارائه آنها نیستند. که شامل موارد زیر می شود.

  1. برگشت 7 روزه کالا به هر دلیلی
  2. ارائه گارانتی 2 ساله که شرکت تولید کننده روی سیستم گذاشته است
  3. اعزام نصاب در سراسر ایران
  4. تضمین بهترین قیمت در بین فروشگاه های اینترنتی و حقیقی
  5. ارائه خدمات دوره ای برای بازدید از سیستم

گارانتی

از مهم ترین نکات قابل اشاره در زمینه فروش یک جک پارکینگی بعد از قیمت و کیفیت، خدمات پس از فروش و گارانتی به حساب می آید. کمپانی متین گذر نیز بر این موضوع واقف بوده است و جک سوپر لایف را به همراه گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر روانه بازار کرده است. حال در این بین جک درب پارکینگ ایرانی سوپر لایف دارای گارانتی 24 ماهه می باشد و این مهم هم برای تضمین کیفیت این جک پارکینگی و البته آسوده خاطر شدن کاربران مصرف کننده در نظر گرفته می شود. در واقع با خرید جک درب پارکینگ ایرانی سوپر لایف، از یک محصول ضمانت شده بهره خواهید برد که دارای شرایط نصب آسان و قیمت مناسب می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر از محصولات تولیدی شرکت متین گذر می توانید با نمایندگان ما در دی سی ای کالا تماس حاصل کنید.

در مقابل رقبا

محصولات شرکت متین گذر به گونه ای است که رقیبان سرسخت و قدرتمندی دارد. سیماران با محصولات فراز 4s، 4v و به تازگی جک فراز 4L به صورت مستقیم به رقابت آمده و پس از سیماران جک میلان در نمونه های بازو کوتاه و بلند دومین رقیب محصولات سوپر لایف است.

در کنار این دو برند رقیب جکهای پارکینگی سری X یال را نیز نباید فراموش کرد که بازار بزرگی را از آن خود کرده و میتواند برای هر سیستم پارکینگی ایرانی ای در هر سطح قیمتی رقیب بی چون و چرا باشد.

ادامه مطلب
بستن
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
منوی اصلی
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
تخفیف ها و پیشنهادها
کالای دست دوم
وبلاگ
تماس با ما

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری