فیلتر محصولات

براساس قیمت
تومان تومان
جک درب پارکینگ
درب اتوماتیک شیشه ای
سرعت کارکرد
کشور سازنده
نوع محصول
برند سازنده
مقدار گارانتی
فیلتر محصولات

قطعات درب اتوماتیک شیشه ای

متعلقات درب اتوماتیک شیشه ای

زندگی در عصر امروز که به طرز تکرار ناشده ای پر از تازه ها و تجدید امکانات رفاهی و تجهیزات مختلفی است که در راستای راحتی ما انسان ها تعبیه شده اند، تا جایی که برای راحتی عبور و مرور ما از ورودی اماکن مختلف نیز تفکرات بسیاری شده است. مثلا انواع درب اتوماتیک شیشه ای که امروز عضو غیر قابل انکاری در مقابل ورودی های اماکن و لابی ها شده اند. انواع درب اتوماتیک شیشه ای را می توان در صنف مجزا و بازار مختص به خود مورد بررسی قرار داد. در متن زیر قصد داریم به معرفی و بررسی قطعات درب اتوماتیک شیشه ای و تجهیزات سیستم درب اتوماتیک شیشه ای بپردازیم، با ما همراه باشید:

درب شیشه ای اتوماتیک dcakala

معرفی و تنوع درب اتوماتیک شیشه ای

اگر بخواهیم به دسته بندی انواع درب شیشه ای اتوماتیک بپردازیم، شاید بتوانیم آنها را از چند جنبه مورد دسته بندی قرار دهیم؛ اولین مسئله قابل تقسیم بندی تفاوت ظاهری درب شیشه اتوماتیک می باشد که بارز ترین شاخصه قابل متمایز نمودن می باشد، چرا که در این راستا می توانیم به درب اتوماتیک واگرا از مرکز، درب اتوماتیک راست باز شو، درب اتوماتیک چپ باز شو، انواع درب اتوماتیک گردان، درب اتوماتیک گرد، درب اتوماتیک تاشو و غیره اشاره کرد. از سویی دیگر انواع سنسور درب اتوماتیک شیشه ای وجود دارد که سنسور مایکروویو (Microwave Sensor) و چشمی مادون قرمز (Infrared Sensor) از پر استفاده ترین انواع سنسورها و تجهیزات درب اتوماتیک شیشه ای به حساب می آیند. از دیگر تجهیزات رایج برای انواع درب اتوماتیک شیشه ای نیز می توان به قاب یا فریم درب اتوماتیک شیشه ای اشاره کرد که باز انواع مختلف دارد.

از طرفی اما برخی از ادوات و یراق آلات درب اتوماتیک شیشه ای در تمام انواع درب شیشه ای اتوماتیک یکسان و غیر قابل جایگزین هستند. قطعات متعددی در سیستم درب اتوماتیک شیشه ای به کار می روند که در هر درب اتوماتیک شیشه ای یکی خواهند بود که برای مثال می توانیم به فریم درب اتوماتیک یا خود شیشه ی درب اتوماتیک شیشه ای اشاره کنیم که به هر حال در هر مدل یا برندی که انتخاب می کنیم، مشخصا محصول مورد نظر مان شامل این دو مشخصه خواهند بود. دیگر یراق درب اتوماتیک شیشه ای احتمالا بسته به برند، مدل و فضای ما کمی متفاوت باشند. 

سنسور، فریو یا قاب و شیشه درباتوماتیک شیشه ای

به غیر از frame (فریم یا قاب)، شیشه، سنسور (Sensor) یا چشمی که در پاراگراف بالا به آنها اشاره کردیم، هر درب شیشه ای اتومات قطعات مهمی دارد که شامل نرم افزار رایانه ای کنترل درب اتوماتیک، باتری، پاسال درب اتوماتیک و کاور رو و پشت دهنه می باشد و به فراخور مدل و برند انتخابی ما، می توانند در سایز، قدرت و شکل با یک دیگر تفاوت هایی داشته باشند. این مجموعه یراق درب اتوماتیک همچنین اغلب این امکان را به ما می دهند که آن ها را با برند های متفاوت و غیر یکسان ست کنیم و برای یک سیستم درب اتوماتیک شیشه ای به کار ببریم.

جمع بندی، فروش و قیمت قطعات درب اتوماتیک شیشه ای

در چند پاراگراف بالا به طور مفصل به معرفی و بررسی تجهیزات درب شیشه ای اتوماتیک، انواع قطعات درب اتومات شیشه ای و یراق درب های اتوماتیک شیشه ای پرداختیم و طی آن با انواع آن ها آشنا شدیم.  نتیجه این که انواع درب شیشه ای اتومات برای مثال شامل تجهیزاتی از جمله شیشه و فریم (که تقریبا غیر قابل انکار در همه مدل ها هستند)، و دیگر تجهیزات درب شیشه ای اتومات که به فراخور مدل می توانند در هر درب با یکدیگر فرق داشته باشند که شامل سنسور ها (مایکروویو Microwave یا اینفرارد Infrared)، باطری و کاور مخصوص رو و پشت دهنه و همچنین پاسال می باشد که به نسبت مدل درب و سنسور ها همگی می توانند متفاوت باشند که همراه مواردی چون برند و گارانتی و سایر تفاوت ها در قیمت نهایی سیستم درب اتوماتیک شما تاثیر مستقیم دارند.

 برای خرید تجهیزا درب اتوماتیک شیشه ای می توانید با کارشناسان dcakala.com از طریق 72195-021 در تماس باشند تا با معرفی مناسب ترین راه کار و سیستم برای مکان مورد نظر شما، تجربه خرید خوب و به قیمت مناسب و اقتصادی را برای شما به ارمغان بیاورند. 

ادامه مطلب
بستن
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
منوی اصلی
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
تخفیف ها و پیشنهادها
کالای دست دوم
وبلاگ
تماس با ما

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری