فیلتر محصولات

براساس قیمت
تومان تومان
فیلتر محصولات

سیم و کابل دوربین مداربسته

سیم و کابل دوربین مداربسته

سیم و کابل دوربین مداربسته از اصلی ترین متعلقات مورد نیاز برای نصب دوربین مداربسته می باشد. سیم کشی دوربین ها باید با دقت بالایی انجام شود چرا که استفاده از سیم بی کیفیت یا نصب نادرست آن می تواند در دریافت تصویرِ با کیفیت ایجاد اختلال کند. این سیم کشی صحیح و با کیفیت اگر به درستی صورت نگیرد ممکن است باعث شود هزینه بالای خرید دوربین مداربسته کاملا بی فایده باشد. نصب و سیم کشی غیر اصولی، ممکن است باعث ایجاد کیفیت تصویر پایین شود که مستقیما به نوع سیم و کابل و سیم کشی دوربین ها مربوط می شود. شما می توانید در فروشگاه دی سی ای کالا انواع سیم و کابل کواکسیال و کابل RG59 را مشاهده کنید و برای خرید سیم دوربین با کارشناسان ما مشورت نمایید.

کابل RG59 با مغزی مس

کابل مورد نیاز برای برخی از انواع دوربین مداربسته از نوع RG59 می باشد که بعضی از انواع آن مانند کابل RG59 تمام مس مغزی 0.7 دارای مغزی مسی هستند. این کابل ها می توانند تصاویر را تا 500 متر بدون افت تصویر انتقال دهد. این کابل به لحاظ قیمت سیم و کابل دوربین مداربسته جزو گرانترین نوع کابل های موجود در بازار به شمار می روند. کابل کشی با این نوع سیم برای دوربین مداربسته در مجموعه دوربین مداربسته AHD و دوربین مداربسته آنالوگ به کار می رود. شما نمی توانید این نوع سیم را برای دوربین مداربسته IP به کار ببرید و برای سیستم تحت شبکه باید از سیم و کابل مخصوص آن یعنی Cat5 یا Cat6 استفاده کنید.

کابل ترکیبی تمام مس

همانطور که در بالا اشاره کردیم برای انتقال تصاویر دوربین مداربسته AHD و آنالوگ نیاز به استفاده از کابل RG دارید، اما اگر برای تغذیه دوربین از UPS یا ترانس مرکزی استفاده می کنید، باید کابل ترکیبی به کار ببرید که کابل تصویر و برق را در کنار یکدیگر داشته باشید. شما می توانید این نوع کابل را برای مسیر هایی تا 100 متر هم استفاده کنید و شاهد هیچ افت کیفیتی نیز نباشید. در نظر داشته باشید که کابل تصویر و برق در کنار هم هستند اما با فویل و پلاستیک از هم جدا شده اند.

ادامه مطلب
بستن
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
منوی اصلی
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
تخفیف ها و پیشنهادها
کالای دست دوم
وبلاگ
تماس با ما

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری